İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Lenovo S90 Ekran Değişimi Fiyatı 339 TL

339,00 

Lenovo S90 Ekran Değişimi-Göz Önünde Lenovo S90 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 204 Kategoriler:

Açıklama

Lenovo s90 ekran değişimi ekranı uzman tekniksiyenimiz tarafından yanınızda maksimum 20 dakika için değiştirip teslim ediyoruz .Lenovo s90 ekran 5.5 inç hd ips lcd ekran olup dokunmatik ve ekran tek parça halinde değişmektedir.

LENOVO S90 EKRAN DEĞİŞİMİ

Tamamen şefaf çalıştığımız için teknik servismizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz. Telefonlarınızı kargo ile bize yolladığınız takdirde kargonuz bize ulaştığı andan itibaren sökme ve montolama süresi boyunca telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına  alıp eğer isterseniz kaydı size gönderiyoruz.Telefonuzda ki hiç bir resim video müzik gibi özel hiçbir dosyanız silinmeden Lenovo s60 ekran değişimi gerçekleşir. Kargonuz elimize geçtiği gün tamir edilip size aynı gün geri gönderilir.Taktığımız ekranlar 6 ay garantilidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YOL TARİFİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

YOL TARİFİ 1

 

 

TAMİR SÜRECİMİZ ;

ÖNCELİKLE CİHAZINIZ UZMAN TEKNİK SERVİS EKİBİMİZ TARAFINDAN ARIZA TESPİTİ YAPILIR. DAHA SONRA MONTAJ AŞAMASINA GEÇİLİR. DEĞİŞİM MONTAJ SÜRESİ MÜŞTERİNİN CİHAZININ MARKA VE MODELİNE GÖRE DEĞİŞİR.ANCAK BU SÜRE MAXİMUM 60 DAKİKADIR. ARIZA TESPİTİ EKRAN DEĞİŞİMİ MONTAJI MÜŞTERİLERİMİZLE BİREBİR GÖZ ÖNÜNDE YAPILIR.

EKRANLARIMIZ KENDİMİZ İTHALAT ETTİĞİMİZ %100 SERVİS ORJİNALİ EKRANLARIMIZDIR. EKRANLARIMIZIN 6 AY BOYUNCA GARANTİSİ VARDIR. CEP TELEFONUNUZU İLK ALDIĞINIZ GÜN GİBİ TERTEMİZ SAĞLAM BİR ŞEKİLDE ALABİLECEĞİNİZİN TEMİNATINI VERİYORUZ.EKRAN DEĞİŞİMİNDE KIRILMAZ CAM HEDİYEMİZDİR.

NEDEN EKRAN DEĞİŞİMİNDE KADIKÖY CEP DÜNYASI?

Lenovo S90 bataryasının şarj olmaması,lenovo s90 batarya değişimi,Lenovo reset yapılamama, lenovo üst tuş ve home butonların çalışmaması,lenovo şarj soketi değişimi ve arızası,lenovo dokunmatik cam kırığı, lenovo kasada soyulma,lenovo şık sensörü,lenovo s90 kırık cam değişimi, lenovo ses tuşu, lenovo Touch ID, lenovo kulaklık değişimi, lenovo titreşim, lenovo sim kart arızası, lenovo kablosuz ağ sorunu (wifi) gibi arızaları gideriyor ve daha  bir çok sorunalara çözüm getiriyoruz.

KARGOYU NASIL GÖNDERMEK İÇİN TIKLAYINIZ

KADIKY CEP DNYASI

 

NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

irtibat telefonlarımız

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0532 414 82 90

 

Lenovo S90 Ekran Değişimi Fiyatı 339 TL için 1 inceleme

  1. Osman karabacak

    Adamlar S90’ı harbiden çok iyi yapıyorlar. Götürdüm telefonu cillop gibi çıkardılar

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.