İndirim!
(1 müşteri incelemesi)

Huawei P Smart Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL

249,00 

Huawei P Smart Ekran Değişimi Göz Önünde Ekran değişimi yapılarak teslim edilir. Huawei ekran değişimi AA plus ekran kullanılırak yapılır. ekran değişimi işlemi sırasında kesinlikle hiç bir bilginiz silinmez ve kaybolmaz .

Açıklama

Huawei P Smart Ekran değişimi modeli Huawein çıkardığı son modellerden P20 kadar önem verdiği model olarak göze çarpıyor.  Huawei P Smart cep telefonu modeli dizayn gereği ekranları çok ince ve hassas bir LCD ekrana sahip bu yüzden ekran kırılma ihtimali çok daha fazla dikkatli kullanılmaması durumunda kırık Huawei P Smart ekran kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Huawei P Smart Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei P Smart ekran orijinale en yakın ekranımız kullanılır. Ekran değişimi işlemi yapılmadan önce tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından bütün testleri yapılıp sağlamlığından emin olunduktan sonra müşterinin gözü önünde montaj işlemi gerçekleşir.

MÜŞTERİ YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ?

Huawei P Smart Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi?

Huawei P Smart ekran değişimi işlemi sırasında bilgilerim silinir mi diye düşünebilirsiniz haklı olarak çünkü bir çok teknik servis işlemleri sırasında bir çok bilgimiz ve özelimiz olan dosyalarınız silinir. Kadıköy cep dünyasında ise kırık ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir resim video müzik ve özel dosyalarınız silinmez.

Ekran Değişimi için Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Olası bir kırık ekran değişimi işlemi yapmak için bizi tercih etmenizin yegane ve en önemli nedeni şeffaf bir ortamda ekran değişimi yapıyoruz. Cep telefonu tamiri Teknik servisi hizmet verdiğimiz yer müşterilerimizin oturma yerinden birebir her şeyi görebilecek şekilde tasarlanmıştır. Sökülen takılan her şey kamera kaydıyla kayıt altına alınıyor. Ekran değişimi sırasında oluşabilecek en ufak bir memnuniyetsizlikte işlem yarıda kesilip üçret verilmişse dahi ücret iadesi yapılıp telefonunuzu bize getirdiğiniz gibi size teslim ediyoruz.

KONUM BİLGİSİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

GÖRÜNTÜLÜ ADRES TARİFİ

KADIKÖY CEP DÜNYASINA NASIL GELİRİM

Metrobüs ile geliyorsanız; Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Altıyol (Boğa) yönüne doğru 6 dakika yürüdükten sonra sahile inen Mc Donalds’ın karşısındaki ing bankın yanındadır.

Metro ya da Vapur ile geliyorsanız; Firmamız, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyol (Boğa) yönüne doğru yol üzerinde yer alan ING Bankası’nın yanındaki yer almaktadır.

Marmaray ile geliyorsanız; Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağındadır.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

  • 0216 338 37 72
  • 0552 356 72 72

Huawei P Smart Ekran Değişimi Fiyatı 249 TL için 1 inceleme

  1. Nusret

    Huawei p smart ekran değişimi Kadıköy cep dünyasında yapılır şeffaf güvenli bir şekilde göz önünde kısa bir süre içinde ekran değişimini gerçekleştirip teslim ediyorlar diğer teknik servisler gibi arka bölüme götürüp bilgi belge orijinal parça çalmıyorlar içiniz rahat bir şekilde buraya gidebilirsiniz

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.