Ücretsiz Kargo ile Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Kargo ile ekran değişimi nasıl yaparım gibi bir soru işaretini yaptırmak isteyen müşterilerimize Kadıköy Cep Dünyası olarak bu hizmeti de sunmaktayız. Kırık, çatlak ya da sıvı teması oluşmuş akıllı cihazlarınızın ekran değişimi hizmetini eğer İstanbul’daysanız mağazamıza gelerek ya da yerinde servis hizmetimizi kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı yayın ile nasıl bağlanıyoruz videomuzu izleyip kanalımıza abone olablirsiniz

Kargo ile gönderilen ekran değişimi anında canlı bağlantı ile izletiriyoruz.

Fakat İstanbul dışında olan müşterilerimizin de Kadıköy Cep Dünyası’na ekran değişimi gerçekleştirmeleri mümkündür. Kargo ile ekran değişimi nasıl yaparım kaygısnı Müşterilerimiz, kargo yoluyla cihazını bize gönderdikleri takdirde Cihazınıza ekran değişimi sırasında sizleri görüntülü arayarak yapılan bütün işlemleri canlı olarak izlettiriyoruz. Daha sonrasında tamir edip geri gönderiyoruz.

Telefon Servisine Kargo Gönderirken Önceden Yapmanız Gerekenler

Cihazı bize gönderdiğiniz zaman gerek sizin için gerek bizim için yapmanız gerekenleri aşağıda maddeler halinde açıklanmıştır.

  1. Cihazı göndermeden önce bizi arayıp ön bilgi fiyat aldığınıza emin olun.
  2. Sadece cihazı gönderip kargoda zarar görmeyecek bir şekilde gönderim yapın. ( Kılıf, Sim Kart Vb. Aksesuarları cihaza takılı veya ayrı olarak göndermeyiniz.)
  3. KVKK gereği işlemleri müşteri gözü önünde yapıp teslim etmekteyiz. Kargo ile gelen cihazlarda da Whatsapp vb. uygulamalar üzerinden görüntülü arama ile izletmekteyiz. İzlemek yerine video kaydı isteğinde bulunma hakkınızda mevcuttur bunun için önceden bilgilendirebilirsiniz.
  4. Ön bilgilendirmede verilen fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır nihai fiyat son incelemede verilmektedir. Ekstra ücret durumunda bilgilendirme yapılıp tarafınıza bilgi verilecektir.

Kargo ile Ekran Değişimi Süreci

1- Öncelikle teknik servisimizi 0552 356 72 72 numaralı telefondan arayarak cihazınızı biliyorsanız arıza tespitini tarafımıza bilgilendirmeniz, bilmiyorsanız da yaşadığınız sorunu kabaca anlatmanız gerekmektedir. Eğer arızayı tanımlayabilirseniz müşteri temsilcilerimiz tarafından sizlere tamir ücreti hakkında bilgilendirme yapılacaktır. Fakat tanımlayamadığınız arıza durumda ancak cihazınız servisimize ulaştığı zaman sizlere bir fiyat bilgisi sunulur. ( Olup olmayacağı belli olmaya fiyat bilgisi belirli olmayan cihazlarda kargo ücreti cihaz sahibine aittir. )

2- Fiyatı onayladığınız durumda ücretsiz Yurtiçi Kargo’da Müşteri Numarası olarak 725966047 yazarak gönderebilirsiniz. adresimizi;

(Osmanağa Mahallesi, Söğütlüçeşme Caddesi, Nal Sokak, No: 9 34714 Kadıköy/İstanbul)

belirtip gönderim ücretini alıcı öder şeklinde işaretleyerek cihazınızı bize ulaştırabilirsiniz.

3- Cihazınız bize ulaştığı zaman sizlere elimize ulaştığında sizi arayarak bilgi veriyoruz. Dilerseniz tamir aşamasında sizinle görüntülü bağlantı kurarak, mağazamızda sürdürdüğümüz göz önünde ekran değişimi hizmetimizi kargo ile gönderim yapan müşterilerimizin de yararlanmasını sağlıyoruz.

4- Cihazınıza gerekli işlemler yapılarak aynı gün tekrar verdiğiniz adrese cihazınız gönderilir.

Ücretsiz Kargo Hizmetinden Faydalanabilmeniz İçin Alt Limit 200 TL’dir.

 

Kargo Gönderimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Telefon gönderimi sırasında cep telefonunuzun kargo aracı içerisinde ve sevk sırasında Darbe ve Sıvı temasına karşı korumak için gereklidir. Kargo gönderimi sonrasında hızlı işlem işlem için bizleri 0552 356 72 72 nolu veya 0216 338 37 72 telefondan aramayı veya Kargo Takip Formu’nu doldurmayı unutmayın.
  • Cep telefonunuzu kargo ile gönderirken Ad, Soyad, Adres, Telefon ve cihazınız ilgili şikâyetlerinizi bir kâğıda yazarak kutu içerisine koyunuz.
  • Kargo gönderimi sırasında SIM kart ve hafıza kartı gibi özel bilgilerinizin yer aldığı hiçbir kişisel parçanızı veri gizliliğiniz gereği bizlere göndermeyiniz.
  • Cep telefonunuzu kargoyla bize gönderdiğiniz zaman içindeki şifrenizi bizimle paylaşmak zorunda değilsiniz. Bu tamir için gerekli bir işlem değildir. Telefonun içindeki hiçbir bilginiz silinmeyecektir ve kaybolmayacaktır.
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Burak elkaldirmaz
Burak elkaldirmaz
4 yıl önce

Kırık ” Telefonunuzun ” Ekran Değişimi için servisimize geldiğiniz de sizden, ilk önce işlem kaydı alınır. ( Aynı Zaman da Garanti Belgesidir. ) Teknik Servisimiz 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altına alınır. Kargo ile gönderim gerçekleştiren müşterilerimiz için; Cihaz elimize ulaştığında sizi görüntülü arayıp işlemin her detayını size gösteriyoruz. Daha sonra işlem bittiğinde size hesap bilgilerimizi atıyoruz. Ücret hesabımıza geçtiği an da cihazı kargoya verip, size geri gönderiyoruz. Kırık , Çizik , Çatlak , Ezik , Batarya sorunu , Şarj almama sorunu , kamera sorunu vs. olan cihazlarınızı bize getirebilir veya kargoyla gönderebilirsiniz. WhatsApp : 0552 356 7272 Telefon numaramız… Read more »