LG L Fino Ekran değişimi 389 TL Kadıköy Lg Ekran değişimi

389,00 

LG L Fino Ekran Değişimi-Göz Önünde LG L Fino Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 244 Kategoriler:

Açıklama

LG L Fino Ekran Değişimi Fiyatı 389 TL Kadıköy

Özet: Ekran değişim işlerimizi 20 dakikada tamamlanır ve firmamız tarafından kaşelenmiş 6 Aylık Garanti belgesi verilir. Yapılan her ekran değişimi için ekran koruyucu hediye edilir. Yapmış olduğumuz bütün ekran değişim işlemerleini göz önünde yapıyoruz. Kadıköy Cep Dünyası olarak ekranlarını değiştirdiğimiz telefonlarınızın resim müzik, video ve rehber gibi sizin özel bilgilerinizi koruyup hiç birinin silinmesine izin vermiyoruz. 

LG L FİNO EKRAN DEĞİŞİMİ TAMİR SÜRECİ

  • .Getirmiş olduğunuz telefon konuya hakim arkadaşlarımız tarafından incelenir.

  • .Telefon inceledikten sonra size detaylı bilgi verilir. (Kamera vb.) 
  • .Ekran değişimi dışında telefonun başka bir problemi varsa söylenir ve detaylı olarak ifade edilir.  
  • .Değişim için onay verdikten sonra gerekli işlemler için telefon açılır. 
  • .Telefon açıldıktan sonra içindeki tozlar fırçalanıp temizlenir ve varsa partiküler temizlenir. 
  • .Ekran telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle     test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir. 
  • .Ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefon sahibine verilir. İşte hepsi bu kadar!  

LG fino Ekran değişimi 189 tl Kulandığımız %100 servis orjinali ekranla yanınızda (gözlerinizin önünde ) hiç bilginiz silinmeden ekranınızı değiştirip size teslim ediyoruz.

Akıllı android cep telefonları sorunları ve problemleri gibi bazı diğer ya da bütün donanımsal  ve yazılımsal arızaların konusunda en etkili şekillerde sizlere destekleri sağlamaktayız. Ekranlar tamamen servislerin kulandığı ekranın birebir kendisidir

Ekran değişiminde en çok dikkat etiğimiz konu müşterinin memnun olarak işyerimizden mutlu bir şekilde ayrılmasıdır

MÜŞTERİ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

YOL TARİFİ 1

LG L FİNO EKRAN DEĞİŞİMİ İÇİN NEDEN BİZ

LG Fino Ekran değişimi orjinal ve garantili olarak değiştiriyoruz.Kadıköy Cep Dünyası olarak size deneyimli ekibimizle beraber LG serisinin tüm ekranlarını değişimlerini %100 orjinal ile hiç bir bilginiz silinmeden gözünüzün önünde  en uygun fiyata değiştiriyoruz. telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta siz memnun etmek için sorunu gideriyoruz.

Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak 15 yıldır hizmetin en iyisi ve en kalitelilerini size sunmak için siz değerli müşterilerimizin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün daha büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkürü siz değerli müşterilerimize bir borç biliriz.

 

 

KARGO GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

KADIKY CEP DNYASI

 

NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda;


İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.


Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

irtibat telefonlarımız

0216 338 37 72

0552 356 72 72

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“LG L Fino Ekran değişimi 389 TL Kadıköy Lg Ekran değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.