Lenovo ekran değişimi ve tamir hizmeti veren Acil Ekran Değişimi 2018 yılında en çok ekran ve başarılı ekran değişimi yapan servisidir.

Lenovo Ekran Değişimi Fiyatı

Lenovo Model AdıEkran Değişimi Fiyatı
Lenovo A7000239 TL
Lenovo A7010219 TL
Lenovo P70199 TL
Lenovo P1199 TL
Lenovo P1-M199 TL
Lenovo P2Sorunuz
Lenovo K5289 TL
Lenovo K5 Plus199 TL
Lenovo K5 Note249 TL
Lenovo K6199 TL
Lenovo K6 Note249 TL
Lenovo S90Sorunuz
Lenovo S60Sorunuz
Lenovo A2020189 TL
Lenovo A6010189 TL
Lenovo X2259 TL
Lenovo S580219 TL
Lenovo A5000199 TL
Lenovo A6000199 TL
Lenovo Z-2239 TL

Lenovo ekran değişimi titiz ve kaliteli telefon servis hizmetleri sunan bir firmayız. Firmamız, sahip olduğu tecrübe ile Kadıköy ilçesi ve çevreye bölgeye alanında başarılı bir teknik servis desteği sağlamaktadır. Bu konuda profesyonel personellerimizle gerçekleştirdiğimiz hizmet aşamalarımızda, tamamen müşteri memnuniyetini odakladığımız bir sistemle ekran değişimi aşamalarımızda ilerlemekteyiz.

Bunun yanı sıra dokunmatik ekran değişimi de yapan personellerimiz, bu hizmetlerini de müşteri adresinde gerçekleştirmektedir. Bu noktada internet sitemizdeki iletişim numaralarından müşterilerimizin bizi arayarak adres bildirmeleri yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeden servis çalışanlarımız müşterimizin belirttiği adrese gelir, kısa süre içerisinde de ekran değişim işlemlerini gerçekleştirmeye başlar. Bu hususta güven ve beceri kavramları da somut olarak sunulan hizmetlerimize yansıtılmaktadır.

Lenovo Ekran Değişimi Servisi

Lenovo ekran değişimi servisi olarak firmamız, diğer benzer firmalara oranla çok daha garantici bir tutumla yoluna devam etmektedir. Özellikle en fazla 15 dakika içerisinde ekran değişim işlemlerini sonuca ulaştırmakla kalmayıp, 6 ay işçilik ve teknik parça garanticiliğini de hizmet işlevselliklerimiz içerisine aktarmaktayız. Bu sebepten dolayı siz de telefonlarınızdaki bu tarz ekran değişim problemleri için uzmanlaşmış olan personellerimizi tercih edebilir, gönül rahatlığı içerisinde sunduğumuz uygun fiyatlandırma politikalarına sahip olan hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte yetkili telefon servis personellerimizin siz müşterilerimiz için oluşturduğu ayrıcalıklı hizmet modelleri de şu şekilde sıralanabilir;

  • En az 6 ay işçilik ve hizmet garantisi
  • Raporlar sunarak müşteri bilgilendirmesi
  • Tamamen müşteri odaklı ve memnuniyet ilkesi ile sunulan hizmetler
  • Kargo gönderim hizmeti ile ekran değişim hizmetleri
  • Ekran değişim sonrasında kırılmaz cam korucu takma – ücretsiz –
  • En fazla 15 dakika içerisinde ekran değiştirme
  • Alanında deneyimli ve uzmanlaşmış personellerle çalışma

Lenovo Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Telefon yetkili servisimiz gerçekleştirilen ekran değişimi hizmetlerinde her zaman garantici bir tutum sergiler. Her daim yaşanan sorunlar kısa süre içerisinde, sorgulanmadan ve müşteriye herhangi bir suçlama yöneltilmeden ortadan kaldırılır. Ayrıca sadece ön cam değişimi yerine tamamen ekranın bütününün değişimi gerçekleştiren ekiplerimiz, böylece uzun ömürlü ve kalıcı bir teknik bakım onarım desteği sunmayı başarmaktadır.

Lenovo cep telefonu servisi olarak ekran değişim işlemlerini maksimum 20 dakikada yapıp size teslim ediyoruz. Ekran değişimi işlemlerinizin hepsi özel olarak tasarlanan mağazamızda göz önünde yapılmaktadır.

  1. Lenovo Ekran değişim işlemlerini 20 yıla yaklaşan tecrübemizle yapıyoruz.
  2. Değiştirdiğimiz ekranlara 6 AY GARANTİ veriyoruz
  3. Bir adet ekran koruyucu hediyemizdir.

WHATSAPP DESTEK İÇİN TIKLAYIN

Ekran Değişimi Ve Tamir Servisi

Ekran değişimi yapan servisimiz yanı sıra diğer bütün cep telefonu modellerini hem tamirini hemde ekran değişimi yapmaktadır

Helin Demir
1 yorum

Çok kaliteli anında işlem yapan bir firma herkese tavsiye ederim

Gülten Yıldırım
2 yorum

Lenovo K6 note telefonumun ekranını 20 dakika da değiştirip teslim ettiler kesinlikle tavsiye ediyorum

Maxi Kursun
2 yorum

A7000 ekran değişimi başarılı bir şekilde yapıldı sorunsuz kullandıktan yorum yapayım dedim herkese tavsiye ederim.

Lenovo cep telefonu tamiri işlemi yapan işletmemizin yorumlarını (1250+) okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 15