İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi 299 TL Kadıköy Cep Dünyası

299,00 

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi işlemlerinde sizde Kadıköy Cep Dünyası‘nı tercih ederek birçok benzersiz avantajdan yararlanabilirsiniz. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden detaylı olarak Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Açıklama

Göz önünde, AA plus kalitesindeki parçalar ile 15 dakika içerisinde yapılan  Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kesinlikle hiçbir bilginizin silinmediği ve herhangi bir performans kaybı yaşamayacağınız bu işlemlerden oldukça fazla bir şekilde memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz…

Performans Kaybı Yaşamadan Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi İşlemleri İçin Kadıköy Cep Dünyası!

Huawei Ekran Değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerine yaptıracak olduğunuz Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi işlemleri sonrasında bir performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz asla yan sanayi ürünler kullanmazlar. Kullanılan tüm parçalar AA plus kalitesindedir. Üstelik iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilerek cihazınızın ömrünün ciddi bir şekilde uzatılması sağlanır.

Ücretsiz Kargo Fırsatı ile Huawei Ekran Değişimi İşlemleri!

Kadıköy Cep Dünyası‘nın anlaşma sağladığı kargo şirketi aracılığı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ekranı kırılan cihazınızı mağazalarımıza gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınızda yapılan tüm teknik işlemler videoya kaydedilir. Mağazamıza ulaşan cihazınız aynı gün içerisinde onarımı yapılmış bir şekilde sizlere gönderilir. Bu sayede zaman sıkıntısı yaşamadan iş ve sosyal yaşantınızda bir aksaklık yaşamanızın önüne geçilebilmektedir.

AA Plus Kalitesindeki Parçalar İle Ekran Değişimi!

Ülkemizde ekran değişimi işlemleri denildiğinde akla gelen ilk servislerden bir tanesi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası‘nda AA plus kalitesindeki parçalar kullanılarak cihazınızın performansının ciddi bir şekilde artırılması amaçlanmaktadır. Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi işlemi sırasında AA plus kalitesindeki iç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın kullanılması sayesinde ekran dokunmatiğiniz çok iyi çalışır ve ekran görüntü kalitesi beklediğinizden çok daha kaliteli bir hale bürünür.

Öğrencilere %10 İndirim Fırsatı İle Ekran Değişimi Hizmetleri!

Google’da 1200 olumlu müşteri yorumuna sahip tek ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda öğrenciler de düşünülerek güncel satış fiyatı üzerinden %10 indirim ile hizmetler verilmektedir. Yapılacak olan teknik işlemler öncesinde uzmanlarımıza öğrenci kimlik kartlarını gösteren öğrenciler anında %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir.

Cihazınız Testlere Tabi Tutulduktan Sonra Göz Önünde Ekran Değişimi Yapılır!

Huawei ekran değişimi alanında oldukça profesyonel hizmetlerin altına imzasını atan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri cihazınızı bir takım testlere tabi tutup, cihazın sorunlarını net olarak belirledikten sonra sizlerin gözü önünde işlemlere işlemlere başlamaktadırlar. Hiçbir gizli bölüme geçilmeden yapılan Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi işlemleri 15 dakikada şeffaflık ilkesi baz alınarak tamamlanmaktadır.

Sizin İçin Önemli Olan Verilerinizde Kayıp Yaşamadan Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi

Ekran kazaları sonrasında endişe duyulan konuların en başında verilerin silinmesi korkusudur. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri sizlerin bu endişelerini yok ederek 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan Huawei P Smart 2019 Ekran Değişim işlemleri sırasında bir format işlemi uygulamayarak fotoğraf, video ve belgelerinizde tek bir kayıp yaşamanız önlenmektedir.

Ekran Değişimi İşlemleri Kırılmaz Cam Hediyeli!

Diğer ekran değişimi servislerinin aksine sizi oldukça fazla bir şekilde düşünen Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından alacak olduğunuz Huawei ekran değişimi işlemleri sonrasında kırılmaz cam hediye edilmektedir. Huawei profesyonelleri tarafından kullanılması önerilen kırılmaz cam takılarak ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz amaçlanmaktadır.

Ekran Değişimi Hizmeti Alanlara Ücretsiz Otopark Hizmeti!

Ekran Değişimi sektöründeki her yeniliğin öncü firması olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası‘ndan ekran değişimi hizmeti alan tüm müşterilerimiz ücretsiz otopark hizmetimizden yararlanabilmektedirler. Bu sayede 15 dakika içerisinde göz önünde yapılan teknik işlemler sırasında aklınız aracınızda kalmaz ve olası trafik cezalarına maruz kalmanız önlenir.

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi İşlemlerinde Neden Kadıköy Cep Dünyası!

1- Sektörün en deneyimli ekibi,

2- Yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları,

3- AA plus kalitesindeki parça kullanımı,

4- Komple ekran değişimi hizmetleri,

5- Formatsız ekran değişimi,

6- İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde değiştirilmesi sayesinde cihaz ömrünün uzatılması,

7- Ekran değişimi işlemleri sonrasında kırılmaz cam hediyesi,

8- Ekran değişimi hizmeti alan müşterilere ücretsiz otopark hizmeti,

9- Öğrencilere ve emeklilere %10 indirim,

10- Google’da en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi,

11- Ücretsiz kargo fırsatı,

12- Göz önünde 15 dakika içerisinde ekran değişimi,

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişim işlemlerinde sizde Kadıköy Cep Dünyası‘nı tercih ederek birçok benzersiz avantajdan yararlanabilirsiniz. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden detaylı olarak Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili bilgi almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Huawei P Smart 2019 Ekran Değişimi 299 TL Kadıköy Cep Dünyası için 1 inceleme

  1. muhsin özdere

    sorunsuz p smart 2019 ekran değişimi işlemi gerçekleştirdim. her sey sefaf ve göz önünde yapılıd

    • admin

      Güzel yorumunuz için teşekkür ederiz iyi günlerde kullanın.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.