Apple marka iphone cep telefonu tamiri ve iphone ekran değişimi Kadıköy’deki servisimizde en uygun güncel Kadıköy iphone ekran değişimi fiyatı en uygunu araştırılıp fiyatlar verilir. İşlemlerimiz 6 ay boyunca garantilidir.

iPhone ekran değişimi kadıköy teknik servisi

iPhone Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz ?

iPhone ekran değişimi fiyatı ve iphone tamiri konusunda İstanbulun En iyi teknik servisi olarak gösterilen uzman ekibimiz yılların verdiği tecrübe ile telefonunuzu ekran değişimi için servisimize getirdiğiniz zaman aşama aşama işlemler gerçekleşir.

1 Aşama : Kırık iphone ekran olan telefonunuz görüntü olaması durumunda parmak okuyucu ekran sensörü ve kulaklıktan ses gelip gelmediğine bakılır.

2 Aşama: iphone kırık ekran olarak testler yapıldıktan sonra müşterinin bütün sökme ve takma işlemlerini görebilecek şekilde tasarlanan mağazamızda müşterimiz kahvesini içerken teknisyenimiz güncel kadıköy iphone ekran değişimi fiyatı ile işlemini yapmaya başlamış olacaktır.

3 Aşama : iPhone söküme işlemleri ilk önce alttaki vidalar sökülür.Daha sonra ekran ve iphone kasadan ayrılıp ekran ile kasa üstündeki bağlantılar sökülüp kırık olan iphone ekran sökülür

4 Aşama : Kırık iphone ekran değişimi söküldükten sonra yeni aa plus olan iphone ekran takılıp telefon sahibi ile beraber sağlamlık ve dokunmatik testi yapılıp müşteri onayı alınırsa ekran telefona monte edilip ekran değişimi işlemi gerçekleşir.

WHATSAPP DESTEK İÇİN TIKLAYIN

iPhone ekran değişimi işlemlerinde ekran koruyucu hediyemizdir

Güncel fiyat için sayfamıza bakıp istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Ön Bilgi:

  • 20 yıla yaklaşan tecrübemizle güncel iphone ekran değişimi fiyatları ile işlemi yapıyoruz
  • Bir adet ekran koruyucu hediyemizdir.
  • Bütün işlemler göz önünde şeffaf olarak yapılır.

Daha Önce İPhone Ekran Değişimi Yapmış Müşterilerimizin Yorumlarını Buraya Tıklayarak Okuyabilirsiniz. (3000+ Yorum)

Türkiye’de En Çok Olumlu Yorumu Olan Ve En Yüksek Puana Sahip İlk Ve Tek Teknik Servisiz

Kadıköy iPhone Ekran Değişimi 2021 Eylül Ayı Güncel Fiyat Listesi


Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)
*** NOT : FİYATLARIMIZ DOLAR KURUNA GÖRE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR… ** KDV DAHİL FİYATLAR İÇİN BİZİ ARAYIN **

iPhone Orijinal Ekran Değişimi Yapıyoruz Muyuz ?

iPhone 7, 7 plus 8, 8 plus cihazları yeni aldığımız zaman orijinal ekranın her zaman daha kalilteli sağlam olduğunu düşünmekteyiz. Peki orijinal ekran taktırmak istediğim zaman telefon tamircisi orijinal ekran takar mı ? Tüm bu sorularınızın cevabı aşağıdaki videomuzda verilmiştir.

Bir çok servisin orijinal ekran değişimi yaptığını ileri sürmektedir. Ancak orijinal ekran sadece Apple servislerinde bulunmaktadır. Onun dışında kesinlikle hiç bir yerde bulunmamaktadır.

Ekran değişimi sonrası sonrası tüm işlemlerimize 6 ay garanti vermekteyiz. İşlemler öncesinde olduğu gibi işlemler sonrasında da canlı destek hizmeti verip yakından sorunlarınızı takip etmekteyiz.

Göz önünde tamir hizmeti sektörde oluşan güvensizliği ortadan tamamı ile kaldırmak için şeffaf bir şekilde dizayn edilen servisimizde müşterimiz izlerken tüm tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

iPhone Ekran Değişimi işlemlerimiz yoğunluğa göre değişmekle beraber 15 dakika ile 40 dakika arasında değişmektedir.

Yapılan her işlem sonrasında piyasada 30 TL değerinde olan kırılmaz cam olarak satılan ekran koruyucu cam hediyemizdir.

Kırık, Çatlak veya hiç görüntü gelmemesi durumlarında fiyatlarda hiç bir değişiklik olmamaktadır. Ekran ile ilgili her sorunda fiyat değişmemektedir.

Firmamıza geldiğiniz zaman ister nakit ister kredi kartı şeklinde ödeme yapabilirsiniz. Şehir dışı kargo gönderimlerinde EFT - HAVALE sistemi ile çalışmaktayız.

Kadıköy Cep Dünyası servisimizde iPhone Ekran Değişiminde Öğrencilere %10 İndirim Avantajından Faydalanmak İçin Öğrenci Kimlik Kartını Göstermeniz Gerekmektedir.

Kadıköy Cep Dünyası kargo ile ekran değişimi

iPhone Ön Cam Değişimi Kadıköy

Firmamızda kesinlikle ve kesinlikle iphone ön cam değişimi yapılmayıp tavsiye edilmemektedir. Ön cam değişimi sırasında aşırı yüksek bir sıcaklıkta ısı uygulanmaktadır. Bu ısı da dokunmatik ekrana geri dönülmez zararlar vermektedir. Yapıştırma esnasında kullanılan kimyasal da sarı lekeler beyaz noktalara sebebiyet vermektedir.

Bu sebepler yüzünden Apple Yetkili Servisi başta olmak üzere hiç bir yetkili servis daha fazla kar marjı olmasına rağmen cam değişimi yapmamaktadır.

Tüm bu yapılan iPhone Ön Cam Değişimi işlemi sonrasında ise komple değiştirmek zorunda kalacaksınız. Müşteri memnuniyet garantisi verdiğimiz için ve ilkelerimize ters olduğu için yapmayıp tavsiye de etmemekteyiz.

Gösterilen sonuç sayısı: 27