İndirim!
(2 müşteri incelemesi)

Huawei P20 Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL – Kadıköy Huawei Ekran Değişimi

1.499,00 

Huawei P 20 Ekran Değişimi – Göz Önünde Huawei P 20 Ekran Değişimi

Açıklama

Huawei P20 modeli Huawein çıkardığı son modellerden Huawei P20 kadar önem verdiği model olarak göze çarpıyor. Huawei P20 cep telefonu modeli dizayn gereği ekranları Çok ince ve hassas bir LCD ekrana sahip bu yüzden ekran kırılma ihtimali çok daha fazla dikkatli kullanılmaması durumunda kırık Huawei P20 ekran kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

Huawei P20 Ekran Değişimi Nasıl Yapılır

Huawei P20 ekran değişimi orijinale en yakın ekran kullanılır. Ekran değişimi işlemi yapılmadan önce tecrübeli teknisyenlermiz tarafından bütün testleri yapılıp sağlamlığından emin olunduktan sonra müşterinin gözü önünde montaj işlemi gerçekleşir.

MÜŞTERİ YORUMLARI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Huawei P20 Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir mi?

Huawei P20 ekran değişimi işlemi sırasında bilgilerim silinirmi diye düşünebilirsiniz haklı olarak çünkü bir çok teknik servis işlemleri sırasında bir çok bilgimiz ve özelimiz olan dosyalarmız silinir. Kadıköy cep dünyasında ise kırık Huawei P20 ekran değişimi sırasında kesinlikle hiç bir resim video müzik ve özel dosyalarınız silinmez.

kadikoy huawei p20

Ekran Değişimi İçin Neden Sizi Tercih Etmeliyim?

Olası bir kırık ekran değişimi işlemi yapmak için bizi tercih etmenizin yegane ve en önemli nedeni biz kadıköy cep dünyası olarak tamamen şeffaf bir ortamda ekran değişimi yapıyoruz. Cep telefonu tamiri Teknik servisi hizmet verdiğimiz yer müşterilerimizin oturma yerinden birebir her şeyi görebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Sökülen takılan her şey kamera kaydıyla kayıt altına alınıyor. Ekran değişimi sırasında oluşabilecek en ufak bir memnuniyetsizlikte işlem yarıda kesilip ücret verilmişse dahi ücret iadesi yapılıp telefonunuzu bize getirdiğiniz gibi size teslim ediyoruz.

GÖRÜNTÜLÜ ADRES TARİFİ

KADIKÖY CEP DÜNYASINA NASIL GELİRİM?

Metrobüs ile geliyorsanız; Firmamız, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol (Boğa) yönüne doğru yaklaşık olarak 6 dakika yürüdükten sonra sahile doğru inen yol üzerindeki Mc Donalds’ın karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.

Metro ya da Vapur ile geliyorsanız; Firmamız, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyol (Boğa) yönüne doğru çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

Marmaray ile geliyorsanız; Firmamız, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa caddesinde bulunan Garanti Bankası sokağındadır.

İrtibat İçin Telefon Numaralarımız:

  • 0216 338 37 72
  • 0552 356 72 72

Huawei P20 Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL – Kadıköy Huawei Ekran Değişimi için 2 inceleme

  1. Davut azim

    Merhabalar ben Davut. Üç gün önce kırılan Huawei p20 telefonumun ekranını burada yaptırdım. Bir çok yere sordum ama kimse yapamadı. İnternette burayı buldum ve gittim. Çalışanları göz önünde ve 30 dakika da hemen yapıp telefonumu teslim ettiler. Elinize emeğinize sağlık. Herkese tavsiye edebilirim.

  2. Koray

    Yeni aldığım p20 telefonumu pitbull oğlumu gezdirirken kediye saldirmasin diye tutayim derken elimden dusurup ekranini kirdim. Cani sagolsun oglum chivas’in huaweiye sordugumda ucuk bir fiyat cikartmislardi. Bende intternette kadikoy cep dunyasini buldum yanlarina gidip 30 dakika da degistirip teslim ettiler tavsiye ederim.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.