İndirim!
(2 müşteri incelemesi)

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı | Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 379 TL !

379,00 

Kadıköy Cep Dünyası personellerinden Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi hizmetleri ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz.

Açıklama

Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi işleminde Oldukça profesyonel ve deneyimli personel kadrosu ile yaklaşık olarak 20 yıldır ekran değişimi alanında kusursuz çalışmaların altına imzasını atan Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi hizmetleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır…

Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi İçin Uzman Personeller ile Çalışmak İstiyorsanız Adresiniz: Kadıköy Cep Dünyası!

Ekran değişimi sektöründeki en tecrübeli ekibe sahip olması sayesinde bu sektördeki en yüksek müşteri memnuniyeti oranlarını yakalamayı başaran Kadıköy Cep Dünyası‘nda yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi hizmetleri sunulmaktadır. Fiyat/Performans dikkate alındığında en cezbedici fiyatların sunulduğu teknik servis mağazamızdan size özel teklifler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Mate 20 Lite Komple Ekran Değişimi Hizmetleri

Bazı teknik servis firmaları müşterilerini kandırarak sadece ön cam değişimi ile sonuç alabileceklerini iddia etmektedirler. Bu durumda kullanıcının kısa bir süre mağduriyetler yaşamasına neden olmaktadır. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri sizin yerinize cebinizi düşünerek kesinlikle sadece ön cam değişimi yapmamaktadırlar. Yapılan tüm Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi işlemlerinde iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam üstelik AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilir. Bu sayede cihazınızdan daha önce almadığınız bir performans alabilecekken cihazınızın ömrünü de ciddi bir şekilde uzatmayı başarabileceksiniz.

AA Plus Kalitesindeki Parçalar İle Ekran Değişimi Hizmetleri

Cihazınızın performansını tam anlamıyla yansıtabilmesi amacı ile uzman Huawei teknisyenlerimiz yan sanayi parçalar yerine AA plus kalitesindeki parçalar kullanmaktadırlar. Üstelik yapılan Huawei ekran değişimi işlemleri 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altına alınmaktadır. Sizlerin olası mağduriyetler yaşamasının da önüne geçmektedirler. 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

15 Dakika’da Göz Önünde Ekran Değişimi

Sizlerin ekran kazaları sonrasında iş ve sosyal yaşantısında herhangi bir mağduriyet yaşamasının önüne geçmek amacı ile Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi işlemleri sadece 15 dakika sürmektedir. Üstelik hiçbir gizli bölüme geçilmeden yapılan bu işlemleri canlı canlı izleyebilme olanağına da erişebileceksiniz.

Öğrenci ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı İle Huawei Ekran Değişimi

Ticari kaygıların her daim ikinci plana atıldığı ender teknik servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında kısıtlı gelire sahip olan emekli ve öğrenciler de düşünülmüştür. Öğrenci ve emekliler uzman personeller tarafından yapılacak olan işlemler öncesinde kimlik kartlarını göstermeleri halinde anında %10 indirimden yararlanabileceklerdir.

Ücretsiz Kargo Fırsatı

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına gelebilecek durumda olmayan müşterilerini de düşünen bu önemli teknik servis. Sadece İstanbul’da değil Türkiye’nin neresinde olursanız olun anlaşma sağlanan kargo firmaları aracılığı ile ücretsiz gönderim sağlayabilmenize olanak tanımaktadır. Ücretsiz kargo fırsatı ile göndermiş olduğunuz cihazınız mağazamıza ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde kargoya verilir. Yapılan tüm teknik işlemleri izleyebilmeniz amacı ile teknisyenlerimiz uygulanan işlemleri videoya kaydeder ve sizlere gönderir.

Ekran Koruyucu Hediye

Huawei ekran değişimi sektörünün en çok tercih edilen servisi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından alacak olduğunuz ekran değişimi hizmetleri sonrasında Huawei teknisyenleri tarafından kullanılması önerilen kırılmaz cam hediye edilerek kazalara karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz sağlanır.

Bilgilerim Silinir Mi?

20 yıllık deneyime sahip olan bir ekibe sahip olan Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından almış olduğunuz ekran değişimi hizmetleri sırasında herhangi bir format işlemi uygulanmadığı için sizin için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videolarda kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Teknisyenler verilerin kaybolma durumu ortaya çıktığında yedekleme işlemleri yaparak %100 veri güvenliği sağlamayı amaçlamaktadırlar.

Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından alacak olduğunuz Huawei Mate 20 lite Ekran Değişimi işlemlerinden sonra performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır çünkü uzman teknisyenler iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirmektedirler. Bu sayede cihazınız tam randımanlı bir şekilde çalışabileceği gibi uzun yıllar da sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kadıköy Cep Dünyası personellerinden hizmetleri ile ilgili çok daha kapsamlı bilgiler almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün istediğiniz saatinde arayabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Lite Ekran Değişimi Fiyatı | Kadıköy Cep Dünyası’nda Sadece 379 TL ! için 2 inceleme

  1. Mahmut

    Ekranın daha önce de kırılmıştı huawei servisine götürdüm o zaman yaklaşık olarak 650 700 TL gibi para almışlardı daha sonra yine kırınca bu kadar para vermeyi göze alamadım hemen internetten araştırdım 1300 yorumluKadıköy Cep Dünyasını gördüm Ve baktım ki derece ortalamaları 4.9 bu kadar yorum ve bu kadar yıldız hiçbir firmada yok hemen aradım bilgi aldım 219 tlye Gözümün önünde değiştirdiler. orjinalinden neredeyse hiçbir fark yok

  2. Mahser

    Kesinlikle tavsiye etmeniz gereken bir firma cep telefonu tamiri ve ekran değişimi için en iyi servis diyebilirim

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.