(1 müşteri incelemesi)

iPhone 4 Ekran Değişimi Fiyatı 99 TL’ye, Kadıköy Cep Dünyası’nda

99,00 

iPhone 4 Ekran değişimi işlemlerinizi, gözünüzün önünde gerçekleştirilir. Uygun fiyatlarla yapıyor, kısa sürede size teslim ediyoruz.

Açıklama

zet-ekran-değişimi.jpgÖzet: Uzman ekibimiz tarafından gözlerinizin önünde 20 dakika içerisinde yapılır. iPhone 4 Ekran Değişimi Sonrası kırılmaz ekran koruyucu hediyemiz ile sizlere teslim edilir. 

iPhone Ekran Değişimi Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

Ekran Değişimi Hakkında Genel Bilgi

Ekranı kırık ya da çatlak iPhone 4 cihazınız önce uzman ekibimiz tarafından incelenir.

Daha sonra cihazınızın durumu ve ekran değişimi ile ilgili ön bilgi verilir.

Sizle de hemfikir olunca ekran değişimi işlemine başlıyoruz.

Ekran değişimi ve ekran tamiri 15 yıllık profesyonel uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir.

Sizler de bu esnada telefonunuza yaptığımız işlemleri baştan sona kadar izleyebilir, işlemler hakkında ekip arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Değişim işlemi tamamlanınca, sizlere de gösterilerek onayınız istenir. Eğer sizin de kontrollerinizden başarıyla geçerse işlem fişinizle birlikte telefonunuzu teslim ediyoruz.

Göz Önünde Ekran Değişimi

Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servisimizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz.Servisimizde kesinlikle orijinale en yakın olan AA PLUS kalitesinde olan iPhone 4 ekran değişimi ile gerçekleşir.Ekranlar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir.

Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak iPhone markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, orijinale en yakın  parçalar kullanarak değişimi gerçekleşir.

Bilgilerim Silinir Mi?

iPhone 4 ekran değişiminiz sırasında telefonunuzdaki hiçbir veri silinmez, verilerin kaybolması ekran değişimi ile ilgili değildir.

iPhone 4 Ekran Değişimi Nasıl Anlaşılır?

  • Ekranım Kırıldı!
  • Ön cam çatladı!
  • Dokunmatik çalışmıyor!
  • Ekranda mürekkeplenme oluştu!
  • Ekran arka yüzeyinde lekeler var!
  • Ekranda donmalar oluyor!

Yukarıdaki sorunlardan herhangi birisi cihazınızın ekranında bulunuyorsa komple ekran değişimi yaparak bu sorunu çözüyoruz.

iPhone 4 modeline ait diğer tüm arızaların tamir işlemlerini de 1 saat gibi kısa sürelerde yapıyoruz.

İphone 4 ön cam değişimi yapılıyor mu?

iphone 4 ekran değişimi için hakkımızda yazılan yorumları okudunuz mu

Kesinlikle İphone 4  ön cam değişimi yapmıyoruz ekran+cam +çerçeve+panel olarak komple  değiştiriyoruz. Nedeni ise İphone 4 kırık ön cam değişimi sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır.

Isıya maruz bırakılan iPhone 4 iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza  zarar verir.

15 yıllık profesyonel kadro

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Kargo ile Teslimat

Kargonuzun bize ulaşmasıyla birlikte 1 saat içerisinde sizleri eğer müsaitseniz  görüntülü arayıp telefonunuzun ekran değişimi ve tamiri boyunca canlı izlettiriyoruz aynı gün içerisinde cihazınızı kargo ile sizlere gönderiyoruz.

Telefonlarınızın bu tamirlerini gerçekleştirmemiz için yapmanız gereken sadece, anlaşmalı olduğumuz veya size en yakın kargo kargo firma aracılığıyla telefonlarınızı bizlere göndermenizdir.

NOT:  Kampanyalı ürünlerde kargo hizmetimiz ücretlidir.

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin ve ING Bankası’nın hemen yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşmesi durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ:

0552 356 72 72 – 0532  414 82 90

Hakkımızda yapılan yorumları okumak için : TIKLAYIN

Detaylı iletişim bilgisi için : TIKLAYIN

 
 

iPhone 4 Ekran Değişimi Fiyatı 99 TL’ye, Kadıköy Cep Dünyası’nda için 1 inceleme

  1. hamed

    the best place for replace any lcd

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.