İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

iPad 3 Ekran Değişimi Fiyatı 189 TL iPad 3 Dokunmatik Değişimi 189 TL

189,00 

iPhone iPad 3 Ekran Değişimi-Göz Önünde iPhone iPad 3 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 276 Kategoriler:

Açıklama

zet-ekran-değişimi.jpgÖzet: iPad 3 ekran değişimi fiyatı 270 tl uzman teknisyenimiz tarafından, yanınızda, gözünüzün önünde hiçbir bilginiz silinmeden maksimum 15 dakikada değişitirip teslim ediyoruz.

Ekran Değişimi Hakkında Bilgi

iPad 3 dokunmatik değişimi tamiri 189 tl ekran çerçeve, panel ve dokunmatik olarak değiştiriyoruz. Servisimizde kesinlikle iPad 3 ön cam değişimi 109 tl yapılmamaktadır. Servismizde kesinlikle  kapalı veya gizli bir alan yoktur .Kargo ile gelen ürünleri müşteriyi görüntülü arıyarak değişim süresi boyunca canlı olarak izletiriyoruz. Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak müşteriyi memnun etme ilkeleriyle emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Göz önünde değişim

Tüm değişim işlemlerimizi müşterilerimizin gözü önünde yapıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz telefonuna yapılan tüm işlemleri başından sonuna kadar izleyip, hem bilgi sahibi olabiliyor, hem de telefonunun parçalarının korunduğunu, dokunulmadığını gözleriyle görüp şahit olabiliyor.

Kargo ile Teslimat

Eğer İstanbul’da değilseniz cihazınızı bizlere kargo yoluyla iletebilir, daha sonra bizler de değişim işleminizi gerçekleştirdikten sonra sizlere tekrar kargo yoluyla ulaştırabiliriz. Detaylı bilgi için de telefon numaralarımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Tamir Süreci

Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla telefonlarınız son teknoloji makinalar ve uzman kadromuzla birlikte mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz.Tamir süresi boyunca sizinle irtibata olup herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz.

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

Kadıköy cep dünyası olarak bu sektörde 15. yılımızı geride bırakmaktayız. Bu sürede gerek ikinci el alım satım  gerekse de teknik servis ve ekran değişiminde sizlere her zaman hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunarak  müşteri memnuniyetini kendimize bir ilke haline getirmiş bulunmaktayız.

Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda;

İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur kullandığınızda;

İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ileyleyin. Çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

İrtibat Telefonlarımız

0216 338 37 72 – 0552 356 72 72 – 0532 414 82 90

Hakkımızda yapılan yorumları okumak için : TIKLAYIN

Detaylı iletişim bilgisi için : TIKLAYIN

Görüntülü Adres Tarifi:

 

iPad 3 Ekran Değişimi Fiyatı 189 TL iPad 3 Dokunmatik Değişimi 189 TL için 1 inceleme

  1. Halit cil

    Çocuğun kullandığı iPad 3 kullanılmaz haldeyken getirdim yanimda 30 dakikada göz önünde yapıp bana teslim iPad ön cam değişimi 8cin tavsiye ediyorum

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.