İndirim!
(2 müşteri incelemesi)

Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

249,00 

Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi 249 TL ye gerçekleştiğinde Telefonunuzda yer alan resim, video, müzik gibi özel hiçbir bilginiz silinmeden ekran değişimi firmamızca gerçekleştirilir.

Açıklama

Huawei P9 Lite ekran değişimi gerçekleştildiği an her şey şeffaf bir şekilde gerçekleşir. Huawei ekran değişimi orjinalle en yakın AA kalite kullanılarak yapılır. Ekran değişimi süresi maksimum 20 dakika ile 40 dakika arası gerçekleştirilir. Huawei’n P9 serisinin devamı olarak sürdüğü P9 Lite 2017 model cep telefonu olarak piyasaya sürdü daha öncede P9 Lite ve P9 Plus telefonlarla beğeni toplayan Huawei markası piyasada yerini sağlamlıştırdığını göstergesiydi.

Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi

Huawei P9 Lite 2017 ekran tamiri Huawei P9 Lite Ekran telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir. Huawei p9 lite 2017 ekranlarında yüksek ısı kullanılmadan Huawei cam değişimi yapılamadığından dolayı servisimizde Huawei P9 Lite 2017 cam değişimi yapılamamaktadır.

Yüksek ısı kullanımından dolayı ısıya maruz kalan ekranlarda piksel hatası meydana gelmektedir. Yapıştırılan ön camda kullanılan sıvı yapıştırıcı ise ekranın içerisine sızarak telefonunuza zarar verir. Bu sebepten dolayı değişimi; ekran, cam, ve dokunmatik şeklinde bir bütün olarak gerçekleştiriyoruz. Böylelikle ilerleyen zamanlarda telefonunuzda oluşacak daha büyük bir sorunla karşılaşmanızın da önüne geçmiş oluyoruz.

KONUM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YOL TARİFİ 1

HUAWEİ P9 LİTE 2017 CEP TELEFONU TAMİRİ BAŞKA BİR ŞEY OLUR MU?

Tamamen şeffaflık içerisinde ve güven veren bir çalışmayı ilke haline getiren firmamızın teknik servis bölümünde gizli bir bölme ya da kapalı bir alan yoktur. Böylelikle telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit olabiliyorsunuz. Şehir dışında yaşıyorsanız yahut firmamıza gelme imkânı bulamıyorsanız, telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere yollayabilirsiniz.

Ekran Değişimi Bilgilerim Silinir mi?

Huawei p9 lite 2017 ekran değişimi gerçekleştiğinde Telefonunuzda yer alan resim, video, müzik gibi özel hiçbir bilginiz silinmeden ekran değişimi firmamızca gerçekleştirilir. Kargonuz bize ulaştığı gün telefonunuz tamir edilerek aynı gün içerisinde sizlere gönderilir.

MÜŞTERİ YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi Tamiri İçin Nasıl Gelirim?

Metrobüs ile geliyorsanız; Firmamız, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol (Boğa) yönüne doğru yaklaşık olarak 6 dakika yürüdükten sonra sahile doğru inen yol üzerindeki Mc Donalds’ın karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında olan İNG bankın yanındadır.

Metro ya da Vapur ile geliyorsanız; Firmamız, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyol (Boğa) yönüne doğru çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındaki İNG bankın yanında yer almaktadır.

Marmaray ile geliyorsanız; Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağında İNG bankın yanındadır.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

  • 0216 338 37 72
  • 0552 356 72 72
  • 0532 414 82 90

Huawei P9 Lite 2017 Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL için 2 inceleme

  1. Fidan

    Merhabalar Kadıköy cep Dünyası ailesi. Ben Fidan. Huawei P9 Lite 2017 telefonumun ekran değişimini size yani Kadıköy cep dünyasına gelerek birlikte yapmıştık 🙂 birlikte yapmıştık derken aslında siz yapmıştınız bana da sizi izleme fırsatı vermiştiniz o kadar parçayı söküp üstelik aklınızda tutup bir daha bağlamayı hayretler içinde izlemiştim üstelik siz hiç heyecanlanmamıştınız bile. gözümün önünde ya 25 dakikada ekranımı söküp yenisini takıp bana teslim ettiniz. Huawei P9 Lite 2017 telefonumu hâlâ sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Size en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

  2. Volkan

    Huawei P9 Lite 2017 telefonumun ekranı kullanılmaz halde kırılmıştı on ve arka cep dünyasına götürdüğümde 15-20 dakika da sorunu cozduler değiştirip düşmeden önce ki haline getirip bana teslim ettiler tavsiye ederim

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.