iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı 749 TL

999,00  749,00 

Açıklama

iPhone XR Ekran değişimi fiyatı 749 TL’dir. 15 dakikada gözünüzün önünde yapıp, teslim ediyoruz. Ekran değişimi işlemimize Kadıköy Cep Dünyası olarak 6 Ay Garanti veriyoruz. Ayrıca bir adet ekran koruyucu HEDİYEMİZDİR

iPhone XS Ekran Değişimi Yapılırken izlenilen Süreçler Ve Genel Bilgiler

  • Uzman arkadaşlarımız henüz ekranı sökmeden önce telefonunuzun kamerasını ve diğer donanımlarını inceler.
  • Herhangi bir problemle karşılaşılmaması halinde kırık ekranı söker.
  • Ekran söküldükten sonra telefon temizlenir ve fırçalanır.
  • Telefonun bataryasında şişme ya da başka herhangi bir problem varsa telefonun sahibine iletilir ve fiyat bilgisi verilir.
  • Ardından ekran değişim işlemine başlanır. Ekran değişimi işlemi tamamlanıp tamir ve bakım işlemi sonlandırılır.
  • Son olarak uzman ekip arkadaşımız ekranı değiştirilen iPhone XRi inceler. Yeni ekranda performans problemi saptanmaması halinde işlem tamamlanmış olur.

Sıkça Sorduğunuz Sorular

iPhone XR Ekran Değişimine Garanti Veriyor Muyuz?

Uzmanlığımız en büyük göstergelerinden biride yapmış olduğumuz ekran değişimlerine 6 ay garanti vermemizdir. Ekran değişimi yapıldıktan sonra size şirketimizin kaşesi ile kaşelenmiş bir garanti belgesi veriyoruz. Telefonunuzda bizden kaynaklan bir problemle karşılaşmanız halinde bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz. Ekip arkadaşlarımız memnuniyetle size yardımcı olacaktır.

İşlemlerinizi Neden Göz Önünde Yapmayı Tercih Ediyoruz?

Kadıköy Cep Dünyası olarak bu anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Bütün çalışmalarımıza sizi de dahil ettik ve yapılan bütün ekran değişimi çalışmalarını görmenizi istedik. Ekran değişim merkezleri genellikle telefonları sizin göremeyeceğin bir noktada değiştirirler. Bu süreçte ise sizin bazı kuşkularınız olur. “Acaba bilgilerim kopyalandı mı ya da orijinal parçalarım yan sanayi parçalarla değiştirildi mi” gibi sorular aklınıza gelir ve telaşlanırsınız. Biz tam anlamıyla bunun önüne geçmek istiyoruz. Bundan dolayı ekran değişim işlemlerimizi sadece göz önünde ve şeffaf olarak yapıyoruz.

iPhone XR Kargo ile Teslimat

Kargonuzun bize ulaşmasıyla birlikte 1 saat içerisinde sizleri eğer müsaitseniz görüntülü arayıp telefonunuzun ekran değişimi ve tamiri boyunca canlı izlettiriyoruz aynı gün içerisinde cihazınızı kargo ile sizlere gönderiyoruz. Telefonlarınızın bu tamirlerini gerçekleştirmemiz için yapmanız gereken sadece, anlaşmalı olduğumuz veya size en yakın kargo kargo firma aracılığıyla telefonlarınızı bizlere göndermenizdir. Gönderilen telefonların üzerinde lütfen aksesuar, Hafıza Kartı, Sim Kart, Kılıf vs. göndermeyin. Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen özenli bir şekilde paketleyin. Telefonunuzun geri gönderilecek adresini, isim soy isim ve gsm numaranızı kargo içerisine not olarak ekleyiniz. Telefonunuzun Ekran değişimi yada Cam değişimi işleminden sonra test edebilmemiz için üzerinde ekran kilidi olmamalıdır.

NOT: KAMPANYALI ÜRÜNLERDE KARGO HİZMETİMİZ ÜCRETLİDİR

Yeni Takılacak Ekranın Kalitesi Nedir?

Servisimizde kesinlikle orijinale en yakın olan AA PLUS kalitesinde olan iPhone XR ekran değişimi ile gerçekleşir. Ekranlar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustamız tarafından yanınızda gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olduktan sonra toplama işlemine geçilir. Kadıköy Cep Dünyası ailesi olarak İPHONE markası bünyesinde yer alan bütün modellerin ekran değişimlerini, orijinale en yakın parçalar kullanarak değişimi gerçekleşir. Kırık, çatlak, dokunmatiği basmayan, görüntü gelmeme gibi herhangi bir sorun bulunuyorsa komple iphone Xr Ekran değişimi yaparak bu sorunu çözüyoruz. İphone xs max modeline ait diğer tüm arızaların tamir işlemlerini de 1 saat gibi kısa sürelerde yapıyoruz.

Ekran Değişimi Dışında Yapılan Çalışmalarımız

iPhone Xr Ön Cam Değişimi Yapıyor Muyuz?

Kesinlikle İphone Xr ön cam değişimi yapmıyoruz ekran +cam +çerçeve+ panel olarak komple değiştiriyoruz. Nedeni ise ön cam değişimi sökümü aşaması yüksek ısı kullanılmadan cam değişimi yapılmamaktadır. Isıya maruz bırakılan iPhone Xr iç ekran daha sonra piksel hatası meydana gelir yapıştırılan ön cam ise belirli bir zaman kullanılan sonra sıvı yapıştırıcı hem telefonun hem de ekranın içine akıp telefonunuza zarar verir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone XR Ekran Değişimi Fiyatı 749 TL” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir