İndirim!

Huawei Mate 20 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL

1.499,00 

Öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatının sunulduğu, göz önünde, gizli bölmeye geçilmeden yapılan Huawei Mate 20 pro Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak detay bilgi almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak size özel fiyat teklifleri almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün istediğiniz saatlerinde arayabilirsiniz…

Açıklama

Uzman Teknisyenler tarafından 15 dakika içerisinde, gözlerinizin önünde, bir gizli bölüme geçilmeden yapılan Huawei Mate 20 pro ekran değişimi fiyatı yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sadece Kadıköy Cep Dünyası‘nda bulunmaktadır…

15 Dakika’da Gözlerinizin Önünde Huawei Mate 20 pro Ekran Değişimi

Ekran değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda 15 dakika içerisinde sizlerin gözü önünde yapılan Huawei Mate 20 pro ekran değişimi işlemleri uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Fiyat/Performans göz önüne alındığında tartışmasız bir şekilde sektörün lider firması olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden size özel fiyatlar almak için vakit kaybetmeden 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Uzman Personeller, Kusursuz İşçilik!

Yüksek meblağlar harcamış olduğunuz cihazlarınızı güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız adresiniz mutlaka Kadıköy Cep Dünyası olmalıdır. Her biri Huawei tarafından verilen önemli sertifikalara sahip olan personeller eşliğinde yapılan ekran değişimi işlemleri adeta kusursuz bir işçilik ile sizlere sunulmaktadır. Huawei sertifikalı uzman teknisyenlerin yapmış oldukları Huawei Mate 20 pro ekran değişimi işlemlerinin tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altında olduğunu da hatırlatmak istiyoruz.

AA Plus Kalitesindeki Parçalar İle Ekran Değişimi!

Ekran değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olmayı başarmasını kullanmış olduğu AA plus kalitesindeki parçalara borçlu olan Kadıköy Cep Dünyası personellerinden alacak olduğunuz Huawei ekran değişimi işlemleri sonrasında cihazınızın performansını da ciddi bir şekilde artırmayı başarırsınız. İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilmesi, dokunmatik hassasiyetini ve ekran görüntü kalitesini adeta mükemmel yapar.

Kırılmaz Cam Hediyeli Huawei Mate 20 pro Ekran Değişimi

Ülkemizde ekran değişimi servisi denilince parmakla gösterilen ender firmalardan bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘ndan almış olduğunuz Huawei Mate 20 pro Ekran Değişimi hizmeti sonrasında Huawei profesyonellerinin önermiş olduğu 50 TL değerindeki kırılmaz cam hediye edilerek ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz sağlanır.

Ekran Değişimi Hizmetlerinde Cihazınız Bir Takım Önemli Testlere Tabi Tutulur!

Kadıköy Cep Dünyası personellerine emanet ettiğiniz cihazınızın net olarak sorununun anlaşılabilmesi için başlangıçta bir takım testlere tabi tutulur. Net olarak sorunun tespit edilmesinden sonra ekran değişimi işlemlerine geçilir. Teknik işlemler tamamlandıktan sonra da cihazınız performans testlerine tabi tutulur ve bu testlerden başarı ile geçtikten sonra sizlere teslim edilir. Huawei sertifikalı teknisyenler tarafından yapılan bu testlerin asıl amacı cihazınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizdir.

Huawei Ekran Değişimi Sırasında Fotoğraflarım Silinir Mi?

Sizlerin memnuniyeti için ciddi çalışmalar içerisinde bulunan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri diğer firmaların aksine ekran değişimi işlemleri sırasında herhangi bir format işlemi uygulamayarak sizin için kritik bir öneme sahip olan fotoğraf, video ve belgelerde bir kayıp yaşamanızın önüne geçmektedirler. Gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri de yaparak %100 veri güvenliği sağlanmış olunur.

Performans Kaybı Yaşamam Söz Konusu Olur Mu?

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi sizlerin memnuniyeti için aralıksız bir şekilde çalışmalar yürüten Kadıköy Cep Dünyası personelleri, yapılacak olan ekran değişimi işlemleri sonrasında cihazınızın bir performans kaybı yaşamaması amacı ile iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirirler. Bu sayede cihazınızdan tam performans alabileceğiniz gibi aynı zamanda akıllı telefonunuzun ömrünü de uzatmanız amaçlanır.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Diğer teknik servis firmalarının aksine cebinizi düşünen bir teknik ekibe sahip olan Kadıköy Cep Dünyası teknik servisinde sizlerin ekstra maliyetlerin altına girmesini önlemek amacı ile ön cam değişimi yapılmamaktadır. Cam değişimi sırasında ön cama yüksek ısının uygulanması  zorunludur. Uygulanan bu yüksek ısı ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantıların tahrip olmasına neden olur. Kısa bir kullanım sonrasında ise dokunmatik panel iyi çalışmaz ekran görüntü kalitesi düşer. Bu sorunlarda sizlerin ekstra servis ücretleri vermenize neden olacaktır. Bu tür sorunlar ile sizlerin uğraşmaması amacı ile uygun fiyat avantajları ile iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı AA plus kalitesindeki parçalar ile tamamen değiştiriyoruz.

Öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatının sunulduğu, göz önünde, gizli bölmeye geçilmeden yapılan Huawei Mate 20 pro Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak detay bilgi almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak size özel fiyat teklifleri almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün istediğiniz saatlerinde arayabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Mate 20 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.