(4 müşteri incelemesi)

iPhone XS Max Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL

1.899,00  1.499,00 

iPhone XS Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TLdir. Ekran değişimi işlemi 6 AY GARANTİLİDİR. Her ekran için bir adet ekran koruyucu HEDİYE edilir.

Açıklama

iPhone Xs Max Ekran Değişimi fiyatı 1499 TL’dir. 15 dakika da gözünüzün önünde yapıp,  teslim ediyoruz ekran değişimi işleminizde Kadıköy Cep Dünyası olarak 6 ay garanti veriyoruz. Ayrıca bir adet ekran koruyucu hediyemizdir. iPhone xs max ekran değişimi fiyatı 1499 TL’dir

iPhone Ekran Değişimi Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

iPhone XS MAX Ekran Değişimi Yapılırken izlenilen Süreçler Ve Genel Bilgiler

 • Uzman arkadaşlarımız henüz ekranı sökmeden önce telefonunuzun kamerasını ve diğer donanımlarını inceler.
 • Herhangi bir problemle karşılaşılmaması halinde kırık ekranı söker.
 • Ekran söküldükten sonra telefon temizlenir ve fırçalanır.
 • Telefonun bataryasında şişme ya da başka herhangi bir problem varsa telefonun sahibine iletilir ve fiyat bilgisi verilir.
 • Ardından ekran değişim işlemine başlanır. Ekran değişimi işlemi tamamlanıp tamir ve bakım işlemi sonlandırılır.
 • Son olarak uzman ekip arkadaşımız ekranı değiştirilen iPhone Xs Max’i inceler. Yeni ekranda performans problemi saptanmaması halinde işlem tamamlanmış olur.

Sıkça Sorduğunuz Sorular

iPhone XS Max Ekran Değişimine Garanti Veriyor Muyuz?

Uzmanlığımız en büyük göstergelerinden biride yapmış olduğumuz ekran değişimlerine 6 ay garanti vermemizdir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra size şirketimizin kaşesi ile kaşelenmiş bir garanti belgesi veriyoruz. Telefonunuzda bizden kaynaklan bir problemle karşılaşmanız halinde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekip arkadaşlarımız memnuniyetle size yardımcı olacaktır.

İşlemlerinizi Neden Göz Önünde Yapmayı Tercih Ediyoruz?

Kadıköy Cep Dünyası olarak bu anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Bütün çalışmalarımıza sizi de dahil ettik ve yapılan bütün ekran değişimi çalışmalarını görmenizi istedik. Ekran değişim merkezleri genellikle telefonları sizin göremeyeceğin bir noktada değiştirirler. Bu süreçte ise sizin bazı kuşkularınız olur. “Acaba bilgilerim kopyalandı mı ya da orijinal parçalarım yan sanayi parçalarla değiştirildi mi” gibi sorular aklınıza gelir ve telaşlanırsınız. Biz tam anlamıyla bunun önüne geçmek istiyoruz. Bundan dolayı ekran değişim işlemlerimizi sadece göz önünde ve şeffaf olarak yapıyoruz.

Yeni Takılacak Ekranın Kalitesi Nedir?

Servisimizde kesinlikle orijinale en yakın olan AA PLUS kalitesinde olan İphone xs max ekran değişimi ile gerçekleşir. Ekranlar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir. Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak İPHONE markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, orijinale en yakın parçalar kullanarak değişimi gerçekleşir. Kırık, çatlak, dokunmatiği basmayan, görüntü gelmeme gibi herhangi bir sorun bulunuyorsa Komple iphone Xs Max Ekran değişimi yaparak bu sorunu çözüyoruz. İphone xs max modeline ait diğer tüm arızaların tamir işlemlerini de 1 saat gibi kısa sürelerde yapıyoruz.

Ekran Değişimi Dışında Yapılan Çalışmalarımız

iPhone Xs Max Ön Cam Değişimi Yapıyor Muyuz?

Kesinlikle İphone Xs Max ön cam değişimi yapmıyoruz  cam +çerçeve+ panel olarak komple değiştiriyoruz. Nedeni ise ön cam değişimi sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır. Isıya maruz bırakılan iPhone Xs Max iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza zarar verir.

iPhone Xs Max ekran değişimi işleminde bilgilerim silinir mi?

İPhone Xs Max ekran değişimi ve tamiri aşamasında Telefonunuzda yer alan resim, müzik, video ve rehber gibi size özel olan bilgilerinizin hiçbiri silinmeden, gözlerinizin önünde en uygun fiyata değiştiriyoruz. Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

iPhone XS Max Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL için 4 inceleme

 1. Fatma Arığ

  Merhabalar. Gözümden bile sakındığım iPhone XS Max telefonumu ne yazık ki düşürmüş ekranı sağlam fakat arka camı çok kötü kırılmıştı. Nerde cam değişimi yapılır diye araştırdım. En son alınan yorumlar ve kaliteli ve uygun fiyata hizmet veren Kadıköy cep dünyasından taraf oldum. Gözümün önünde arka cam değişimini yapıp teslim ettiler. Çok mutlu oldum. Çünkü telefonum yepyeni oldu.

 2. Rumeysa Elveren

  Çok kaliteli bir firma

 3. Nilay zırh

  iPhone Xs max ekran değişmi için bir çok yeri aradım ve bir çok yere gittim hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir işcilik arıyordum ve aradığımı buldum ellerinize sağlık Herkese burayı tavsiye edicem

 4. Medeni atay

  Guler yuzluluyunuz İcin tşk bekletmeden tlf numun ekran değişimini yaptığınız İcin memnun kaldım tşk

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir