(1 müşteri incelemesi)

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı 899 TL – Kadıköy iPhone 11 Ekran Değişim Servisi

1.589,00  899,00 

Açıklama

Apple markasının son zamanlarda çıkardığı en iyi telefonlar gösterilen iPhone 11 piyasaya çıktığından beri iPhone 10 ve iPhone x gibi modelleri geride bırakmış gözüküyor firma olarak iPhone 11 ekran değişim servisi ve iPhone ekran değişimi cep telefonu tamir servisi olarak iPhone 11 ile alakalı bütün işlemlerinizi profesyonel teknisyenlerimiz ile en uygun fiyata yapıp size teslim ediyoruz. Sizde iPhone 11 ile ilgili bir problem ve bir sorun yaşıyorsanız kesinlikle uzman teknisyenlerimize başvurun.

iPhone 11 ekran değişim fiyatı

Servisimizde iPhone 11 ekran Tamiri fiyatı 899 TL’dir Kullandığımız ekranlar aa plus kalitede ekranlar olup birçok firmanın orijinal diye taktığı ekranların aynısıdır.  Kesinlikle orijinal ekran yetkili servis harici  hiçbir yerde bulamayacağınız gibi orijinal ekran takıyoruz diye söyleyen hiçbir firmaya da inanmamızı gerektiğini buradan açık bir dille dile getirmek sizin menfaatiniz için iyi olacağını düşündüğümüz için bunu burada açıklama gereği duyduk.

iPhone 11 gerek tasarımı gerek özel likleri bakımından iPhone 10 tasarım olarak çok fazla gitmiş gözükmese de özledik yollara bayağı birileri durumda olduğunu söyleyebiliriz. firmamızda iPhone 11 ekran tamiri ile beraber iPhone 11 cep telefonu tamiri, iPhone 11 şarj soketi değişimi, iphone 11 arka kapak değişimi gibi işlemlerinde yapıldığını size belirtmem fayda olduğunu kanısındayım.

iPhone 11 ekran değişimi nasıl yapılır ve ne kadar sürer

iPhone 11 ekran tamiri uzman teknisyenlerimiz tarafından hiçbir bilginin silinmeden ve hiç bir parçanız değiştirilmeden gözünüzün önünde 15 ile 20 de kaç yaşında yapılırsa teslim edilir sizde Kadıköy cep dünyası da iPhone 11 ekran değişimi yaptırmak isterseniz maksimum bekleyeceksiniz 15 yıla 20 dakikadır uzman teknisyenlerimiz tarafından takılan ekran ilk önce sizin sizinle beraber test edilir test onayından sonra gözün üzerinde ekran monte edilir ve size teslim edilir.

Garantili iPhone 11 ekran değişim servisi Kadıköy

yazımızın başında belirttiğimiz gibi servisimizde iPhone 11 ekran değişimi a plus kalite ekranlar kullanılarak ekran değişimi gerçekleştirilir ve yine servisimizde hem işçilik garantisi hem de parça garantisi olarak 6 ay yaptığımız her işin altına Garanti veriyoruz sizi de Kadıköy cep dünyası firmamızda bu işlemi aldığınız dakikadan itibaren 6 ay garantili olacağından hiç şüpheniz olmasın iPhone 11 garantili ekran değişim servisi olarak siz değerli müşterilerinin telefonlarımı eskisi gibi kullanmanızı diller ve kazasız belasız iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

 

iPhone 11 Ekran Değişimi Fiyatı 899 TL – Kadıköy iPhone 11 Ekran Değişim Servisi için 1 inceleme

  1. İsmail kelep

    iPhone 11 ekran değişimi için aradım ekran değişikliği nasıl yaptığını sordum ekran değişimi olunca face adı çalışıyor mu diye sorun sormama rağmen gayet sakin ve kendinden emin cevaplar yüzünden beylikdüzü’nden Kadıköy’e gidip iPhone 11 ekran değişimi yaptırdım fazlasıyla memnun kaldım face id ön kamera her şey on numara çalışıyor herkese tavsiye ederim

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir