Huawei Y5 2019 Ekran Değişimi

249,00 

Huawei Y5 2019 ekran değişimi işlemleri ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler almak ve Huawei ekran değişimi için size özel fiyatlar almak için günün istediğiniz bir saatinde 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Açıklama

Huawei markasının fiyat/performans göz önüne alındığında en başarılı modellerinden bir tanesi olan Huawei Y5 2019 ekran değişimi işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılmaktadır…

Huawei Y5 2019 Ekran Değişimi 15 Dakika’da Gözlerinizin Önünde!

Şeffaflık ilkesini göz önüne alarak tam 20 yıldır aralıksız bir şekilde sizlere hizmetler sunmaya devam eden Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri Huawei Y5 2019 ekran değişimi işlemlerini 15 dakika içerisinde herhangi bir gizli bölüme geçmeden gözlerinizin önünde tamamlamaktadırlar. Siz kahvenizi yudumlayana dek hazır olacak olan cihazınızda yapılan tüm işlemleri izleyebilmenize olanak sağlanmış olunur.

AA Plus Kalitesindeki Parçalar İle Huawei Ekran Değişimi

Akıllı telefon pazarının önemli markalarından bir tanesi olan Huawei markasının ekran değişimi işlemlerini profesyonel kadromuz ile gerçekleştirmekteyiz. 15 dakika içerisinde göz önünde yapılan Huawei ekran değişimi işlemlerinde kesinlikle yan sanayi parçalar kullanılmaz. İç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilebilmesi sayesinde cihazınız daha önceki performansından çok daha iyisini size sunacaktır.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri sizlerin herhangi bir mağduriyet yaşamasını önlemek amacı ile asla ön cam değişimi yapmamaktadır. Çünkü cam değişimi sırasında ön cama yüksek ısı uygulanır bunun sonucunda ise ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar tahrip olarak cihazın performansı ciddi şekilde düşer. Teknisyenlerimiz sizlerin bu tür mağduriyetler yaşamasını önlemek amacı ile iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirmektedirler.

Yılın 365 Günü En Uygun Fiyat Garantisi

Müşteri memnuniyetine ticari kaygılardan önce önem veren ender ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda Huawei Y5 2019 ekran değişimi işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. En kaliteli parçaları kullanan teknisyenlerimiz cep yakmadan ekran değişimi hizmetleri vermeyi amaç edinmişlerdir.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Ekran Değişimi İşlemleri!

Huawei Y5 2019 ekran değişimi işlemlerinde 6 ay yedek parça ve işçilik garantisinin vermekteyiz. Teknisyenlerimizin yapmış oldukları teknik işlemlere ne kadar fazla güvendiklerinin en somut göstergesidir. 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik ve donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.

Ekran Değişimi Sırasında Bilgilerim Silinir Mi?

20 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri ekran değişimi işlemleri sırasında sizin için kritik bir öneme sahip olan fotoğraf, video ve belgelerinizde bir kayıp yaşamazsınız. Bunun önüne geçmek amacı ile formatlama işlemi yapmamaktadırlar. Bu sayede hiçbir endişelenme yaşamadan 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılmaktadır. Huawei ekran değişimi işlemleri sayesinde iş ve sosyal yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilme olanağı yakalamış olursunuz.

Türkiye’nin Her Yerinden Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Ülkemizin neresinde olursa olsun ekran değişimi servisi denildiğinde akla gelen ilk güvenilir firma olan Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına Türkiye’nin en uç köşelerinde olsanız dahi anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile ekranı kırılan cihazınızı gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde sizlere gönderilir. Bu sayede herhangi bir zaman kaybı yaşamanızın da önüne geçilmiş olunur. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınızda yapılan tüm teknik işlemleri profesyonel kadromuz kameraya kaydeder ve eğer istemeniz halinde sizlere gönderir.

Telefonumun Şifresini Vermek Zorunda Mıyım?

Huawei Y5 2019 ekran değişimi işlemleri sırasında teknisyenlerimize kesinlikle bir şifrenizi vermek zorunda değilsiniz. Diğer teknik servis firmalarının aksine bu konuda oldukça hassas olan teknik kadromuz şifrenizi girilmesinin gerekli görüldüğü durumlarda size cihazınızı teslim eder ve şifrenizi kendinizin tuşlamasını ister. Bu sayede kişisel verilerinizi güvenle korumayı başarmış olursunuz.

Kırılmaz Cam Hediyeli Huawei Ekran Değişimi Hizmetleri!

Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘ndan alacak olduğunuz Huawei Y5 2019 ekran değişimi hizmetleri sonrasında 50 TL değerindeki kırılmaz cam hediye edilmektedir. Huawei profesyonelleri tarafından kullanılması tavsiye edilen bu kırılmaz cam sayesinde ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırmayı başarmış olursunuz…

Huawei Y5 2019 ekran değişimi işlemleri ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler almak ve Huawei ekran değişimi için size özel fiyatlar almak için günün istediğiniz bir saatinde 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y5 2019 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.