İndirim!

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi

219,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 plus telefonlarında yaşanan şarj probleminin ana nedeni şarj soketindeki bozukluktur. iPhone 8 plus şarj soketi değişiminin yapıldığı servisimizde uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir araya getirerek sizlere en iyi müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi Gerektiren Durumlar

Iphone 8 plus telefonlarınızın şarj girişinin tozlanması ya da şarj girişinin ezilmesi bile şarj soketini bozabilmektedir. Bunun yanında cihazın şarj soketinde ki nem veya ıslaklıktan kaynaklı bir oksitlenme söz konusu olursa da şarj soketi değişimi gerekli olacaktır. Sıvı ve nemden uzak tutulması gereken şarj soketi kimi zaman gelen ani elektrik akımından yararlanarak şarj soketinin bozulmasına da neden olabilmektedir. İşte şarj soketinizi daha dikkatli kullanmak adına yapmanız gereken bazı adımlar:

  • iPhone 8 Plus cihazının şarj soketine sokulan şarj cihazının orijinal, kaliteli bir şarj cihazı olduğundan emin olun.
  • Cihazınızın şarj girişini fazla zorlamayın.
  • Telefon şarj soketini nem ve sıvıdan uzak tutmaya çalışın
  • Şarj esnasında telefonu kullanmamaya özen gösterin.

iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone 8 plus şarj soketi değişim ücreti 219 TL’dir. Servisimizin vermiş olduğu uygun fiyat, kaliteli hizmet sayesinde telefonunuzdaki şarj soketi problemi hızlı bir şekilde giderilir ve telefonunuzdaki hiçbir bilgi eksikliği olmadan güvenilir bir şekilde size teslim edilir. Uzman teknisyenlerin bulunduğu kadroda apple telefonlarınızın şarj soketi sıkıntısı hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Çözüme kavuşturulan telefonlarınız aynı zamanda servisimiz tarafından 6 ay garantili bir şekilde verilmektedir. Kullanıcılar telefonlarınızın kullanımı sırasında farkında olmadan telefon şarj soketine zarar verebilmektedir. Şarj soketinin zarar görmesi de telefonun yavaş şarj olmasıyla başlayıp, hiç şarj olmamaya kadar da devam etmekte. Bunun bir çözümü olmamakla beraber sadece şarj soketi değişiminin yapılması zorunlu hale gelmektedir. Şarj soketi değişimi sonrasında telefonunuzu ilk halindeki gibi kullanabileceksiniz.

Ücretsiz Kargo Hizmeti

Servisimize vermiş olduğunuz cihazınızı hızlı bir şekilde şarj soketi değişimini yapıyoruz. Ardından isteyen müşterilerimiz için de ücretsiz kargo hizmeti ile telefonunuzu sizlere ulaştırıyoruz. Değişim sonrasında şarj problemi yaşamamanız için 6 aylık garanti süresi ile telefonunuzu rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Plus Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.