Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi

999,00 

Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak size özel fiyat teklifleri almak ve Huawei Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz…

Açıklama

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetinin önem kazandığı ender teknik servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi hizmetleri oldukça makul fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. 15 dakika içerisinde, gözlerinizin önünde, AA plus kalitesindeki parçalar ile yapılan Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayınız…

Yılın 365 Günü En Uygun Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi Hizmetleri

Google’da ekran değişimi alanında bir araştırma yapıldığı zaman müşteri memnuniyetinin en yüksek olduğu servis olarak öne çıkmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası‘nda 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi hizmetleri oldukça makul fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. Tamamen sterilize edilmiş bir ortamda son teknolojik ekipmanlar ile yapılan Huawei ekran değişimi işlemleri sonrasında cihazınızı tam performans ile kullanabilmenin mutluluğunu yaşayabileceksiniz.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi İle Huawei Ekran Değişimi

Huawei ekran değişimi alanında oldukça profesyonel olan bir ekibe sahip olan Kadıköy Cep Dünyası, sizlere tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vererek yapmış oldukları bu ekran değişimi işlemlerine ne kadar fazla güvendiklerini somut bir şekilde göstermektedirler. Bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm sorunlarınızı çekinmeden uzman Huawei teknisyenlerine iletebilirsiniz.

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Ekran Değişimi İşlemleri

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşmalı olunan kargo şirketleri aracılığı ile ekranı kırılan cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Ekranı kırık olan cihazınız mağazamıza ulaştığı gün tamir edilir ve aynı gün içerisinde kargoya verilir. Bu sayede zamandan da önemli bir ölçüde tasarruf elde edebilmeniz sağlanır. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınızda yapılan teknik işlemler videoya kaydedilir ve size gönderilir.

Öğrenci ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı İle Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi

Akıllı telefon pazarının lider firmalarından bir tanesi olan Huawei’nin iyi bir satış grafiği yakalamış olduğu Huawei P30 modelinin ekran değişimi işlemlerini öğrencilere ve emeklilere %10 indirim fırsatı ile sunmaktayız. Öğrenci emekliler yapılacak olan teknik işlemler öncesinde teknisyenlerimize kimlik kartlarını göstermeleri halinde güncel satış fiyatı üzerinden anında %10 indirimden yararlanabileceklerdir.

Bilgilerim Silinir Mi?

Ekran kazası yaşayan kullanıcıların en çok yönelttiği soruların başında bilgilerim silinir mi? sorusu gelmektedir. Kadıköy Cep Dünyası uzman Huawei teknisyenleri olarak bu soruya hayır hiçbir veriniz silinmez yanıtını verebiliriz. Teknisyenlerimiz bu tür durumlarda sizin mağduriyet yaşamaması amacı ile formatlama işlemleri yapmamaktadırlar ve gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri de yapılarak fotoğraf, video ve belgelerinizde bir kayıp yaşamanızın önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Ekran Değişimi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi hizmetlerini Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından almanız halinde hiçbir şekilde performans kaybı yaşamazsınız. Alanında önemli sertifikalara sahip olan teknisyenlerimiz 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapmış oldukları bu işlemlerde kesinlikle yan sanayi parçalar kullanmazlar. Kullanılan tüm parçalar AA plus kalitesindedir ve iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen değiştirilmektedir. Bu sayede performans kaybı yaşayamayacağınız gibi cihazınız eskisinden çok daha kaliteli bir şekilde performans gösterir.

Neden Ön Cam Değişimi Yapılmıyor?

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında ön cam değişimi yapılmamasının en önemli sebebi sizlerin ön cam değişimi yapılmasından kaynaklanan herhangi bir mağduriyet yaşamanız istenmemesidir. Cam değişimi sırasında ön cama yüksek ısı uygulanması zorunludur. Bu işlem neticesinde ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar tahrip olur. Ekran görüntü kalitesi ciddi şekilde düşer ve dokunmatik iyi çalışmaz. Bu durumda da ekstra maliyetlerin altına girmek zorunda kalırsınız. Kadıköy Cep Dünyası personelleri sizlerin bu maliyetlerin altına girmesini önlemek amacı ile iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı tamamen değiştirerek cihazınızın ömrünü uzatabilmenizi amaçlamaktadırlar.

Şifremi Teknisyenler İle Paylaşmak Zorunda Mıyım?

Şeffaflık ilkesini baz alan ender teknik servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri sizden kesinlikle bir şifre talebinde bulunmaz. Çoğu ekran değişimi işlemi tek bir tuş kilidi açılmadan yapılır. Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi işlemleri sırasında şifrenin girilmesinin gerekli görüldüğü durumlarda size cihazınız teslim edilerek şifrenizi girmeniz sağlanır. Bu sayede kişisel bilgilerinizin 3.şahısların görmesini engelleyebilirsiniz.

Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak size özel fiyat teklifleri almak ve Huawei Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Mate 30 Pro Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.