İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

LG K10 Ekran Değişimi 329 TL Kadıköy Ekran değişi

329,00 

LG K10 Ekran Değişimi-Göz Önünde LG K10 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 207 Kategoriler:

Açıklama

LG K10 Ekran Değişimi Fiyatı 329 TL Kadıköy

Özet: Ekran değişim işlerimizi 20 dakikada tamamlanır ve firmamız tarafından kaşelenmiş 6 Aylık Garanti belgesi verilir. Yapılan her ekran değişimi için ekran koruyucu hediye edilir. Yapmış olduğumuz bütün ekran değişim işlemerleini göz önünde yapıyoruz. Kadıköy Cep Dünyası olarak ekranlarını değiştirdiğimiz telefonlarınızın resim müzik, video ve rehber gibi sizin özel bilgilerinizi koruyup hiç birinin silinmesine izin vermiyoruz. 

 

LG K10 EKRAN DEĞİŞİMİ TAMİR SÜRECİ

 • Getirmiş olduğunuz telefon konuya hakim arkadaşlarımız tarafından incelenir.
 • Telefon inceledikten sonra size detaylı bilgi verilir. (Kamera vb.)
 • Ekran değişimi dışında telefonun başka bir problemi varsa söylenir ve detaylı olarak ifade edilir.
 • Değişim için onay verdikten sonra gerekli işlemler için telefon açılır.
 • Telefon açıldıktan sonra içindeki tozlar fırçalanıp temizlenir ve varsa partiküler temizlenir.
 • Ekran telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.
 • Ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefon sahibine verilir. İşte hepsi bu kadar!

 

LG K10 Ekran değişimi 329 TL uzman ekibimiz tarafından hiç bir bilginiz silinmeden gözünüzün önünde %100 orjinali ile 20 dakika gibi kısa  sürede değiştirip size teslim ediyoruz.

 Çağımızın vazgeçilmezi olan akıllı telefon yapısı ve özelliği gereğince ve hasas bir yapıya sahip olduklarından olası en ufak bir darbe sonucu ekran kırılması ,şarj almama ,ses gitmeme.wifi çekmeme,ön kamera ve arka kamera arızası vermektedir. İşte Kadıköy cep dünyası olarak bütün bu sorunlarınıza çözüm getiriyoruz.

Akıllı android ceptelefonlarının sorunları ve problemleri gibi bazı diğer ya da bütün donanımsal olarak ve yazılımsal arızaların konusunda en etkili şekillerde sizlere destek sağlıyoruz .Kulandığımız  ekran tamamen servisin kulandığı ekranın birerbir kendisidir.
YOL TARİFİ 1

LG K10 EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN NEDEN KADIKÖY CEP DÜNYASI ?

Kadıköy cep dünyası olarak bu sektörde 15. yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizlere her zaman hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunarak  müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.
LG K10 EKRAN DEĞİŞİMİ TAMİR SÜRECİ
Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla
telefonlarınız son teknoloji makinalar ve uzman kadromuzla birlikte mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz.Tamir süresi boyunca sizinle irtibata olup herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz.
KADIKY CEP DNYASI
NASIL GELİRİM?
Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.
irtibat telefonlarımız
0216 338 37 72
0552 356 72 72
0532 414 82 90

LG K10 Ekran Değişimi 329 TL Kadıköy Ekran değişi için 1 inceleme

 1. Ahmet Erbaş

  LG k10 cihazımın ekran değişimini bu adreste yaptım. Samimi ortam ve işini titizlikle yapan bu firmaya çok teşekkür eder hayırlı işler dilerim..

  • admin

   Lg K10 Ekran değişiminden memnun kaldığınız için mutlu olduk. İyi günlerde kullanın.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.