LG V30 Ekran Değişimi 439 TL Kadıköy Ekran değişi

439,00 

LG v30 Ekran Değişimi-Göz Önünde LG v30 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 327 Kategoriler:

Açıklama

LG v30 Ekran Değişimi Fiyatı

Özet: Ekran değişim işlerimizi 20 dakikada tamamlıyor ve firmamız tarafından kaşelenmiş 6 Aylık Garanti belgesi veriyoruz. Yapılan her ekran değişimi için ekran koruyucu hediye edilir. Yapmış olduğumuz bütün ekran değişim işlemerleini göz önünde yapıyoruz.

 

LG v30 EKRAN DEĞİŞİMİ TAMİR SÜRECİ

 

  • .Getirmiş olduğunuz telefon konuya hakim arkadaşlarımız tarafından incelenir.

  • .Telefon inceledikten sonra size detaylı bilgi verilir. (Kamera vb.) 
  • .Ekran değişimi dışında telefonun başka bir problemi varsa söylenir ve detaylı olarak ifade edilir.  
  • .Değişim için onay verdikten sonra gerekli işlemler için telefon açılır. 
  • .Telefon açıldıktan sonra içindeki tozlar fırçalanıp temizlenir ve varsa partiküler temizlenir. 
  • .Ekran telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir. 
  • .Ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefon sahibine verilir. İşte hepsi bu kadar!

 

LG v30 Ekran Değişimi Fiyatı 

LG v30 Ekran değişimi 439 TL uzman ekibimiz tarafından hiç bir bilginiz silinmeden gözünüzün önünde 20 dakika gibi kısa  sürede değiştirip size teslim ediyoruz.

 Çağımızın vazgeçilmezi olan akıllı telefon yapısı ve özelliği gereğince ve hasas bir yapıya sahip olduklarından olası en ufak bir darbe sonucu ekran kırılması ,şarj almama ,ses gitmeme.wifi çekmeme,ön kamera ve arka kamera arızası vermektedir. İşte Kadıköy cep dünyası olarak bütün bu sorunlarınıza çözüm getiriyoruz.

Akıllı android ceptelefonlarının sorunları ve problemleri gibi bazı diğer ya da bütün donanımsal olarak ve yazılımsal arızaların konusunda en etkili şekillerde sizlere destek sağlıyoruz .Kulandığımız  ekran tamamen servisin kulandığı ekranın birerbir kendisidir.
YOL TARİFİ 1

LG V30 EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN NEDEN KADIKÖY CEP DÜNYASI ?

Kadıköy cep dünyası olarak bu sektörde 15. yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizlere her zaman hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunarak  müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.
KADIKY CEP DNYASI
NASIL GELİRİM?
Metrobüsü kullandığınızda;

İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.
irtibat telefonlarımız
0216 338 37 72
0552 356 72 72
0532 414 82 90

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LG V30 Ekran Değişimi 439 TL Kadıköy Ekran değişi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.