Xiaomi Ekran Değişimi Güncel Fiyat Listesi acil ekran değişimi olarak  Artık Xiaomi serisi telefonların çoğu modelinin xiaomi ekran tamirini onarıyoruz.

Kırık veya çatlak xiaomi ekran tamirini sizin için en uygun çok kısa süre içinde onarabiliriz. Biz sıvı hasar, şarj sorunları, pil değiştirme  onarım içeren xiaomi telefonların ekran değişimi 6 ay garantili bir şekilde değiştiriyoruz.

Kadıköy Xioami Ekran değişimi Fiyatları

Artık Xiaomi serisi cep telefonların  bir çok  modelinin tamirini yapıyoruz. Kırık çatlak xiaomi ekran tamirlerini sizin için kısa bir zaman dilimi içinde ekran değişimi ni ve tamirini yapıyoruz.

Biz sıvı temas, şarj alma sorunu, xiaomi pil değişimlerini ve tabiki bir yedek lcd ekran olan en yaygın onarım içeren xiaomi cep telefonu tamiri  için geniş bir yelpazede tamirini sunuyoruz.

Xiaomi cep telefonu tamiri

Kadıköy xiaomi cep telefonu tamiri mi markası cep telefonu tasarım gereği ince oldukları için küçük bir darbe sonu sonu ekran kırılması olmayacak en son hasardır.

Olası bir kaza sonucu ekran değişimi veya cep telefonu tamiri ihtiyacınızda en iyi cep telefonu tamiri hizmeti veriyoruz. Bunun yanında En uygun fiyata yapmak için Kadıköy cep dünyası  teknisyenleri sizi bekliyor olacağız.

Kırık xiaomi ekran fiyatları

Kadıköy cep dünyası xiaomi ekran tamiri yanı sıra xiaomi şarj söketi tamiri, xiaomi kamera tamiri ve arka kapak değişimi yapıyoruz.

[kkstarratings]

Gösterilen sonuç sayısı: 26