Huawei P30 Lite Ekran Değişimi

Huawei P30 Lite ekran değişimi için daha fazla zaman kaybetmeden hemen teknik servisimize gelebilir ve siz müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Uzman ve deneyimli kadrosu ile ekran değişimi yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında ekran değişimlerinde daima orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanır. Böylece telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı performans olarak tamamen eski haline geri döner. Ayrıca firmamız siz değerli müşterilerine;

  • Her zaman Huawei orijinale en yakın ekranlar kullanarak hizmet verir.
  • Değişim hizmetlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunar.
  • Bunun yanında ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Huawei ekran değişimi garanti kapsamında yapılan firmamızda, değişim hizmetleri sırasında sterilize edilmiş ve bunun yanında statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarımız kullanılır. Sone teknoloji ekipmanlar kullanılarak yapılan değişimler sırasında telefonlarınızın diğer aksamlarına hiçbir şekilde zarar gelmez.

Ekran değişimleri sonrasında telefon ekranlarınızda bazı testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yeni ekranda herhangi bir sorun olmaması halinde sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır. Firmamızda yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızı sizler de kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca firmamız değişim hizmetlerinde sizlere panelli ekran değişimleri yaparak yardımcı olur. Bunun yanında değişim sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da kaybolmaz. Bu nedenle ekran değişimlerinde bilgi güvenliği konusunda bizlere güvenebilirsiniz.

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Verilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimlerinin ardından telefonlarınızda yer alan verileriniz hiçbir şekilde silinmez. Çünkü değişim hizmetleri sırasında telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapılır. Böylece fotoğraf, video, rehber, uygulama ya da oyun gibi verileriniz asla zarar görmez.

Huawei P30 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, ortalama 45 ila 60 dakika arasında ekran değişimlerinizi gerçekleştirir. Değişim sırasında kullanılan yapıştırıcı maddenin kuruması ve ekran değişimi ardından yapılan testler sonrasında ise telefonlarınız teslim edilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments