İndirim!

Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi

239,00 

Huawei sertifikalı teknisyenlerden size özel Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi fiyatı almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz…

Açıklama

Huwei Y7 2019 Ekran Değişimi Yılın 365 günü en uygun fiyat garantisinin sunulduğu Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında göz önünde değişim, öğrenci ve emeklilere %10 indirim mevcuttur. Aynı zamanda ekran koruyucu hediyeli Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi işlemleri AA plus kalitesindeki parçalar ile komple bir şekilde yapılmaktadır…

6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi

20 yıla yaklaşan deneyime sahip olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi işlemlerinde 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Garantili oldukları bu işlemlerin her daim arkasında olduklarını göstermişlerdir. Bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız uzman teknisyenler tarafından ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Öğrenci ve Emeklilere % 10 İndirim Fırsatı İle Huawei Ekran Değişimi

Google haritalarda 1200+ olumlu müşteri yorumu ile sektörün tartışmasız bir şekilde en kaliteli servisi olmayı başaran Kadıköy Cep Dünyası‘nda Huawei Y7 2019 Ekran Değişim fiyatı öğrenci ve emeklilere %10 indirimli olarak sunulmaktadır. Uzman teknisyenler tarafından yapılacak olan Huawei ekran değişimi işlemleri öncesinde kimlik kartlarını gösteren öğrenci ve emekliler anında %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir.

Hiçbir Gizli Bölüme Geçilmeden Göz Önünde Ekran Değişimi

Tüm şeffaflığı ile tam 20 yıldır siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi sürdüren Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında kesinlikle gizli bölüm bulunmamaktadır. 15 dakika içerisinde yapılan Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi işlemleri tüm şeffaflığı ile gözlerinizin önünde yapılmaktadır. Bu şeffaflık sektörün en yüksek müşteri memnuniyetinin Kadıköy Cep Dünyası‘nda olmasını sağlamaktadır.

Ekran Koruyucu Hediye

Ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine büyük titizlik ile önem veren bir teknik servis olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi işlemleri sonrasında sizlere ekran koruyucu hediye ederek olası ekran kazalarına karşı önleminizi iki kat artırabilmenizi sağlamaktadırlar. Huawei profesyonelleri tarafından kullanılması önerilen bu ekran koruyucu camlar ile uzun bir süre kazalara karşı riskinizi azaltabilirsiniz.

Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerimde Bir Kayıp Yaşar Mıyım?

Kadıköy Cep Dünyası mağazalarından alacak olduğunuz Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi işlemleri sonrasında herhangi bir veri kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz ekran değişimi işlemleri sırasında kesinlikle bir format işlemi uygulamazlar. Ekran değişimi işlemi sırasında veri kaybı yaşanılma gibi bir durum söz konusu olabilmektedir. Güvenli yedekleme işlemleri yapılarak sizler için kritik bir öneme sahip olan belge, fotoğraf ve videolarda herhangi bir kayıp yaşamanızın önüne geçilmesi amaçlanmaktadır.

Huawei Ekran Değişimi İşlemlerinde Neden Ön Cam Değişimi Yapılmıyor?

Sıklıkla belirtmiş olduğumuz gibi Kadıköy Cep Dünyası, yıllardır ticari kaygılardan önce müşteri memnuniyetine öncelik vererek hizmetler sunmaktadır. Ön cam değişimi yapılmamasının en önemli sebebi de bu cam değişimi sonrasında sizlerin olası mağduriyetler yaşamanızın kaçınılmaz olmasıdır. Yapılan cam değişimi işlemleri sırasında ön cama yüksek ısının uygulanması zorunludur. Huawei Y7 2019 Ekran Değişim işlemi sırasında ön cama uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar tahrip olur. Bu tahrip olma neticesinde ise kısa bir kullanım sonucunda ekran dokunmatiği iyi çalışmaz ve ekran görüntü kalitesinde ciddi düşüşler yaşanır. Tüm bu sorunlarda sizlerin ekstra maliyetlerin altına girmesine neden olur.

Ekran Değişimi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden alacak olduğunuz ekran değişimi işlemleri sonrasında performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü uzman teknisyenler Huawei Y7 2019 Ekran Değişim işlemleri sırasında AA plus kalitesinde parçalar kullanırlar. İç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı tamamen değiştirirler. Komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile yapılan bu değişim cihazınızın ömrünü önemli bir ölçüde artırabilmenize olanak tanıyacaktır.

Türkiye’nin Neresinde Olursanız Olun Ücretsiz Kargo Fırsatı!

Huawei ekran değişimi işlemleri denildiğinde parmakla gösterilen ender servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası’dır. Mağazalarına Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo fırsatı ile ekranı kırılan cihazınızı gönderebilirsiniz. Ücretsiz kargo fırsatı ile göndermiş olduğunuz cihazınız mağazamıza ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde sizlere onarımı yapılmış bir şekilde gönderilir. Bu sayede iş ve sosyal yaşantınızda ekran kırılması nedeni ile herhangi bir zaman kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır.

Huawei sertifikalı teknisyenlerden size özel Huawei Y7 2019 Ekran Değişim fiyatı almak ve Huawei ekran değişimi işlemleri ile ilgili olarak çok daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu 7/24 arayabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Huawei Y7 2019 Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.