Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi Fiyatı

Ekran değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olan Kadıköy Cep Dünyası‘ndan size özel Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi fiyat teklifleri almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Açıklama

Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi işlemlerini siz değerli müşterilerimizin gözleri önünde 15 dakika içerisinde tamamlıyoruz. AA plus kalitesindeki parçalar ile iç ekranın, dokunmatik panelin ve ön camın değiştirildiği bu işlemler neticesinde cihazınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilmenin hazzını yaşayabilirsiniz…

Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi İşlemleri 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine önem veren ender teknik servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda yapılan Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi işlemlerine fazlası ile güvenilmiş olmasından dolayı 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi sunulmaktadır. Bu 6 ay süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik ve donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Ekran Koruyucu Hediyeli Huawei Ekran Değişimi Hizmetleri

Sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip servisi olmasını vermiş olduğu benzersiz hizmetler sayesinde başaran Kadıköy Cep Dünyası‘ndan alacak olduğunuz Huwaei ekran değişimi hizmetleri sonrasında Huawei sertifikalı teknisyenler tarafından kullanılması önerilen kırılmaz cam hediye edilerek ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmeniz amaçlanır.

Şeffaflık İlkesi Prensibi İle Ekran Değişimi Hizmetleri

Ekran değişimi sektöründe güvenilir servis denildiği zaman öne çıkan firmalardan bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda yıllardır şeffaflık ilkesi uygulandığından dolayı göz önünde herhangi bir gizli odaya girilmeden ekran değişimi işlemleri yapılmaktadır. Bu tür bir çalışma prensibi sayesinde cihazı kırılan kişiler buradaki teknisyenlere gözleri kapalı bir şekilde cihazlarını teslim etmektedirler. Kargo ile gönderilen cihazda yapılan tüm teknik işlemlerin videoya kaydedilmesi de şeffaflık ilkesinin uygulandığının en somut göstergesidir.

Yılın 365 Günü En Uygun Fiyat Avantajları Kadıköy Cep Dünyası’nda!

Kadıköy Cep Dünyası‘nda alacak olduğunuz Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi işlemleri yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. AA plus kalitesindeki parçalar ile 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan bu denli bir hizmetin aynı zamanda 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altında olduğunu da hatırlatmak istiyoruz…

Öğrencilere %10 İndirim Fırsatı!

Cep yakmadan teknik servis hizmeti almak isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda kısıtlı bir gelire sahip olan öğrenciler düşünülerek ekran değişimi işlemlerinde %10 indirim uygulanmaktadır. Öğrenci arkadaşlarımız yapılacak olan teknik işlemler öncesinde teknisyenlerimize öğrenci kimlik kartlarını göstermeleri halinde anında %10 indirimden yararlanabileceklerdir.

Ekran Değişimi Hizmeti Alan Tüm Müşterilere Ücretsiz Otopark Hizmeti!

Ekran Değişimi sektöründeki her yeniliğin öncü firmalarından bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘ndan alacak olduğunuz Huawei ekran değişimi hizmeti sırasında aklınızın aracınızda kalmaması ve trafikte herhangi bir cezaya maruz kalmamanız amacı ile ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan bu işlemler neticesinde alacak olduğunuz otopark hizmeti sizler için benzersiz bir deneyim olacaktır.

Kadıköy Cep Dünyası Ekran Değişimi Hizmeti İle İlgili Genel Bilgi!

 • İlk olarak cihazınızdaki sorunun tespit edilebilmesi için önden bir test uygulanır.
 • Sorun ile alakalı olarak sizlere gerekli bilgilendirmelerde bulunulur.
 • Yapılacak onarım işlemi ve fiyat bilgisi sizlerle paylaşılır.
 • Sizden onay gelmesi halinde Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi işlemlerine başlanılır.
 • Ekran değişimi işlemi yapılan cihazınız kalite kontrol testlerine tabi tutulur.
 • Bu testi başarı ile geçen cihazınız 15 dakika içerisinde sizlere teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi İşlemlerinde Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Ticari kaygıların bir kenara bırakıldığı tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların yürütüldüğü Kadıköy Cep Dünyası‘nda kesinlikle sadece ön cam değişimi yapılmaz. Çünkü ön cam değişimi yapılan cihazlarda cama uygulanan yüksek ısı neticesinde ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasında bağlantılar tahrip olur. Tüm bunların sonucunda dokunmatik panel iyi çalışmaz ve ekran görüntü kalitesinde ciddi kötüleşmeler meydana gelir.

Format İşlemi Uyguluyor Musunuz?

Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi işlemleri sırasında teknisyenlerimiz yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe sayesinde kesinlikle bir formatlama işlemi uygulamazlar. Bu sayede sizler için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videolarda bir kayıp yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Neden Kadıköy Cep Dünyası?

 • Sektörün en deneyimli ekibi
 • 15 dakika içerisinde göz önünde değişim
 • Yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları (size öze teklifler için 0552 356 72 72)
 • AA plus kalitesindeki parçalar ile ekran değişimi
 • Komple ekran değişimi
 • Türkiye’nin neresinde olunursa olunsun ücretsiz kargo fırsatı
 • Öğrenci ve emeklilere %10 indirim fırsatı
 • Ekran Koruyucu hediyesi
 • Formatlama işleminin uygulanmaması

Ekran değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip firması olan Kadıköy Cep Dünyası‘ndan size özel Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi fiyat teklifleri almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y7 Pro 2019 Ekran Değişimi Fiyatı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.