İndirim!

Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL- Kadıköy Samsung S10e Tamiri

1.499,00 

Samsung ekran değişimi ile beraber son zmanların en son modeli samsung s10e ekran değişimi fiyat bilgisini sizlere sunmak için maklemizi gözden geçirin

Açıklama

Samsung s10e ekran değişimi fiyatı ile beraber Samsung’un 2019 şubat ayı itibari ile piyasaya sürdü. S10 serisi cihazlar gerek ekran kalitesi ile gerekse kamera özellikleri ile kendisini göstermeyi başarmaktadır. Kadıköy Cep Dünyası ekibi olarak sizlere 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi fiyatını yılını 365 günü en uygun fiyat garantisi ile sunmaktayız…

Kadıköy Cep Dünyası’nda Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi Fiyatı 1499 TL!

Google’da en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası‘nda 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılan Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi fiyatı 1499 TL’dir. Bu  6 aylık süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınızı teknisyenlerimize çekinmeden aktarabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi alanında 20 yıllık deneyime sahip olan ekibimiz ile 20 dakika içerisinde hiçbir gizli bölmeye geçmeden Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi işlemlerinizi tamamlamaktayız. .Oldukça kısa bir süre içerisinde hazırlamış olduğumuz bu ekran değişimi hizmetlerimizde öğrenci ve emeklilere anında %10 indirim ayrıcalığını sunduğumuzu hatırlatalım…

Kadıköy cep dünyasi

Samsung Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Hayır, Samsung Ekran Değişimi hizmetlerinde herhangi bir veri kaybı yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Çünkü teknisyenlerimiz uygulanan teknik işlemler sırasında bir format işlemi uygulamaz. Aynı zamanda bu işlemler sırasında sizden özel bir şifre talebinde bulunulmaz ve tuş kilidiniz dahi açılmaz. Bu da doğal olarak verilerinizin güvenliğini sağlamanıza olanak tanır.

Neden Ön Cam Değişimi Yapmıyorsunuz?

Samsung Ekran Değişimi işlemlerinde hangi teknik uygulanırsa uygulansın ön cama yüksek ısı uygulanmak zorundadır. Ön cama uygulanan bu yüksek ısı neticesinde ise ön cam ile dokunmatik panel ve iç ekran arasındaki bağlantılar zarar görür. Dokunmatik panelde çalışmama sorunları ve ekranda piksellenme sorunları meydana gelir. Tüm bu sorunlar ile sizleri uğraştırmamak için Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi işlemlerinde iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı komple bir şekilde değiştirmekteyiz. Cihazınızın ömrünü bu komple ekran değişimi işlemleri sonrasında ciddi bir şekilde uzatabileceksiniz.

Size özel Samsung Galaxy S10e Ekran Değişimi fiyatı almak ve Kadıköy Cep Dünyası uzman teknisyenlerinden Samsung Ekran Değişimi işlemleri ile alakalı olarak daha kapsamlı bilgiler almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

KONUM BİLGİSİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İncelemeler

  1. demir

    ben boyle bır ustalar gormedım termınator gıbı bısıler ekran deısımını 20 dakıka gıbı hızlı bır surede yapıyorlar ve goz onunde yapıyorlar hıc sıkılmadan ızlıyebılıyorsunuz yanı alanında usta olmuslar turkıyenın 1 numaralı telefon tamır eden yerı kadıkoy cep dunyası.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.