İndirim!

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi

1.549,00 

Açıklama

iPhone 11 Pro ekran değişimi fiyatı servisimizde 1549 TL olup göz önünde yapılıp teslim edilmektedir. İşlemlerimiz 6 ay garantili olup tamamı ile apple uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

iPhone 11 Pro ekran sorunları genelde düşme ve darbe almaya bağlı olarak ortaya çıkıyor. bazen de dokunmatik panelde yaşanan sorunlar ekran değişimini zorunlu bir hale getiriyor. Çünkü ekranda meydana gelen sorunlar telefonun sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesinin önüne geçiyor. Bu tür durumlarda ise ekran değişimi yapılması en etkili çözüm yollarından biri olarak görülüyor.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Pro ekran değişimi firmamız bünyesinde steril odalarda yapılıyor. Bunun yanında statik elektrikten arındırılmış odalarda herhangi bir soruna mahal verilmeyecek şekilde çalışmalar yapılıyor. Ekran değişiminde aynı zamanda uzman ve deneyimli teknisyenler görev alıyor ve bu şekilde istenmedik sorunların önüne geçiliyor. Ekran değişimi sırasında firmamızın sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ise şu şekilde karşımıza çıkıyor;

  • Firmamız bünyesinde ekran değişimleri sadece 1 saat içerisinde yapılmaktadır.
  • Ekran değişimleri sırasında her zaman konusunda uzman ve tecrübeli personeller yer alır.
  • Ayrıca firmamızda yapılan ekran değişimlerinde işlemlerin gerçekleştirildiği teknik servis odası her zaman periyodik olarak temizlenir.
  • Telefonların ekran değişimi yapılırken son sistem ekipman ve donanımlar ile hizmet verilir.
  • Ekran değişimi sırasında diğer donanımlara asla zarar gelmez ve bunun yanında telefon içerisinde yer alan tüm bilgiler silinmez ve özenli bir şekilde korunarak işlemler yapılır
  • Firmamızda yapılan ekran değişimlerinde kargo ile gönderim de mümkündür. Yapmanız gereken sadece kargo ile telefonunuzu bize göndermek ve bunun ardından ekran değişimi yapılan telefonunuzu yine kargo yolu ile teslime almaktır.
  • Parça ve işçilik garantili hizmetleri ile öne çıkan firmamız, her zaman sizler için güvenceli himmetler verir.
  • Bunların yanı sıra ekran değişimi yaparken teknik servis odasında bulunan statik elektrik gibi durumlar ortadan kaldırılır ve sonrasında telefonların herhangi bir şekilde olumsuz duruma maruz kalmayacağı bir işlem odası meydana getirilir.

iPhone 11 Pro Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro ekran değişimi fiyatı 1549 TL‘dir. Ekran değişimi ücreti içerisinde uzman ekibin arızayı tespit etmesinden müdahale etmesine kadar her şey dahil oluyor. Bunun yanında kargo gönderimi ile ekran değişimi yaptırmak isteyenler için de iki taraflı kargo ücreti yine ekran değişimi ücretinin içine dahil ediliyor. Ekran değişimi fiyatlarının değişmesi döviz kurunda oluşan dalgalara bağlı olarak şekillenebiliyor.

iPhone 11 Pro Teknik Servisi

iPhone 11 Pro telefonlarınız için ekran değişimlerinde en doğru adres olarak sizlere hizmet veren teknik servisimiz, alanında uzman personel kadrosu ve son sistem ekipmanları ile ekran değişimi yapar. Bunun yanında firmamızda, iPhone 11 Pro ekran değişimleri için parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur. Bu sayede ekran değişimi sonrasında yaşanan benzer problemler karşısında tekrar firmamıza gelebilir ve ücretsiz destek alabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi yine sizlere özel fiyat avantajları ile firmamızda yapılır. Bunların yanı sıra akıllı telefonlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için de aynı şekilde bizi tercih edebilirsiniz. Teknik servisimizde akıllı telefon parçalarının değişim ve onarımında oldukça geniş kapsamlı hizmetler verilir. Bu nedenle yaşadığınız tüm sorunlar için siz de firmamıza gelebilirsiniz.

iPhone ekran kırılması hakkında ayrıntılı bilgi için iPhone Teknik Servis bölümümüze de bakabilirsiniz.

iPhone 11 Pro Cihazının Fiyatı İçin : iPhone 11 PRO

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 11 Pro Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.