Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

289,00 

Açıklama

6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile 15 dakika içerisinde, gözlerinizin önünde gerçekleştiriyoruz. Huawei P30 lite Ekran Değişimi fiyatı yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. 20 yıllık deneyime sahip teknisyenlerimiz Huawei markalı cihazınızdan daha önce almadığınız bir kalitede tam randıman alabilmenizi sağlamaktadırlar…

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Huawei P30 lite Ekran Değişimi

Yaklaşık olarak 20 yıllık bir deneyime sahip olan Kadıköy Cep Dünyası Huawei teknisyenleri yapmış oldukları Huawei P30 lite Ekran Değişimi işlemlerine fazlası ile güvenmiş olduklarından dolayı 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vermektedirler. Bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında bir sorun yaşamanız halinde çekinmeden teknisyenlerimizden ücretsiz onarım talebinde bulunabilirsiniz.

15 Dakika’da Huawei Ekran Değişimi!

15 dakika içerisinde, hiçbir gizli bölmeye geçilmeden yapılan Huawei ekran değişimi işlemleri sayesinde iş ve sosyal yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. İş ve sosyal yaşantınızda herhangi bir aksaklık yaşamanızın önüne geçmek amacı ile uzman teknisyenlerimiz büyük bir efor sarf etmektedirler.

Ücretsiz Kargo Fırsatı ile Ekran Değişimi İşlemleri!

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerine Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile ücretsiz olarak cihazınızı gönderebilirsiniz. Cihazınız servisimize ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde sizlere gönderilir. Şeffaflık ilkesine burada da önem veren teknisyenlerimiz kargo ile gönder. Olduğunuz cihazınızda yapılan tüm teknik işlemleri videoya kaydederek sizlerin izlemesine olanak tanımaktadırlar.

Kırılmaz Cam Hediyeli Huawei P30 lite Ekran Değişimi

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren bir teknik servisdir. Kadıköy Cep Dünyası‘ndan almış olduğunuz tüm Huawei ekran değişimi işlemleri sonrasında kırılmaz cam sizlere hediye edilmektedir. Huawei profesyonellerinin kullanılmasını önerdiği kırılmaz camlar cihazınıza takılarak olası ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz amaçlanmaktadır.

Servisimiz Tam Teşekkülü Bir Şekilde Sizlere Hizmet Vermektedir!

Cihazlarınızın sağlığı düşünülerek son teknolojik ekipmanlar ile donatılmış olan servisimiz 7/24 güvenlik kameraları ile kontrol edilmektedir. Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir ortamda gerçekleştirilen ekran değişimi işlemleri sonrasında cihazınızın ömrünü uzatabilmeniz sağlanmaktadır.

Huawei P30 lite Ekran Değişimi İşlemi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Sizlerin memnuniyeti için çok ciddi bir şekilde kafa yoran bir ekibe sahip olan Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında sizler için hayati bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videolarda bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz yapılan Huawei ekran değişimi işlemleri sırasında cihazınıza format işlemi uygulamaz. Gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri yapılarak tek bir veri kaybı yaşamanızın da önüne geçilmektedir.

Huawei Ekran Değişimi İşlemi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Google’da en yüksek müşteri memnuniyetine sahip servis olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda ekran değişimi işlemleri sonrasında bir performans kaybı yaşamazsınız. Söz konusu olmayacaktır çünkü uzman Huawei teknisyenleri kesinlikle yan sanayi parçalar kullanmazlar. Huawei cihazınıza orijinale en yakın AA plus kalitesindeki parçalar kullanılır. Ayrıca iç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın tamamen değiştirilmesi de performans kaybı yaşamazsınız. Önüne geçeceği gibi cihazınızdan daha önce almadığınız bir kalitede tam randıman alabilmenizi sağlayacaktır.

Öğrencilere ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı

En iyi cep telefonu servisi denildiğinde parmakla gösterilen ender firmalardan bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda hiçbir hizmet ticari kaygılar gözetilerek yapılmaz. Tamamen siz değerli müşterilerin memnuniyetinin göz önüne alındığı Huawei P30 lite Ekran Değişimi işlemlerinde öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatı sunulmaktadır. Yapılacak olan işlemler öncesinde teknisyenlerimize kimlik kartını gösteren öğrenci ve emekliler güncel satış fiyatı üzerinden %10 anında indirimden yararlanabileceklerdir.

Ekran Değişimi Hizmeti Alan Herkese Ücretsiz Otopark Fırsatı!

Sektördeki her yeniliğin öncü firması olan Kadıköy Cep Dünyası, daha önce olmayan bir hizmeti de hayata geçirerek yine farkını ortaya koymuştur. Huawei P30 lite Ekran Değişimi işlemlerinden yararlanan her müşterimizin aklının aracında kalmasını önlemek amacı ile ücretsiz otopark hizmetini faaliyete sokmaktayız.

Yılın 365 Günü En Uygun Huawei Ekran Değişimi Fiyatları!

Google haritalarda 1200+ müşteri memnuniyeti yorumuna sahip olmasını ticari kaygıları gözetmemektedir. Yapmış olduğumuz ekran değişimi işlemlerine borçlu olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda Huawei ekran değişimi işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Bozulan cihazınızı gözünüz kapalı bir şekilde getirerek en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetinin önemli olduğu Kadıköy Cep Dünyası’nda sadece ön cam değişimi yapılmamasının en önemli sebebi sizlerin herhangi bir mağduriyet yaşamasının istenmesinden kaynaklanmaktadır. Çünkü cam değişimi işlemleri sırasında ön cama yüksek ısı uygulanması sonucunda ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar tahrip olur. Bu durumda kısa bir zaman sonra ekstra maliyetler ile karşılaşmak zorunda kalmanıza neden olacaktır. Tüm bu sebeplerden ötürü Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında Huawei P30 lite Ekran Değişimi işlemlerinde iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilir.

Size özel Huawei P30 lite Ekran Değişimi fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden size özel Huawei ekran değişimi fiyatları almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün istediğiniz bir saatinde arayabilirsiniz…

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei P30 Lite Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.