İndirim!

iPhone 11 Ekran Değişimi

1.349,00 

iPhone 11 Ekran Değişimi fiyatı servisimizde 6 ay garantisi ile beraber yalnızca 1349 TL’dir. İşlemlerimiz Apple uzmanlarımız tarafından göz önünde yapılıp teslim edilmektedir. Firmamız’da ücretsiz kargo hizmeti mevcuttur. Cihaz bize ulaşır ulaşmaz isterseniz sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri canlı bir şekilde izletebilmekteyiz.

Açıklama

iPhone 11 Ekran Değişimi işlemi firmamızda maksimum 30 dakika gibi bir zamanda göz önünde yapıp teslim etmekteyiz. Her akıllı cep telefonunda olduğu gibi iPhone 11 modelleri de ekran konusunda benzer sorunlara maruz kalabiliyor. Çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan ekran problemleri ise genelde değişim yapılarak çözüme ulaştırılıyor. Ekran değişimi ile telefonda yaşanan dokunmatik panel sorun ve bunun yanında kırılma ya da çatlama gibi problemlerin giderilmesi mümkün oluyor.

iPhone 11 akıllı telefonlarda ortaya çıkan ekran problemleri, bazen kullanıcı hatası ile meydana gelebilirken bazen de kendiliğinden oluşan sorunlar olarak ön plana çıkıyor. Ancak teknik servisimiz sizler için kaliteli ve hızlı çözümleri ile ekran değişiminde titiz bir çalışma ortaya koyuyor. Ekran değişimlerinde profesyonel çözümlerin en doğru adresi olan firmamız ile siz de iPhone 11 telefonlarında ortaya çıkan ekran sorunlarına oldukça kısa bir süre içerisinde çözüm bulabilirsiniz.

iPhone 11 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, ortalama 30 dakika ile 60 dakika arasında sizlere alanında uzman teknisyenleri ile ekran değişi hizmeti sunar. Bu şekilde ekranını verimli bir şekilde kullanamadığınız telefonlarınız, yapılan ekran değişimi ile eski haline geri döner. Teknik servisimizde ekran değişimleri genel olarak aşağıdaki süreçleri kapsar;

  • Teknik servisimiz ile ekran değişimleri en fazla 1 saat içerisinde sonuca ulaştırılır.
  • Ayrıca değişim sırasında konusunda uzman ve deneyimli teknisyenler görev alır.
  • Ekran değişiminin yapıldığı servisimiz belirli aralıklar ile sterilize edilir.
  • Değişim sırasında son teknoloji ekipman ve donanımlar kullanılır.
  • Bunların yanı sıra alanında uzman personeller ile gerçekleştirilen ekran değişimleri esnasında telefon içindeki bilgiler asla silinmez. Bunun yanında telefonların diğer parçalarına hiçbir şekilde zarar gelmez.
  • Ayrıca kargo gönderimi ile ekran değişimi yapan firmamız, yine kısa süre içerisinde ekran değişimini yapar ve ardından telefonlarınızı sizlere geri gönderir.
  • Teknik servis olarak ekran değişimlerinde parça ve işçilik garantili hizmetler verdiğimizi belirtmek isteriz.
  • Diğer yandan ekran değişimi yapılan servisimiz tamamen statik elektrikten arındırılır ve bu sayede telefonların farklı şekilde zarar görmeleri de engellemiş olur.

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 model telefonlarda ekran değişimi fiyatı 1349 TL civarlarında karşımıza çıkar. Bu fiyat tarifesi içerisinde uzman teknisyenler ile tamir ve onarım hizmetlerinden kargo gönderimine kadar geçen süre içerisinde verilen tüm hizmetler yer alır. Ayrıca kargo gönderimi ile yapılan ekran değişimlerinde iki taraflı kargo ücretleri de yine fiyatın içerisindedir. Bunların yanında fiyat değişimler çeşitli sebeplere bağlı olarak ortaya çıkabilir ve bunların en başında ise döviz kurunda yaşanan değişiklikler gelir. Bu yüzden fiyat konusunda daha net bilgiler edinmek için firmamızda yer alan müşteri temsilcileri ile iletişime geçmeniz daha faydalı olacaktır.

iPhone 11 Teknik Servis Hizmetleri Ve Fiyatlandırması

Model & HizmetÜcreti
iPhone 11 Ekran Değişimi3000 TL
iPhone 11 Batarya Değişimi600 TL
iPhone 11 Kasa Değişimi1200 TL
iPhone 11 Şarj Soketi Değişimi350 TL
iPhone 11 Arka Kamera Değişimi900 TL
iPhone 11 Ön Kamera Değişimi350 TL
iPhone 11 Mikrofon Değişimi350 TL
iPhone 11 Arka Kapak Değişimi750 TL
iPhone 11 Cam DeğişimiTavsiye etmeyip yapmamaktayız.

Akıllı telefon arızalarında ve ekran sorunlarında kusursuz bir hizmet süreci ortaya koyan firmamız, ekran değişiminde sektörün öne gelen firmaları arasında yer alır. Hızlı ve kaliteli çözümleri ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Firmamız, parça ve işçilik garantili hizmetleri ile siz müşterilerini güvence altına alır. Bunların yanı sıra firmamız, akıllı telefonların diğer parçalarında da tamir ve onarım hizmetleri sunar. Siz de ekran değişim hizmetleri başta olmak üzere telefonlarınız da yaşadığınız tüm sorunlar için bizi tercih edebilir ve sizlere profesyonel çalışmalar ile kısa süre içerisinde etkili çözümler sunmamızı sağlayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 11 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.