İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Lenovo P1 Ekran Değişimi Fiyatı 229 TL

229,00 

Lenovo P1 Ekran Değişimi-Göz Önünde Lenovo P1 Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 205 Kategoriler:

Açıklama

Lenovo P1 ekran değişimi uzman ekibimiz tarafından hiç bilginiz silinmeden yanızda değiştirip size teslim ediyoruz.kadıköy cep dünyası ailesi olarak telefonunuza yaptığımız işlemler garantili olup en ufak  bir olumsuzlukta sorunu çözüp sizin telefonuzun ilk günki gibi kulanmanızı sağlıyoruz.

Lenovo P1 Ekran Değişimi

Lenovo P1 ekran 5.5 inç hd ips lcd ekran olup dokunmatik ve ekran tek parça halinde değişmektedir.

Tamamen şefaf çalıştığımız için teknik servismizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz. Telefonlarınızı kargo ile bize yolladığınız takdirde kargonuz bize ulaştığı andan itibaren sökme ve montolama süresi boyunca telefonunuza yaptığımız bütün işlemleri kamera kaydına  alıp eğer isterseniz kaydı size gönderiyoruz.Telefonuzda ki hiç bir resim video müzik gibi özel hiçbir dosyanız silinmeden Lenovo P1 ekran değişimi gerçekleşir. Kargonuz elimize geçtiği gün tamir edilip size aynı gün geri gönderilir.Taktığımız ekranlar 6 ay garantilidir.

 

İŞLEMLER UZMAN TEKNİK SERVİSİMİZ TARAFIMIZDAN SİZLERİN YANINDA BİREBİR GÖZ ÖNÜNDE DEĞİŞİM YAPIYORUZ..
YAPTIĞIMIZ EKRAN DEĞİŞİMLERİNDE TAMİRLERDE MONTAJLARDA VS.. EN ÇOK ÖNEM VERDİĞİMİZ HİZMET VERDİĞİMİZ MÜŞTERİMİZİ İŞYERİMİZDEN GÜLER YÜZLÜ VE MEMNUN BİR ŞEKİLDE AYRILMASINI SAĞLAMAKTIR.
lenovo vibe p1 acilekrandegisimi.com
TAMİR SÜRECİ 
ÖNCELİKLE CİHAZINIZ UZMAN TEKNİK SERVİS EKİBİMİZ TARAFINDAN ARIZA TESPİTİ YAPILIR.
DAHA SONRA MONTAJ AŞAMASINA GEÇİLİR. DEĞİŞİM MONTAJ SÜRESİ MÜŞTERİNİN CİHAZININ MARKA VE MODELİNE GÖRE DEĞİŞİR.ANCAK BU SÜRE MAXİMUM 60 DAKİKADIR. ARIZA TESPİTİ EKRAN DEĞİŞİMİ MONTAJI MÜŞTERİLERİMİZLE BİREBİR GÖZ ÖNÜNDE YAPILIR. EKRANLARIMIZIN 6 AY BOYUNCA GARANTİLİDİR. CEP TELEFONUNUZU İLK ALDIĞINIZ GÜN GİBİ TERTEMİZ SAĞLAM BİR ŞEKİLDE ALABİLECEĞİNİZİN TEMİNATINI VERİYORUZ. EKRAN DEĞİŞİMİNDE KIRILMAZ CAM HEDİYEMİZDİR.
NEDEN EKRAN DEĞİŞİMİNDE KADIKÖY CEP DÜNYASI?
HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE SAMİMİYETİNE ÇOK ÇOK ÖNEM VERİYORUZ
YAPTIĞIMIZ İŞİ SANKİ MÜŞTERİNİN DEĞİLDE KENDİ TELEFONUMUZ GİBİ YAPIP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE TESLİM EDİYORUZ.KESİNLİKLE HER KONUDA ELİMİZDEN GELDİĞİNCE YARDIM ETMEYE ÇALISIYORUZ.SİZ MÜŞTERİLERİMİZİN MUTLULUĞU BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR…
 

KADIKÖY CEP DÜNYASINA NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.
irtibat telefonlarımız
0216 338 37 72
0552 356 72 72
0532 414 82 90

 

 

Lenovo P1 Ekran Değişimi Fiyatı 229 TL için 1 inceleme

  1. Ceyda GÜÇVEREN

    Görüp görebileceğiniz en hızlı ekran değişimi servisi Lenovo p1 ekran değişimi işlemini Ben daha çayımı bitirmeden bitirmişlerdi arkadaşımda Samsung j7 pro ekran değişimi konusunda burayı tavsiye ediyor Ben ise o tüm teknik servis işlemlerinde burayı tercih ediyorum Kadıköyün hatta belki de İstanbulun en iyi teknik servisi

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.