İndirim!

Lenovo X2 Ekran Değişimi 299 TL

299,00 

Lenovo x2 Ekran Değişimi-Göz Önünde Lenovo x2 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 255 Kategoriler:

Açıklama

Lenovo x2 ekran değişimi orjinal ekrana en yakın uzman tekniksiyenimiz tarafından yanınızda maksimum 20 dakika için değiştirip teslim ediyoruz .Lenovo x2 ekran 5 inç hd ips lcd ekran olu dokunmatik ve ekran tek parça halinde değişmektedir.

Lenovo X2 Ekran Değişimi

Tamamen şefaf çalıştığımız için teknik servismizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz. Telefonlarınızı kargo ile bize yolladığınız takdirde kargonuz bize ulaştığı andan itibaren sökme ve montolama süresi boyunca telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına  alıp eğer isterseniz kaydı size gönderiyoruz.Telefonuzda ki hiç bir resim video müzik gibi özel hiçbir dosyanız silinmeden Lenovo ekran değişimi gerçekleşir. Kargonuz elimize geçtiği gün tamir edilip size aynı gün geri gönderilir.Taktığımız ekranlar 6 ay garantilidir.
                                  TAMİR SÜRECİ

Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla birlikte mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz.Tamir süresi boyunca sizinle irtibata olup herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz. Kullandığımız ekranı monte etmeden yanınızda ilk önce testleri yapılıp sizden onay alındıktan sonra ekran montalama işlemi devam eder herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda  işlem yarıda kesilip eski ekranınız takılıp paranız iade edilir.

YOL TARİFİ İÇİN TIKLAYINIZ

YOL TARİFİ 1,

 NEDEN KADIKÖY CEP DÜNYASI

Lenovo bataryasının şarj olmaması,lenovo x2 batarya değişimi,Lenovo reset yapılamama, lenovo üst tuş ve home butonların çalışmaması,lenovo şarj soketi değişimi ve arızası,lenovo dokunmatik cam kırığı, lenovo kasada soyulma,lenovo şık sensörü,lenovo kırık cam değişimi, lenovo ses tuşu, lenovo Touch ID, lenovo kulaklık değişimi, lenovo titreşim, lenovo sim kart arızası, lenovo kablosuz ağ sorunu (wifi) gibi arızaları gideriyor ve daha  bir çok sorunalara çözüm getiriyoruz.Lenovo telefon kulanıyorsanız ve bu sorunlarından herhangi bir tanesi var ise yanımıza getirip bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. yada size en yakın yurt içi kargo şubesine gidip ücretsiz kargo hizmetmizden yararlanabilirsiniz

KARGO NASIL GÖNDERİLİR? TIKLAYINIZ

KADIKY CEP DNYASI

NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

irtibat telefonlarımız

0216 338 37 72

0552 356 72 72

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Lenovo X2 Ekran Değişimi 299 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.