Huawei P30 Pro Ekran Değişimi I Ekran Değişimi Fiyatı 1559 TL

Gözlerinizin önünde, herhangi bir gizli bölmeye geçilmeden yapılan Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve Huawei p30 Pro ekran değişimi fiyatı ile ilgili size özel teklifler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz…

Açıklama

Bir cihazın ekranının değiştirilmesi işleminin tecrübe ve bilgi birikimi gerektirdiğinin farkında olan uzman ekibimiz tarafından yapılır. Huawei P30 Pro Ekran Değişimi işlemlerinde iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekildedir.  AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirerek cihazınızı ilk günkü hisle kullanabilmenize olanak tanımaktadırlar…

Göz Önünde Huawei P30 Pro Ekran Değişimi

Ekran değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapıyoruz. Huawei P30 Pro Ekran Değişimi işlemleri sayesinde iş ve sosyal yaşantınızda herhangi bir zaman kaybı ve aksaklık yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Huawei Ekran Değişimi işlemlerinde sizlerin cihazınızı almış olduğunuz ilk günkü kadar kaliteli bir şekilde kullanabilmenizi sağlamak amacı ile asla yan sanayi parçalar kullanılmaz. Ekran değişimi işlemlerinde uzman Huawei teknisyenlerimizin kullanmış olduğu parçalar AA plus kalitesindedir.

Ekran Değişimi İşlemlerinde Bilgilerinizin Silinmesine İzin Vermiyoruz!

20 yıllık deneyimi bulunan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden alacak olduğunuz Huawei P30 Pro Ekran Değişimi işlemleri sırasında cihazınızdaki bilgilerin silineceği şüphesini ortadan kaldırınız. Deneyimli teknisyenlerimiz bu işlemler sırasında sizler için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videoların silinmemesi amacı ile format işlemi uygulamaz. Gerekli duyulan durumlarda cihazınıza yedekleme işlemleri yapılarak olası veri kayıpları yaşamanızın önüne geçilebilmektedir.

huawei p30 pro ekran değişimi

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi En Büyük Hizmet Farkımızdır!

Bizleri diğer Huawei ekran değişimi hizmeti sunan firmalardan ayıran en önemli özellik 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi sunmamızdır. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisini diğer firmaların aksine sözde değil özde uyguluyoruz. Yani vermiş olduğumuz bu sözün her daim arkasında durarak kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınızı bu süre zarfı içerisinde ücretsiz olarak onarıyoruz…

Komple Ekran Değişimi İşlemi Yapılarak Cihazınızın Hiçbir Fonksiyonunda Kayıp Yaşamazsınız!

Huawei p30 Pro ekran değişimi işlemlerinde uzman teknisyenlerimiz iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde değiştiriyoruz. Huawei telefonunuzun Multi Touch özelliği dahil hiçbir özelliğinde kayıp veya eksiklik yaşamazsınız. Komple bir şekilde yapılan ekran değişimi işlemleri sayesinde ekran görüntü kalitesi eskisine nazaran çok daha iyi olur ve dokunmatik panel oldukça verimli bir şekilde çalışır.

Teknisyenlerimiz Asla Sizlerden Bir Şifre Talebinde Bulunmaz!

Gözlerinizin önünde, 15 dakika içerisinde herhangi bir gizli bölmeye geçilmeden yapılan Huawei ekran değişimi işlemleri sırasında teknisyenlerimiz kesinlikle sizden bir şifre talebinde bulunmaz. Gerekli görülen durumlarda sizlerin şifrenizi girmesi istenerek aklınızda tek bir güvenlik şüphesi kalmasının önüne geçilmektedir. 10 yıllık bir tecrübeye sahip olan teknisyenlerimiz birçok ekran değişimi işleminde tuş kilidi dahi açmadan teknik işlemlerini tamamlamaktadırlar.

Öğrencilere ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı!

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri kesinlikle ve kesinlikle ticari kaygıları düşünerek ekran değişimi hizmetleri vermezler. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütüldüğünden dolayı öğrenci ve emeklilere Huawei P30 Pro ekran değişimi işlemlerinde anında %10 indirim fırsatı sunulmaktadır.

Kazalara Karşı Önleminizi İki Kat Artırmak İçin Ekran Koruyucu Hediyemizdir!

Huawei ekran değişimi işlemi sonrasında tamamen Huawei profesyonel teknisyenlerinin önermiş olduğu ekran koruyucu sizlere hediye edilerek olası ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırmanızı amaçlamaktayız.

Ücretsiz Otopark Hizmet Sadece Kadıköy Cep Dünyası’nda!

Google haritalarda 1200+ memnuniyet yorumu ile ekran değişimi sektörünün tartışmasız bir şekilde en kaliteli firmadır. Kadıköy Cep Dünyası, yine bir ilke imza atarak ekran değişimi hizmeti alan tüm müşterilerine ücretsiz otopark hizmetini sunmaktadır.

Yılın 365 Günü En Uygun Fiyatlar ile Huawei Ekran Değişimi!

Cep yakmadan ekran değişimi hizmeti alabileceğiniz ender teknik servislerden bir tanesidir. Kadıköy Cep Dünyası‘nda yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile Huawei P30 Pro ekran değişimi hizmeti satın alabilirsiniz. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sunulan bu hizmet sonrasında cihazınızdan daha önce almadığınız derecede tam randıman alabilmenin hazzını yaşayabileceksiniz.

Huawei P30 Ekran Değişimi İşlemi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden almış olduğunuz Huawei ekran değişimi işlemleri sonrasında herhangi bir performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü 20 yıllık deneyime sahip olan teknisyenler iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekildedir. AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirmektedirler. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri herhangi bir performans kaybı yaşamayacağınızın garantisini de vermiş oldukları 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile rahatlıkla göstermektedirler.

Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Cihazınızı Kargo ile Ücretsiz Gönderin!

Ekran değişimi işlemleri denildiğinde akla gelen ilk servislerden bir tanesi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası‘na Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo fırsatı ile cihazınızı gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınız mağazalarımıza ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde sizlere geri gönderilir. Üstelik Kargo ile gönderilen cihazınızda tüm olup biten teknik işlemler videoya kaydedilir.

Gözlerinizin önünde, herhangi bir gizli bölmeye geçilmeden yapılan Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak ve Huawei p30 Pro ekran değişimi fiyatı ile ilgili size özel teklifler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz…

Youtube Ekran değişimi kanalımıza abone olabilirsiniz

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei P30 Pro Ekran Değişimi I Ekran Değişimi Fiyatı 1559 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.