İndirim!

iPad mini Dokunmatik Değişimi Kadıköy-iPad Ön Cam Değişimi Fiyatı 179 TL

179,00 

iPad Mini Ön Cam Değişimi

Açıklama

Apple iPad Mini sahipseniz, güvenilir bir iPad Mini tamir servisine ihtiyacınız olacığı kesin hızlı ve sorunsuz bir hizmet için Kadıköy cep dünyası yeter size iPad Mini ön cam kırıldıysa değiştirmek için bir dokunmatik ön cam değişimi ihtiyacı olduğunda, Kadıköy Cep Dünyası sorunsuz bir iPad ön cam değişimi yapılması için, araçlar ve deneyime sahiptir. Ayrıca iPad Mini batarya değişimi için uzman teknisyenimize başvurup ipad mini batarya değişimini yapabilirsiniz.

ipad mini kadıköycepdünyasi

MÜŞTERİ YORUMLARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

iPad Mini Dokunmatik Değişimi Hakkında Bilgi

 

iPad Mini etkileyici bir teknoloji parçasıdır. iPad mini tablet ekran mükemmel görüntü kalitesi ve çözünürlüğü sunar, ayrıca ekran bir oleofobik kaplama ile korunur. Bununla birlikte, tüm tabletler ve akıllı telefonlar için geçerli olduğu gibi, iPad Mini düzgün bir şekilde işlemezseniz ekran hasarına eğilimlidir.

iPad Mini ile en yaygın ekran sorunlarından bazıları çatlak, çizik, leke ve kırık bir ekran içerir. Neyse ki, cep telefonu tamirinde Kadıköy cep dünyası uzman teknisyenleri tüm bu sorunları ve daha fazlasını ele almak için bilgi ve donanıma sahiptir. Ücretsiz arıza tespiti için size iPad Mini ekran değişimi veya tamir hizmetlerinde faydalanabilirsiniz.

iPad Sıvı Temas Tamiri ve Onarımı

iPad Mini ‘e sahip olan birçok kişi hız ve performansından etkileniyor. Yine de, bu cihazda bir sorun var – su geçirmez değildir. iPad Mini su hasarından korumanın en iyi yolu, su geçirmez bir kılıf içinde tutmak ve sıvıların etrafında kullanırken çok dikkatli olmaktır. Küçük bir miktar su bile tabletinizde ciddi arızalara yol açabileceğinin farkına varmak önemlidir, Böyle bir durumda iPad Mini tabletinizi, Kadıköy Cep Dünyası’na getirirken herhangi bir zaman kaybetmemelisiniz. Teknisyenlerimiz en son teknoloji ile deneyimlidir, bu yüzden iPad Mini tabletinizi hiçbir zaman yedeklemeye gerek kalmadan çalışır duruma getirmek için bütün imkanları kullanacağımızdan kuşkunuz olmasın.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Kesinlikle iphone cam değişimi yapmıyoruz ekran+cam+çerçeve+ panel olarak komple değiştiriyoruz.Nedeni ise iphone ekranlarının cam sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır. Isıya maruz bırakılan iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sıvı yapıştırıcı hem telefonun hemde ekranın içine akıp telefonunuza zarar verir. Göz önünde İPad Mini ekran değişimi Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servislerimizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz.

İpad Mini Ekran Değişimi İçin Neden Kadıköy Cep Dünyası ?

iPad dokunmatik ön cam ve Ekranları tablete takılmadan önce 17 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir. Tamamen şeffaflık içerisinde ve güven veren bir çalışmayı ilke haline getiren firmamızın teknik servis bölümünde gizli bir bölme ya da kapalı bir alan yoktur. Böylelikle telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit olabiliyorsunuz. Şehir dışında yaşıyorsanız yahut firmamıza gelme imkânı bulamıyorsanız, telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere yollayabilirsiniz.

iPad Ekran Değişimi Güncel Fiyatı Bilgisi İçin Tıklayın

KONUM ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda; İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyin. Yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin ve ING Bankası’nın hemen yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda; İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yer alan Boğa yönüne ilerleyin. Çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin yanındaki İNG bankın yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüyün. Daha sonra Halitağa üzerinde yer alan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

İletişim Numaraları:

  • 0216 338 37 72
  • 0552 356 72 72
  • 0532 414 82 90

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPad mini Dokunmatik Değişimi Kadıköy-iPad Ön Cam Değişimi Fiyatı 179 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.