Xiaomi Ekran Değişimi 2019 Güncel Fiyat Listesi Kadıköy cep dünyası acil ekran değişimi olarak  Artık Xiaomi serisi telefonların çoğu modelinin xiaomi ekran tamirini onarıyoruz.

Kırık veya çatlak xiaomi ekran tamirini sizin için en uygun çok kısa süre içinde onarabiliriz. Biz sıvı hasar, şarj sorunları, pil değiştirme  onarım içeren xiaomi telefonların ekran değişimi 6 ay garantili bir şekilde değiştiriyoruz.

Kadıköy Xioami Ekran değişimi Fiyatları

Artık Xiaomi serisi cep telefonların  bir çok  modelinin tamirini yapıyoruz. Kırık çatlak xiaomi ekran tamirlerini sizin için kısa bir zaman dilimi içinde ekran değişimi ni ve tamirini yapıyoruz.

Biz sıvı temas, şarj alma sorunu, xiaomi pil değişimlerini ve tabiki bir yedek lcd ekran olan en yaygın onarım içeren xiaomi cep telefonu tamiri  için geniş bir yelpazede tamirini sunuyoruz.

Xiaomi cep telefonu tamiri

Kadıköy xiaomi cep telefonu tamiri mi markası cep telefonu tasarım gereği ince oldukları için küçük bir darbe sonu sonu ekran kırılması olmayacak en son hasardır.

Olası bir kaza sonucu ekran değişimi veya cep telefonu tamiri ihtiyacınızda en iyi cep telefonu tamiri hizmeti veriyoruz. Bunun yanında En uygun fiyata yapmak için Kadıköy cep dünyası  teknisyenleri sizi bekliyor olacağız.

Kırık xiaomi ekran fiyatları

Kadıköy cep dünyası xiaomi ekran tamiri yanı sıra xiaomi şarj söketi tamiri, xiaomi kamera tamiri ve arka kapak değişimi yapıyoruz.

 

Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi 159 TL – Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi Kadıköy
4.9 (98.24%) 34 vote[s]

25 sonuç gösteriliyor

Kenar çubuğunu göster
179,00  159,00 

Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi 159 TL – Xiaomi Mi 3 Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi Mi 3 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  189,00 

Xiaomi Mi 4 Ekran Değişimi 189 TL

Xiaomi Mi 4 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  159,00 

Xiaomi Mi 4c Ekran Değişimi 169 TL – Kırık Mi 4c Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 4c ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  179,00 

Xiaomi Mi 4s Ekran Değişimi 189 TL

Xiaomi Mi 4s ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

239,00  189,00 

Xiaomi Mi 5 Ekran Değişimi 189 TL – Xiaomi Kırık Mi 5 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 5 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

199,00  159,00 

Xiaomi Mi 5 Pro Ekran Değişimi 159 TL – Kırık Mi 5 Pro Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi Mi 5 Pro ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

249,00  219,00 

Xiaomi Mi 5s Ekran Değişimi 219 TL – Xiaomi Mi 5s Kırık Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi Mi 5s ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

389,00  349,00 

Xiaomi Mi 5s Plus Ekran Değişimi 349 TL – Xiaomi Kırık Mi 5s Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Xiaomi Mi 5s plus ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

369,00  309,00 

Xiaomi Mi 6 Ekran Değişimi 309 TL – Mi 6 Kırık Ekran Değişimi

Xiaomi Mi 6 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

239,00  219,00 

Xiaomi Mi Max 2 Ekran Değişimi 219 TL – Kırık Mi Max 2 Ekran Değişimi

Xiaomi Mi max 2 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.