İndirim!

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Fiyatı 1999 TL

1.999,00 

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi fiyatı 1999 TL olup firmamızda göz önünde 20 dakika gibi bir zamanda göz önünde yapılmaktadır. İşlemlerimiz tamamı ile şeffaf bir şekilde dizayn edilmiş firmamızda yapılmaktadır. Firmamız 7 / 24 saat güvenlik kamerası ile kontrol altında olup tüm işlemlerimize de işlem kaydı ile firma garantimiz altındadır.

Açıklama

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi akıllı cep telefonları da diğer akıllı modellere göre benzer sorunlar ile karşılaşabiliyor. Bunların başında ise çarpma ve düşmeye bağlı olarak ekran problemleri geliyor. Ekranda kırılma, çatlama ya da dokunmatik panel arızası ekran değişimi yapılmasını gerektiriyor. Ekran değişimleri bu tür problemler karşısında en etkili ve kalıcı çözüm yolu olarak kabul ediliyor.

iPhone 11 Pro Max ekranlarında yaşanan problemlerin giderilmesinde önemli bir konumda yer alan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümleri ile sizlere sorunsuz bir ekran değişimi sunar. Yapmanız gereken ekranlarda yaşadığınız ve üstesinden gelemediğiniz sorunlar karşısında hemen bizimle iletişime geçmek ve sizlere özel hizmetlerimizden faydalanmak kadar kolaydır.

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi ile siz müşterilerine kaliteli çözümler sunan firmamız, kaliteden ödün vermeden profesyonel çalışmalar sunar. Ekran değişimlerinde teknik servisimizde içinde yer alan değişim odasında her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmıştır. Bunun yanında alanında uzman personeller ile yapılan ekran değişimlerinde son siste ekipman ve donanımlar kullanılır. Bu sayede telefonların diğer aksamlarına hiçbir şekilde zarar gelmez. Profesyonel hizmetler sunan bir teknik servis olarak ekran değişimleri firmamızda aşağıdaki şekilde gerçekleşir.

  • Ekran değişimleri genel olarak teknik servisimizde 1 saat içerisinde sonunca ulaştırılır. Ekran değişimleri sırasında her zaman konusunda uzman ve tecrübeli personeller yer alır.
  • iPhone 11 Pro ekran değişimleriniz her zaman alanına uzman ve deneyimli bir ekip ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında telefonlarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için son sistem ekipman ve donanımlar kullanılarak ekran değişimi yapılır.
  • Tabi ekran değişimi yapılan oda her zaman sterildir ve statik elektrikten tamamen arındırılmıştır.
  • Alanında uzman personeller ile ekran değişimi yapılan firmamızda değişim yapılırken telefon içinde yer alan video, fotoğraf, oyun, uygulamalar ve rehber gibi hiçbir veri silinmez. Bunun yanında telefonlarınızın diğer aksamları da aynı şekilde zarar görmez.
  • Teknik servisimize uzak bir konumda ikamet ediyorsanız, yapmanız gereken sadece telefonunuzu bize kargo yolu ile iletmek ve ekran değişimi yapılmasının ardından ise tekrar kargo yolu ile teslim almak kadar kolaydır.
  • Diğer yandan firmamızda her zaman parça ve işçilik garantili hizmetler verilir ve bu şekilde aldığınız hizmete karşı güvence altına alınmış olursunuz. 

iPhone 11 Pro Max Ekran Değişimi Fiyatı

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi fiyatı konusunda sizlere sektör bazında en uygun fiyatlar ile yardımcı olan servisimiz, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Arıza tespitinden kargo ücretlerine kadar tüm masraflar ekran değişimi fiyatına dahildir. Yani firmamız ile ekran değişimi yaptırmak istediğinizde aldığınız fiyat sonrasında farklı ve sürpriz ücretlendirmeler ile karşı karşıya kalmazsınız.

iPhone 11 Pro Max Teknik Servisi

Eğer siz de iPhone 11 Pro telefonlarınızın ekranlarında birtakım sorunlar yaşıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere en kısa sürede yardımcı olmamızı sağlayabilirsiniz. Sektörde öncü teknik servislerden biri olarak hizmet veren firmamız, aynı zamanda siz müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek için parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olur. Ayrıca ekran değişimleri alanında uzman ekip ve son sistem ekipmanlar ile yapılır. Telefonlarınızda yer alan bilgilerin güvenliği her zaman için bizden sorulur ve bu yüzden içiniz rahat bir şekilde telefonlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Siz de uygun fiyat aralıkları ve kaliteli hizmetleri bir arada görmek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamız gelin ve profesyonel çözümlerimize dahil olun.

İncelemeler

  1. Servet

    Parça garantisi varmi varsa kac aydir ve ekran değişimi ne kadar surer

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.