İndirim!

Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi

289,00 

Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi işlemleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve size özel Asus Ekran Değişimi fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

Açıklama

Göz önünde ekran değişimi işlemleri denildiğinde akla gelen ilk servislerden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda 15 dakika içerisinde hiçbir gizli bölmeye geçilmeden yapılan Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi işlemleri sizlere yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile sunulmaktadır…

Uzman Teknisyenlerden 6 Ay Yedek Parça ve İşçilik Garantili Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi

Asus Ekran Değişimi hizmetlerinde sektörün en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda 15 dakika içerisinde, gözlerinizin önünde, herhangi bir gizli bölmeye geçilmeden yapılan Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi işlemleri tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır. Bu 6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik ve donanımsal sorunlarınız teknisyenlerimiz tarafından ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Tüm Testlerden Başarı İle Geçtikten Sonra Cihazınıza Sizlere Teslim Edilir!

Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi işlemi tamamlanan cihazınız sizlere teslim edilmeden önce bir takım kalite kontrol testlerine tabi tutulur. Bu işlemleri başarı ile tamamlayan cihazınız sizlere teslim edilir. Başarı ile bu testlerden geçen cihazınızı uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilme mutluluğuna erişebilirsiniz. Çünkü teknisyenlerimiz iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirirler.

Telefonunuzu Aldığınız İlk Günkü Gibi Kullanmanız İçin Komple Ekran Değişimi!

Sektörün en tecrübeli ekibine sahip olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda cihazınızı almış olduğunuz ilk günkü verimliliğinde kullanabilmeniz amacı ile iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilir. Bu sayede cihazınız daha önce olmadığı kadar tam verimlilik ile çalışacaktır.

Kapınıza Kadar Gelip Ekran Değişimi İşlemleri Gerçekleştiriyoruz!

Sektördeki birçok yeniliğin öncü servislerinden bir tanesi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda yine bir ilk gerçekleştirilerek kapınıza kadar gelinerek ekran değişimi işlemleri yapılmaktadır. Uzman teknisyenlerimiz tıpkı mağazamızda olduğu gibi gözlerinizin önünde tüm işlemleri gerçekleştirerek mekanınızda cihazınızın onarımı yapılmış bir şekilde sizlere teslim etmektedir. Bu ekran değişimi işlemlerinde iç ekran, dokunmatik panel ve ön cam tamamen AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilmektedir.

Türkiye’nin Her Yerinden Ücretsiz Kargo Fırsatı İle Gönderim İmkanı!

Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişim işlemleri için İstanbul’daki servisimizi ziyaret edecek durumunuz yoksa üzülmeyin! Mağazalarımıza Türkiye’nin neresinde olursanız olun ücretsiz kargo seçeneği ile ekranı kırılan cihazınızı bizlere gönderebilirsiniz. Kargo ile göndermiş olduğunuz cihazınız elimize ulaşır ulaşmaz tamir edilir ve aynı gün içerisinde yine ücretsiz olarak kargoya verilir. Bu sayede zamandan da önemli bir tasarruf elde etmiş olursunuz.

Ekran Değişimi Sonrasında Performans Kaybı Yaşar Mıyım?

Google haritalarda en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden alacak olduğunuz Asus Ekran Değişimi işlemleri sonrasında performans kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır çünkü teknisyenlerimiz iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirmektedirler.

Kadıköy Cep Dünyası Asus Ekran Değişimi Hizmeti Özellikleri!

1- Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi işlemleri tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi altındadır.

2- İç ekran, dokunmatik panel ve ön cam komple bir şekilde AA plus kalitesindeki parçalar ile değiştirilir.

3- Gözlerinizin önünde, hiçbir gizli bölüme geçilmeden Asus Ekran Değişimi işlemleri yapılır.

4- Asus sertifikalı teknisyenler tarafından cihazlarınızın onarım ve bakımı gerçekleştirilir.

5- Yılın 365 günü en uygun fiyat avantajları ile Asus Ekran Değişimi hizmeti verilir.

6- Cihazınıza hiçbir şekilde format atılmaz. Bu sayede sizler için kritik bir öneme sahip olan fotoğraf, video ve belgelerde bir kayıp yaşama durumunuz ortadan kalkar.

7- Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi işlemleri için kapınıza kadar teknisyenlerimiz gelerek onarım yapabilir.

8- Öğrenci ve Emeklilere anında %10 indirim fırsatı ile ekran değişimi işlemleri yapılır.

9- Türkiye’nin en ücra köşelerinde olsanız dahi anlaşmalı olunan kargo şirketi aracılığı ile cihazınızı mağazamıza ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

10- Ekran değişimi işlemlerinde ekran koruyucu servisimizin sizlere hediyesi olmaktadır.

11- Teknisyenlerimiz Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişim işlemi için ödemiş olduğunuz ücretin bir kısmını hayır kurumlarına bağışlamaktadır.

Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişim işlemleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak ve size özel Asus Ekran Değişimi fiyatı almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz…

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Asus Zenfone 4 Max Ekran Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.