Casper Via V8 Ekran Değişimi Fiyatı 219 TL

219,00 

Casper Via V8 ekran değişimi uzman teknisyenlerimiz tarafından gözlerinizin önünde değiştirilip 20 dakika içinde sizlere teslim ediyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına kargomuz ulaşım sağlar. Ürünlerimizin 6 ay garantisi mevcuttur.Değişimi yapılan ekranın dokunmatik özelliğinde herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Açıklama

Casper Via V8 Ekran Değişimi Fiyatı 219 TL Kadıköy Casper Ekran Değişimi servisimiz uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermektedir. Telefonlarınızın ekran değişimi hizmetinde gerekli bilgiye ve donanıma sahip personellerle çalışan servisimize geldiğinizde ekranınızın sorunu kısa sürede çözülecek ve telefonunuz bütün ekran değişimi tamamlanmış bir şekilde size teslim edilecektir.

İç ekran değişimi gibi tek parçaya yönelik değil komple ekran değişimine yönelik çalışmalar yürüten servisimiz ekran için kullanılan bütün parçaların birbiri ile tam uyum sağlamasını amaçlamaktadır. Uyum içerisinde olan ekranın kullanım ömrü uzun olduğundan dolayı da sizlere komple ekran değişimini tavsiye etmekteyiz.

YOL TARİFİ 1

Casper Via V8 Ekran Değişimini Yanınızda Yapalım!

Casper Via V8 Ekran Değişimi Fiyatı 219 TL fırsatı sunan adresimiz sizlere oldukça avantajlı bir ayrıcalık daha sunuyor. Sektöründe öncü adreslerden olan servisimizde bulunmanız halinde ya da İstanbul içerisinde olmanız halinde adresinize kadar gelerek ekran değişimlerinizi yanınızda yapıyor. Sizde bu sayede telefonunuzun içerisinden parça alınıp alınmadığı ya da hangi kalitede ekranın takıldığı gibi konuları rahatça takip edebiliyorsunuz.

Ekran değişiminde bizi tercih etmeniz halinde şu fırsatlarda sizi bekliyor:

 • Ekran değişiminde kullanılan parçalar ve işçiliğimize 6 ay garanti veriyoruz.
 • 15 dakikada ekranınızı değiştiriyoruz.
 • Öğrenciler ve emekliler için %10 indirim uyguluyoruz.
 • Orijinale en yakın parçalar ile ekran değişiminizi yapıyoruz.
 • Telefonunuzu içerisindeki ses, video, görüntü gibi dokümanlardan hiç biri silinmeden teslim ediyoruz.
 • Telefonunuzu kargo ile göndermeniz halinde de ekran değişimlerini yapıyoruz.
 • Kırılmaz cam hediye ediyoruz.

Casper Via V8 Ekran Değişimi Sonrası

Servisimiz tarafından sunulan ekran değişimi sonrası telefonunuz eski haline dönecektir. Renklerin canlılığı ve ekranın dokunmatik işlerliği ilk günkü gibi olacaktır. Komple ekran değişimi yapıldığından dolayı ekran parçaları arası uyumsuzluklar olmayacaktır. Telefon ekran değişimi fiyatı konusunda sizlere yardımcı olacak olan adresimiz sunduğu hizmetle uzun ömürlü bir telefon kullanım imkanı sunmaktadır.

Casper Via V8 Ekran Değişimi’nde Sıkça Sorulanlar

 1. Ekran Değişimine Garanti Veriyor Musunuz?
  “Yaptığımız Ekran Değişimi 6 ay garantilidir. Garanti koşullarını okumak için tıklayınız.”
 2. Hangi Durumlarda Ekran Değişimi Yapılır?
  İç ekran kırılması, ön cam kırılması, ekran dokunmatiğinin basmaması vb.
 3. 1.Bilgilerim Silinir Mi?
  “Ekran Değişimi ve Dokunmatik Değişimi işlemi sırasında KESİNLİKLE hiçbir bilginiz silinmez.”
 4. Ön Cam Değişimi Yapıyor Musunuz?
  Ekran ve ön cam genellikle tek parça olduğu için ön cam değişimi tavsiye etmiyoruz. Ön cam değişimi sonrası Sarı lekeler, Beyaz Noktalar oluşup dokunmatik hassasiyeti zarar görür.”

Kadıköy Cep Dünyası ayrıcalıklarından yararlanın

 1. Google Haritalar’da 1250+ Yorum Alan Tek Teknik Servis
 2. Ekran Koruyucu Hediye
 3. Öğrencilere %10 İndirim
 4. En Ucuz Fiyat Garantisi
 5. Moto-Kurye Hizmeti

Bize Ulaşın

Osmanağa Mahallesi Söğütlüçeşme Caddesi
Nal Sokak No 9
Kadıköy / İstanbul

Detaylı Adres ve Yol Tarifi İçin
Tıklayınız.

NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.
Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

irtibat telefonlarımız

0216 338 37 72

0552 356 72 72

0532 414 82 90

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Casper Via V8 Ekran Değişimi Fiyatı 219 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.