Lg Ekran değişimi servisi Kadıköy cep dünyası ekran değişimi işlemini yapmak için tecrübeli lg teknisyenleri ile çalışmaktadır.

Lg cep telefonu tamir servisi istanbul

.Ekran değişim işlemlerini 20 yıla yaklaşan tecrübemizle yapıyoruz.
.Değiştirdiğimiz ekranlara 6 AY GARANTİ veriyoruz.
.Bir adet ekran koruyucu hediyemizdir.

🤳🏼WHATSAPP DESTEK İÇİN TIKLAYIN 🤳🏼

Lg cep telefonu ve ekran tamiri

Kadıköy cep dünyası mağazasında cep telefonu tamiri ve ekran değişimi işlemleri müşterinin bütün işlemleri görebileçeği şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Beyza Unal
1 yorum

Kargo ile tefonumu gönderdim iki is günü içerisinde telefonumda diger sorunları ekran degismi ile beraber onlarda halledilip gönderdiler tskler

Batuhan Değiş
1 yorum
Ekrani paramparca olup sensoru bozulan LG G2mi sorunsuz şekilde değişimini sağladılar. Degistirdikten sonra sagladiklari yardim da cabasi. Bu alanda gördüğüm en başarılı işletme. Tavsiye ederim.

Lg Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi ?

Firmamızda yapılan tüm cihazların ekran değişimi işlemini göz önünde yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için göz önünde ekran değişimi işlemi gerçekleştiriyoruz.

Aklınızda acaba bilgilerim kopyalandı mı, bilgilerim okundu mu yada cihazımın parçaları başka parçalar ile değiştirildi mi sorunsalına girmemek için servisimiz tüm işlemleri canlı görebileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir

LG Ekran değişimi işlemi yapan işletmemiz hakkında yapılan yorumları okumak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz

*** NOT : FİYATLARIMIZ DOLAR KURUNA GÖRE FARKLILIK GÖSTEREBİLİR…

[kkstarratings]

Gösterilen sonuç sayısı: 45