iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi

199,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone 8 şarj soketinde gerçekleşen problemler sonucu servisimiz sizlere şarj soketi değişimi hizmeti vermektedir. Telefonunuz şarj olmuyorsa ya da şarj oluyor gibi gözüküp saatlerce şarj olma sıkıntısı yaşıyorsa bu problem çoğunlukla şarj soketinden kaynaklıdır.

iPhone 8 Şarj Soketi Tamiri

Şarj soketinin bozulması kimi zaman kullanıcıdan kaynaklı olsa da bazen doğal sebeplerden de gerçekleşmektedir. Örneğin cihazınızın şarj girişinin ve şarj soketinin tozlanması, oksitlenmesi gibi sebepler şarj soketinin bozulmasına neden olabilmektedir. Bunların haricinde de telefonunuzda elektrik akımından kaynaklı bir yanma gerçekleşmiş ve şarj soketinin bozulmasına yol açmış olabilir. Ne kadar dikkatli olsak da kimi zaman bu problemin önüne geçemeyebiliyoruz. Peki, en azından kullanıcı hatasından nasıl kaçınmalıyız?

  • Iphone 8 şarj cihazımızın orijinal olduğuna dikkat etmeliyiz.
  • Iphone 8 şarj soketini sert bir şekilde kullanmamalıyız.
  • Iphone 8 şarj girişine farklı maddeler sokmamalı, oksitlenmenin önüne geçmeliyiz.
  • Iphone 8 şarj esnasında telefonumuzu kullanmaktan kaçınmalıyız.

Bu gibi hatalardan kaçınmaya bakmalıyız. Bu hataları yapacak olursak eğer telefonumuzda şarj olmama gibi sorunlarla karşılaşabiliriz bu da telefonumuzun soketinde değişime gidilmesini gerektirecektir.

iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi ve Nedenleri

Çoğu müşterimiz bu hatanın belirtilerini bilmiyor olabilse de bu hatalarla servisimize gelebilmektedir: şarj girişim bozuldu, telefonum şarj olmuyor, şarj esnasında telefon ile şarj aletimde temassızlık gerçekleşiyor, telefonumda sadece şarj oluyor simgesi gözükmekte. Bu hataların neredeyse hepsi şarj soketinin bozulmasından kaynaklı gerçekleşmektedir. Şarj soketi arızası sonrası telefonlar servise ihtiyaç duymakta ve yeni bir şarj soketi ile de değişiminin yapılması zorunlu hale gelmektedir.

Iphone 8 Şarj Soketi Değişimi Ücreti

iPhone 8 şarj soketi değişim fiyatı 199 TL’dir. Servisimiz tarafından uygulanan fiyat tarifesi hem ekonomik bir fiyat hem de kaliteli bir hizmet vermektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz uzman Apple teknisyenleri ile Iphone 8 dâhil diğer Iphone cihazlarınızın şarj soketi değişimini yaparak hatanın giderilmesini sağlıyoruz. Üstelik değişimin ardından sizlere 6 aylık garanti süresi verilmektedir. Böylece aynı problemden muzdarip olamayacaksınız. Siz de servisimizin verdiği hizmetlerden faydalanarak telefonunuzda gerçekleşen hatanın giderilmesini sağlayabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 8 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.