İndirim!

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi

129,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 6 telefonların şarj soketinde gerçekleşen problemler her geçen gün artmaktadır. Şarj soketleri bozulmasının ardından Iphone 6 cihazlarda şarj olmama, şarj olurken temassızlık yaşama gibi birtakım sıkıntılarla karşılaşılmaktadır. Biz servisimizle tüm Iphone cihazlardaki ve Iphone 6’lardaki şarj soketi probleminize bir son veriyor, sıkıntınızı kolayca gideriyoruz. Üstelik şarj soketi probleminizi gidermenin ardından sizlere 6 aylık bir garanti imkânı sunarak sizlere güvenilir soket değişimi seçeneği veriyoruz. Iphone cihazlarınızın girişlerinde yaşanan bazı sıkıntıların başında telefon şarjının sert kullanılmasından kaynaklı olduğu söylenebilir. Şarj cihazlarının sert kullanılmasının haricinde telefonunuzu orijinal şarj cihazlarıyla değil de ucuz, kalitesiz alınmış olan şarj cihazlarıyla şarj edilmesi de telefonun şarj soketinin ömrünü büyük derece de azaltacaktır.

iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone 6 cihazınızı servisimiz tarafından soket problemini gideriyor üstelik 6 ay garanti imkânı sunarak güvenilir bir değişim gerçekleştiriyoruz. Servisimiz tarafından iPhone 6 şarj soketi değişim ücretimiz X TL’dir. Hızlı ve güvenilir bir şekilde şarj soketi probleminizi gideriyor ve sizleri fiyat tarifemizle de memnun ediyoruz. Tecrübeli servisimizde kaliteyi azaltmadan en iyi şekilde siz müşterilerimize hizmet veriyor üstelik verdiğimiz hizmetin de kalitesinden ödün vermeyerek en uygun fiyatlarla hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Hizmetimizden yararlandıktan, Iphone 6 cihazınızın şarj soketini değiştirdikten sonra telefonunuz eskisi gibi şarj olabilecek ve size sorun çıkarmayacaktır.

Iphone 6 Şarj Soketi Değişimi Sırasında

Iphone 6 telefonunuz servisimiz tarafından değişimi yapılması için uzman teknisyenlerimize verilir. İçi sökülen iPhone 6 cihazınız doğru ekipmanlarla temizlenerek değişime hazır hale getirilir. Uzman teknisyenlerimizin tecrübeleriyle cihazınızı güvenilir bir ortamda, hızlı bir şekilde şarj soketi problemini giderir ve eski haline dönmesini sağlar. Bununla da kalmayıp tüm kontrollerin ardından telefonunuzun iyi durumda olduğunu görerek sizlere teslimini yapar.

Ücretsiz Kargo ile Teslimat

Tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından hızlı bir şekilde değişimin yapılmasının ardından siz müşterilerimizin işlerini kolaylaştırması adına ücretsiz teslimat imkânı sunuyoruz. Böylece şarj soketi değişiminin sonrasında isteyen müşterilerimizin telefonlarını ücretsiz bir şekilde teslim etmeye gidiyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 6 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.