(6 müşteri incelemesi)

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Fiyatı 189 TL- Kadıköy iPhone Ekran Değişimi

249,00  189,00 

iPhone 6s Plus Ekran Değişimi 189 TL ye işlemi ekran değişimi yapılmadan önce 17 yıllık tecrübeli teknik servis uzmanı arkadaşlarımızdan tarafından bütün kontrolleri yapılarak teslim edilir. Ekran değişimi işlemi boyunca telefonunuzdaki hiç bir bilgi silinmez ve kaybolmaz.

Açıklama

zet-ekran-değişimi.jpgÖzet: iPhone 6s Plus Ekran değişimi 20 dakika içerisinde tamamlanır ve yapmış olduğumuz çalışmalara hediye ekran koruyucu veriyoruz. Ekran değişimleri göz önünde yapılmaktadır.

Kırık iPhone 6s Plus Ekran Değişimi

6s plus ekran değişimi Kadıköy’de en iyi hizmeti vermek için ekran değişimi konusunda uzman teknisyenler tarafından bütün işlemleri görebilecek şekilde özel olarak tasarlanan mağazamızda yanınızda yapılıp teslim edilir.

İstanbul’un en güzide ilçeleri arasında yer alan Kadıköy’de cep telefonu ekran değişimi hizmetleri veren firmamız, İPhone 6s Plus ekran değişimi işlemlerini 20 dakika gibi kısa bir zamanda gerçekleştirerek, müşterilerimizin sorunlarını gidermektedir.

iPhone 6s plus ekran değişimi nasıl yapılır

Cep telefonu servis hizmetlerinde 20 yıla yakın süredir hizmet veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış Apple teknisyenleri ile yüksek kalite standartlarında hizmet üretmektedir. En uygun İPhone ekran değişim fiyatları ve en kaliteli yedek parçalarla verilen hizmetler, müşterilerimizin hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılar niteliklere sahiptir.

Ekran Değişimleri Hakkında Genel Bilgi

  • Telefonunuz uzman arkadaşlarımız tarafından incelenir.
  • Ekran değişim sürecine geçilmeden önce size gerekli bilgi verilir.
  • Ekran değişimi dışında tamir edilmesi gereken bir parça var ise telefon sahibine söylenir ve fiyat bilgisi verilir.
  • Mutabık kalındıktan sonra gerekli işlemler için telefon açılır ve ekran değiştirilir.
  • Ekranlar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda         gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine  geçilir.
  • Ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefon sahibine verilir. İşte hepsi bu kadariphone 6 ekran değişimi kadıköy

Sıkça Sorduğunuz Sorular

Ekran Değişim İşlemi Ne Kadar Zaman Alır?

Çok extrem bir durum söz konusu değilse ekran değişim işlemleri ortalama 20 dakikada kadar sürmektedir.

Ekran Koruyucu Hediye Ediyor Muyuz?

Evet böyle bir hediyemiz vardır. Ekran koruyucu hediyemiz ile sizlere teslim edilir.

Göz Önünde Ekran Değişimi Anlayışımız

Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servisimizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz.

Değişim Yapılan Parçalar Orijinal Mi?

Ekranlar orijinal değildir; fakat servisimizde kesinlikle orijinale en yakın olan AA PLUS kalitesinde olan ekran ile gerçekleşir.

Ekran Değişimi Aşamasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefonunuzda yer alan resim, müzik, video ve rehber gibi size özel olan bilgilerinizin hiçbiri silinmeden, gözlerinizin önünde en uygun fiyata değiştiriyoruz.

Yorum Bırak


Ziyaretçi
Ferman
3 ay 21 gün önce

iPhone 6s plus ekran değişimi başarılı bir şekilde gözümün önünde yapılıp teslim edildi daha önce cam değişimi yapmak istemiştim ama arkadaşça uyardığı için cam değişimiden vazgeçtim başarılı bir iPhone ekran değişimi yalildi herkese tavsiye ederim