İndirim!

Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi

329,00 

Size özel Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi fiyatı almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Açıklama

En iyi ekran değişimi servisi denildiğinde akla gelen ilk servislerden bir tanesi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası’nda yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi hizmetleri sunulmaktadır. Sadece 15 dakika içerisinde, gözlerinizin önünde AA plus kalitesindeki parçalar ile yapılan Huawei ekran değişimi hizmetleri ile alakalı olarak kapsamlı bilgiler edinmek için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

15 Dakika’da Gözlerinizin Önünde Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi

Ekran kazaları sonrasında insanların endişe duyduğu konuların en başında ekran değişimi işlemlerinin günlerce süreceğidir. Bu tür endişelerinizi ortadan kaldırmak amacı ile uzman Huawei sertifikalı teknisyenler sadece 15 dakika içerisinde gözlerinizin önünde bu işlemleri gerçekleştirerek sizlerin iş ve sosyal yaşantısında bir aksaklık yaşamasını önüne geçmeyi amaçlamaktadırlar.

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantisi İle Huawei Ekran Değişimi

20 yıllık deneyime sahip olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi işlemlerinde yapmış oldukları işçiliğe fazlası ile güvenmiş olduklarından dolayı tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vermektedirler. Bu 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınızı teknisyenlerimiz ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturmaktadırlar.

Şeffaf Çalışma Prensibi İle Ekran Değişimi İşlemleri

Ekran değişimi sektörünün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip servisi olan Kadıköy Cep Dünyası bu yüksek memnuniyeti şeffaf çalışma prensibi sayesinde elde etmiştir. Yapılan ekran değişimi işlemleri şeffaflık ilkesi doğrultusunda gözlerinizin önünde ve herhangi bir gizli bölmeye geçilmeden yapılır. Tüm teknik işlemleri kahvenizi yudumlarken izleyebilmenize olanak sağlanmış olunur.

Kadıköy Cep Dünyası Ekran Değişimi Hizmet Adımları!

1- Telefonunuz teknisyenlerimiz tarafından ön incelemeye alınır.

2- Cihazınızın sorunu ile ilgili sizlere bilgi verilir.

3- Telefona yapılacak işlem ve fiyat bilgisi verilir.

4- Sizden onay gelmesi halinde Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi işlemlerine geçilir.

5-  Teknik işlemleri tamamlanan cihazınız bir takım testlere tabi tutulur.

6- Bu testleri ile başarı ile geçen cihazınız 15 dakika gibi kısa bir sürede sizlere teslim edilir.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyoruz?

Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi işlemlerinde ön cam değişimi yapmamamızın en önemli sebebi cam değişimi sırasında ön cama yüksek ısının uygulanmasının zorunlu olmasıdır. Uygulanan yüksek ısı ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantıları tahrip eder. Bu tahrip olma neticesinde cihazınızı çok kısa bir süre kullandığınızda dokunmatik paneli iyi çalışmaz ve ekranda piksellenme sorunları başlar.

Ekran Değişimi Sırasında Format İşlemi Uyguluyor Musunuz?

Google Haritalarda 1200 + olumlu müşteri memnuniyetine sahip olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda fotoğraf, video ve belgelerinizde bir kayıp yaşamanızın önüne geçmek amacı ile kesinlikle teknisyenlerimiz format işlemi uygulamamaktadır. Gerekli görülen durumlarda yedekleme işlemleri de yapılarak olası veri kayıplarının önüne geçmeyi amaçlamaktadırlar.

Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Türkiye’nin Her Yerinden Gönderim İmkanı!

Ekran değişimi hizmetleri denildiğinde akla gelen ilk servislerden bir tanesi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası mağazalarına Türkiye’nin neresinde olursanız olun cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile göndermiş olduğunuz cihazınız mağazamıza ulaşır. Aynı gün içerisinde tamir edilir ve sizlere gönderilir. Yapılan teknik işlemler videoya kaydedilir ve istemeniz halinde sizlere gönderilir.

Öğrencilere Ve Emeklilere %10 İndirim Fırsatı İle Ekran Değişimi!

Sizin yerinize cebinizi düşünen Kadıköy Cep Dünyası ekibi kısıtlı bir gelire sahip olan öğrenci ve emeklileri de düşünerek indirim imkanı sunmaktadır. Yapılacak olan işlemler öncesinde kimlik kartlarını gösteren öğrenci ve emekliler, anında %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir.

Kırılmaz Cam Hediyeli Ekran Değişimi İşlemleri!

Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi işlemleri sonrasında olası ekran kazalarına karşı önleminizi alabilmeniz amacı ile Huawei teknisyenleri tarafından kullanılması önerilen kırılmaz cam hediye edilerek cihazınızı uzun yıllar darbelere karşı güvenle koruyabilmeniz amaçlanır.

AA Plus Kalitesindeki Parçalar İle Komple Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası teknik ekibi asla yan sanayi parçalar kullanmaz. Kullanılan tüm parçalar AA plus kalitesindedir. İç ekranınız, dokunmatik paneliniz ve ön camınız, AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilir. Bu sayede cihazınızı çok daha uzun ömürlü kullanabileceksiniz.

Size özel Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi fiyatı almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y6 2019 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.