İndirim!
(2 müşteri incelemesi)

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 279 TL- Huawei Servisi Kadıköy

279,00 

[ 6 AY GARANTİLİ ] Huawei P20 Lite Ekran Değişimi işlemi yapılmadan önce kulanılacak ekran kalitesi çok önemli işte kadıköy cep dünyası firması olarak kulandığımız orjinalle en yakın ekran olan AA plus kalite ekran kulanılarak huawei p20 lite ekran değişimi yapılır.

Açıklama

Huawei cep telefonu modelleri son dönemlerde ülkemizde fazlasıyla talep gördü ve bir çok kullanıcı memnun olması piyasada fazla satılmasına neden oldu. İşte bu son dönemde çıkardığı model P20 serisi olarak dikkat çekiyor.

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi

Huawei firması P20 pro, Huawei p20 ve en çok satılan modeli Huawei P20 Lite serisi ile dikkat çekiyor. Kadıköy cep dünyası teknisyenleri iphone ekran değişimi, Samsung ekran değişimi ve LG ekran değişimi ile gösterdikleri başarıyı hauwei ekran değişiminde gösteriyorlar.

Teknisyenlerimiz huawei p20 ekran değişimi işlemlerinde özel olarak yetiştirilmiş olarak cep telefonu ekran değişimi ve tamirini gözünüzün önün de maksimum 20 dakikada söküp takıp size ekran koruyucusu takılarak teslim edilir.

Kadıköy p20 lite

Huawei ekran değişimi ve tamirinde dikkat edilecek noktalar

Huawei p20 ekran değişimi yapan teknisyenler kesinlikle profesyonel olması ve Huawei ekran değişimi konusunda kesinlikle tecrübeli ve daha önce ekran değişimi yapan bir teknisyen olması ilk dikkat edilmesi gereken konuların başında geliyor.

Huawei ekran değişimi işlemi yapılmadan önce kullanılacak ekran kalitesi çok önemli işte Kadıköy cep dünyası firması olarak kullandığımız orijinalle en yakın ekran olan AA plus kalite ekran kullanılarak Huawei P20 lite ekran değişimi yapılır.

huawei p20 lite ekran değişimi nasıl yapılır videomuzu izleyin

p20 lite ekran değişimi kadıköy

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Gelirim?

Metrobüsü kullandığınızda; İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındaki ING bankın yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda; İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yer alan Boğa yönüne ilerleyin. Çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındaki ING bankın yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüyün. Daha sonra Halitağa üzerinde yer alan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

  • 0216 338 37 72
  • 0552 356 72 72
  • 0532 414 82 90

Görüntülü Adres Tarifi

Huawei P20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı 279 TL- Huawei Servisi Kadıköy için 2 inceleme

  1. Osman

    20 dakika da gözümün önünde ekran değişimini yaptılar ekran koruyucu da hediye verdiler tavsiye ederim

  2. Gizem

    İstanbul kartal dan Kadıköy’e ekran değişimi için gittim gözümün önünde değiştirip teslim ettiler üstelik türk kahvesi gibi de ikramları oldu kahveyi yapan Enes ustamın eline sağlık sadece telefon tamir etmiyor çok güzel kahve de yapabiliyor giderseniz özel olarak isteyin tavsiye ederim :)))

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.