Huawei ekran değişimi fiyat listesi gibi hizmetlerinde Kadıköy Cep Dünyası alanında rakipsiz olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Fark yaratan Huawei ekran değişimi hizmetlerinde ücretsiz kargo avantajı, onarım sonrası süresiz inceleme, 6 ay garanti imkânı ve uygun fiyat avantajları firmamızı lider teknik servis şirketi yapmayı başarmıştır…

Huawei Ekran Değişimi fiyat listesi Kadıköy

Günümüzün en popüler ve en çok satan telefon modelleri tartışmasız bir şekilde Huawei şirketinin üretmiş olduğu Huawei modelleridir. İşte bu denli yüksek bir satış rakamına sahip şirketin akıllı telefon modellerinde kimi zaman kazalarda meydana gelebilmektedir. Olası kazalardan bir tanesi de ekran kırılmasıdır. İşte bu denli olası kazalar sonrasında Kadıköy Cep Dünyası olarak Huawei ekran değişimin kusursuz işçilik ve uygun fiyat avantajları sunmaktayız…

İşlemlerimizi Komple ekran değişimi olarak yapmaktayız bu da doğal olarak tamiri yapılan cihazlarda tekrar aynı sıkıntının baş göstermesinin önüne geçmektedir.

Huawei Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

teknik firmamızda tamamen Huawei firması tarafından sertifikalarını almış teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Bünyemizde bulunan sertifikalı teknisyenlerimiz Huawei ekran değişimi hizmetini 30 dakika gibi kısa bir sürede sizlere teslim etmektedirler.

Zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayacak olduğunuz bu hizmetlerimiz ile gerek sosyal yaşantınızda gerekse iş yaşantınızda hiçbir aksaklık yaşamayacaksınız..

Huawei Ekran Değişimi Ücretsiz Kargo Hizmeti

Ücretsiz kargo seçeneği ile yaptığımızı hatırlatalım. Aynı şekilde kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızı dahi gözünüzün önünde yani kamera vasıtası ile tüm teknik onarım işlemlerini takip edebilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Hizmeti Alırken Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Huawei ekran değişiminde telefonunuz sıfırlanmaz. Komple ekran değişimi yapıyoruz. Dokunmatik ekran ilk günkü gibi çalışır
Ekran değişimi sonrasında garanti kartı vermekteyiz. (cihazınızı onarım sonrası istediğiniz kadar test edebilirsiniz)

işlemlerimiz sonrasında 30 TL değerindeki kırılmaz camı tekrar aynı sorunu yaşamamanız için hediye ediyoruz…

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

Tamamen A sınıfı teknik parçaları kullanmaktayız.
Müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Ticari kaygılar bizde en son dikkate aldığımız şeydir.
Huawei ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde en uygun fiyatta biz hizmet vermekteyiz.
Tamamen sertifikalı teknisyenler eşliğinde cep telefonu tamiri yapmaktayız.

En ucuz huawei ekran değişimi fiyat listesi

Cihazlarınızı son teknoloji ekipmanlar ile bakım ve onarım yapmaktayız.
Son olarak cihazınızda gerçekleştirilen tüm teknik işlemleri anlık olarak takip edebilmenize imkân tanımaktayız…

Huawei ön cam değişimi, Huawei komple ekran değişimi veya Huawei cep telefonu tamiri hizmetlerimizde yukarıdaki belirtmiş olduğumuz hususlar bizlerin çalışma prensibini yansıtmaktadır.
Kadıköy Cep Dünyasından Huawei ekran değişimi hizmeti almak için vakit kaybetmeden müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Huawei Ekran Değişimi google yorumları

Namık Deniz

Görüntü sorunu yaşadığım Huawei mate 20 lite ekran değişimi yapmak istediğim telefonda söyledim buyrun gelin cevabından sonra Kadıköy’e gittim hemen yardımcı oldular 20 dakikada hemen gözümün önünde yapıp teslim ettile ekran değişimi için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

HUAWEİ EKRAN DEĞİŞİMİ VE ÜRÜNLERİ İNCELEMEK İÇİN  ↓↓ ↓↓↓

 

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi Fiyatı 129 TL
5 (100%) 30 vote[s]

39 sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
189,00 

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi Fiyatı 129 TL

Huawei Ascend G7 Ekran Değişimi işleminizi 15-20 dakikada gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız tüm ekran değişimi işlemlerimiz 6 aylık dokunmatik garantisi ile Kadıköy Cep Dünyası tarafından güvence altındadır.

249,00  139,00 

Huawei Ascend G8 Ekran Değişimi 239 TL – Huawei Kadıköy Ekran Değişimi

Huawei Ascend G8 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  179,00 

Huawei Ascend GR 3 Ekran Değişimi Fiyatı 179 TL – Kadıköy Huawei Ekran Değişimi

Huawei Ascend GR 3 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  179,00 

Huawei Ascend P6 Ekran Değişimi 179 TL Huwaei ekran değişimi kadıköy

Huawei Ascend P6 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  179,00 

Huawei Ascend P7 Ekran Değişimi 179 TL – Kadıköy Cep Dünyası™

Huawei Ascend P7 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

239,00  179,00 

Huawei GR 5 Ekran değişimi 239 tl GR 5 Huawei ekran değişimi kadıköy

Huawei GR 5 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

239,00  179,00 

Huawei GR5 Ekran Değişimi 239 TL – Huawei Tamiri Kadıköy

Huawei GR5 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  139,00 

Huawei GT3 Ekran Değişimi 199,00 ₺ Kadıköy

Huawei GT3 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

239,00  229,00 

Huawei Honor 6X Ekran Değişimi 229,00 ₺ Kadıköy

Huawei Honor 6X ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

239,00  179,00 

Huawei Honor 7 Ekran Değişimi Fiyatı 239TL

Huawei Honor 7 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

699,00  589,00 

Huawei Mate 10 Ekran Değişimi Fiyatı 589,00 ₺ Kadıköy

Huawei Mate 10 Ekran Değişimi Fiyatı 589,00 ₺ Kadıköy Cep Dünyası olarak size deneyimli ekibimizle beraber HUAWEİ serisinin tüm ekranlarının değişimlerini orjinalle en yakın ürünler ile hiç bir bilginiz silinmeden gözünüzün önünde en uygun fiyata değiştiyoruz. Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta siz memnun etmek için sorunu gideriyoruz.

349,00  229,00 

Huawei Mate 10 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 229 TL- Ekran Değişimi Kadıköy

Huawei Mate 10 Lite ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

799,00 

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi 799,00 ₺ Kadıköy

Huawei Mate 10 Pro Ekran Değişimi 799,00 ₺ Kadıköy

299,00  209,00 

Huawei Mate 7 Ekran Değişimi 209,00 ₺ Kadıköy

Huawei Mate 7 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

339,00 

Huawei Mate 8 Ekran Değişimi 339 TL,Huawei ekran değişimi kadıköy

Huawei Mate 8 Ekran Değişimi-Göz Önünde Huawei Mate 8 Ekran Değişimi

319,00  279,00 

Huawei Mate 9 Ekran Değişimi Fiyatı 279 TL – Huawei Ekran Dokunmatik Değişimi Kadıköy

Huawei Mate 9 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.