Kadıköy cep dünyası firma olarak son zamanların beğenilen casper markasının cep telefonu tamiri  casper ekran değişimi işlemlerini de  yapıyoruz.

Kadıköy casper ekran değişimi servisi

Malum iş ve günlük yaşantımızın getirdiği yoğunluktan dolayı bir çoğumuzun tempolu hayatı vardır . Gün içersinde yaşadığımız aksaklıkların en can üzücü olayı kırık ekran cep telefonu ile karşı karşıya kalabilrisiniz. Can sıkıcı olay yüzünden moralinizi bozmaya gerektirecek bir durum söz konusu değildir.

Casper cep telefonu tamiri Kadıköy

Kadıköy cep dünyası firma olarak casper ekran değişimi ve cep telefonu tamirini yapmak için bir telefon kadar yakındır. İsterseniz işyerinize gelip telefonuzun ekran değişimini yapıp size teslim edebiliriz. İsterseniz de misafirimiz olup siz kahvenizi yudumlarken ekran değişimi işlemlerinizin nasıl yapıldığını  şahit olabilirisiniz.

Casper ekran değişimi servisi güncel fiyat listesi

 

4.9
30

11 sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
349,00  249,00 

Casper V10 Ekran Değişimi 249 TL Ekran Değişimi Kadıköy

Casper Via V10 Ekran Değişimi firmamız tarafından 6 ay garantili olarak 20 25 dakika yapılır ve ekran koruyucu hediye edilmektedir. Ekran koruyucu hediyemizden sonra 6 aylık garanti fişimiz ile eslim edilir. En hızlı ve güvenli alışveriş için kadıköy cep dünyasına gelip yada bizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

249,00  159,00 

Casper Via A1 Ekran Değişimi Fiyatı 159 TL-Kadıköy CASPER Ekran Değişimi

Casper Via A1 Ekran Değişimi Göz Önünde Ekran Değişimi yapılır. yaptığımız ekran değişimi 6 ay garantili olup ekran değişimi sırasında telefonunuzun içindeki hiç bir bilgi silinmez kaybolmaz.

169,00 

Casper Via E1 Ekran Değişimi Fiyatı 169 TL Kadıköy Casper Ekran Değişimi

Casper Via E1 Ekran Değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

189,00 

Casper Via E2 Ekran Değişimi Fiyatı 189 TL Kadıköy Casper Ekran Değişimi

Casper Via E2 Ekran Değişimi Servisimizde 20 dakika’da göz önünde yapılır. Casper Via E2 Ekran Değişimi Fiyatı 189 TL olup 20 dakika gibi kısa bir zamanda yapmaktayız. İşlemler sonrasında 6 aylık dokunmatik garanti ile beraber ekran koruyucu hediyemiz ile teslim etmekteyiz.

249,00  149,00 

Casper Via F1 Ekran Değişimi Fiyatı 149 TL- Casper Ekran Değişimi

Casper Via F1 Ekran Değişimi Göz Önünde Ekran Değişimi yapıyoruz. işlem süresi boyunca telefonunuz gözünüzün önünden ayırılmaz bütün işlemler yanınızda gerçekleşir.

299,00  249,00 

Casper Via G1 Plus Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL Kadıköy Casper Ekran Değişimi

Casper Via G1 Plus Ekran Değişimi maksimum 20 dakikada göz önünde yapılmaktadır. İşlemlerimiz sonrasında 6 ay dokunmatik garantisi ile beraber ekran koruyucu hediye edip teslim ediyoruz. Teknik Servisimiz Via G1 Plus Ekran Değişimi sırasında rahatça işlemi görebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

189,00 

Casper Via M1 Ekran Değişimi Fiyatı 189TL Kadıköy

Casper Via M1 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00 

Casper Via M3 Ekran Değişimi Fiyatı 199 TL Kadıköy Casper Ekran Değişimi

Casper Via M3 Ekran Değişimi firmamız tarafından 6 ay garantili olarak 199 TL’ye yapılmaktadır. Casper Via M3 Ekran Değişimi Kadıköy’de bulunan şubemizde 20 dakika gibi bir kısa sürede yapmaktayız.

219,00  129,00 

Casper Via V3 Ekran değişimi fiyatı 129 TL – Kadıköy Casper Ekran Değişimi

Casper Via V3 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız

219,00  179,00 

Casper Via V8 Ekran değişimi fiyatı 179 tl Kadıköy CASPER Ekran Değişimi

Casper Via V8 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

449,00  339,00 

Casper Via V9 Ekran değişimi fiyatı 249 tl Kadıköy CASPER Ekran Değişimi

Casper Via V9  ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız