(1 müşteri incelemesi)

Huawei P20 Pro Değişimi Fiyatı 1499 TL, KADIKÖY Huawei P20 Pro Ekran Değişimi

1.499,00 

Huawei P20 Pro Ekran Değişimi 1499 TL

Açıklama

Uzman ekibimiz tarafından gözlerinizin önünde 20 dakika içerisinde garantili bir şekilde yapılır ve kırılmaz ekran koruyucu hediyemiz ile sizlere teslim edilir. Tamamen şeffaf çalıştığımız için teknik servisimizde gizli bir bölme veya kapalı alan yoktur telefonunuza yapılan bütün işlemlere şahit oluyorsunuz. Servisimizde kesinlikle orijinale en yakın olan AA PLUS kalitesinde olan Huawei P20 Pro ekran değişimi ile gerçekleşir.

Ekranlar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir. Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak HUAWEI markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, orijinale en yakın parçalar kullanarak değişimi gerçekleşir. Huawei P20 Pro ekran değişimi ile birlikte Huawei P20 Pro modeline ait diğer tüm arızaların tamir işlemlerini de 1 saat gibi kısa sürelerde yapıyoruz.

Kesinlikle Huawei P20 Pro ön cam değişimi yapmıyoruz ekran +cam +çerçeve+ panel olarak komple değiştiriyoruz. Nedeni ise Huawei P20 Pro kırık ön cam değişimi sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır. Isıya maruz bırakılan Huawei P20 Pro iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza zarar verir.

BİLGİLERİM SİLİNİR Mİ?

Huawei P20 Pro ekran değişimi ve tamiri aşamasında telefonunuzda yer alan resim, müzik, video ve rehber gibi size özel olan bilgilerinizin hiçbiri silinmeden, gözlerinizin önünde en uygun fiyata değiştiriyoruz. Telefonunuza uyguladığımız bütün işlemler firmamızın garantisi altında olup telefonunuz ile ilgili herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığınızda, sizleri memnun etmek için sorununuzu gideriyoruz.

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak için 15 yıllık tecrübeye sahip bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin yorum ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün büyüyoruz. Bize verdiğiniz desteklerden dolayı siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

GÖRÜNTÜLÜ ADRES

TARİFİ TAMİR SÜRECİ

Tamir sürelerini en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini minimum seviyeye ulaştırmak için uzman kadromuzla Telefonlarınız son teknoloji makineler ve uzman kadromuzla birlikte mevcut arızaları tespit edildikten sonra size fiyat ve arıza bilgisi verilmeden telefonunuza müdahale etmiyoruz. Tamir süresi boyunca sizinle irtibata olup herhangi bir olumsuzlukta size haber veriyoruz.

KARGO GÖNDERİMİ

Kargonuzun bize ulaşmasıyla birlikte 1 saat içerisinde sizleri eğer müsaitseniz görüntülü arayıp telefonunuzun ekran değişimi ve tamiri boyunca canlı izlettiriyoruz aynı gün içerisinde cihazınızı kargo ile sizlere gönderiyoruz. Telefonlarınızın bu tamirlerini gerçekleştirmemiz için yapmanız gereken sadece, anlaşmalı olduğumuz veya size en yakın kargo kargo firma aracılığıyla telefonlarınızı bizlere göndermenizdir.

NOT: KAMPANYALI ÜRÜNLERDE KARGO HİZMETİMİZ ÜCRETLİDİR

Huawei Cep Telefon Ekran Değişim Fiyatları

huaweipP0pRO

 • Huawei P20 Pro Ekran Değişim Fiyatı= 1499tl
 • Huawei Nova 2 Ekran Değişim Fiyatı= 219tl
 • Huawei P10 Ekran Değişim Fiyatı= 379tl
 • Huawei GR5 Ekran Değişim Fiyatı= 189tl
 • Huawei Ascend P9 Ekran Değişimi Fiyatı= 189tl
 • Huawei Ascend G7 Ekran Değişim Fiyatı= 149tl
 • Huawei Ascend G8 Ekran Değişim Fiyatı= 159tl
 • Huawei Ascend P7 Ekran Değişim Fiyatı= 179tl
 • Huawei Ascend GR3 Ekran Değişim Fiyatı= 149tl
 • Huawei P8 Lite Ekran Değişim Fiyatı= 189tl
 • Huawei Mate 10 Ekran Değişim Fiyatı= 289tl
 • Huawei GR5 2017 Ekran Değişim Fiyatı= 199tl
 • Huawei P10 Lite Ekran Değişim Fiyatı= 219tl
 • Huawei Honor 7 Ekran Değişim Fiyatı= 189tl
 • Huawei P9 Lite Ekran Değişim Fiyatı= 189tl
 • Huawei Ascend P9 Ekran Değişim Fiyatı= 189tl
 • Huawei Mate S Ekran Değişim Fiyatı= 329tl
 • Huawei Mate 8 Ekran Değişim Fiyatı= 239t
 • l Huawei Mate 9 Ekran Değişim Fiyatı= 239tl
 • Huawei Ascend P6 Ekran Değişim Fiyatı= 199t
 • Huawei Nova Ekran Değişim Fiyatı= 199tl

KADIKÖY CEP DÜNYASINA NASIL GELİRİM?

Metrobüsü kullandığınızda; İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin ve ING Bankası’nın hemen yanındadır.

Metro ya da Vapur kullandığınızda; İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yer alan Boğa yönüne ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüyün. Daha sonra Halitağa üzerinde yer alan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce gelebilirsiniz.

İletişim Numaraları:

 • 0216 338 37 72
 • 0552 356 72 72
 • 0532 414 82 90

Huawei P20 Pro Değişimi Fiyatı 1499 TL, KADIKÖY Huawei P20 Pro Ekran Değişimi için 1 inceleme

 1. Kaan

  Gayet ekranimi 25 dakika da degistirip verdiler tavsiye ederim helal olsun

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.