İndirim!

iPhone Xs Max Şarj Soketi Değişimi

349,00 

Kategoriler:

Açıklama

Iphone XS max telefonlar dâhil yeni telefonların büyük bir kısmında görülen ve kullanıcıların çoğunlukla yanlış anladığı problem şarj soketi sıkıntısıdır. Iphone XS max şarj soketinde gerçekleşen sıkıntı ile telefon şarj oluyor gözükse de yavaş şarj alır veya daha da ilerlemişse hiç şarj doldurmamaya başlar. Kullanıcılar bu problemin şarj aletinden kaynaklandığını düşünerek genellikle birden fazla şarj aleti değişimine gider.

Orijinal olmayan şarj aletleriyle daha da yıpranan telefon şarj soketinde değişime gidilene kadar da aynı sıkıntıya devam edecektir. Iphone cihazlarınızda kullanıcı hatalarından ya da doğal sebeplerden gerçekleşen şarj dolum hatalarının ana sebebi şarj soketi olduğundan dolayı şarj soketlerinin değişimi titizlikle gerçekleşmektedir.

Şarj Soketinin Bozulmasına Neden Olan Bazı Hatalar

  • Cihazı şarj esnasında kullanmak.
  • Cihazı orijinal olmayan şarj aletleri ile şarj etmeye çalışmak
  • Şarj girişine sert davranılması
  • Şarj soketine kaçan sıvı ya da şarj soketinde oluşan nem
  • Elektrik kaçağından kaynaklı şarj soketinde yanma

Gibi nedenler şarj soketinde problem yaratmaktadır. Böylece şarj soketi artık bataryayı şarj edememeye başlayıp bir süre sonra da tamamen bozulacaktır.

Cihazlarda şarj soketinde değişime gidilmesinin ardından telefonun şarj olmama gibi sıkıntıları kalmayacaktır. Servisimize gelen müşterilerin cihazlarında şarj soketi değişimini kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu işlemin ardından cihazı müşteriye teslim ediyor ve yanında 6 aylık bir garanti süresi vererek müşterilerimizi memnun bırakıyoruz. Uzman kadromuzda bulunan Apple teknisyenleri ile birlikte müşterilerin Iphone XS max telefonları dâhil diğer Apple cihazlarının da problemlerini gidermekteyiz.

Iphone XS max Şarj Soketi Değişimi Ücreti

Iphone XS max şarj soketi değişimi 349 TL’dir. Uygulamış olduğumuz fiyat tarifeleri sizler için en uygun fiyat haline getirerek aynı zamanda verilen hizmetin de kaliteli olması için çaba sarf ediyoruz. Özel ekipmanlarımız ile İphone XS max cihazını ya da diğer Iphone cihazlarını titizlikle söküyor ardından şarj soketi değişimini yapıyoruz. Bilinmelidir ki şarj soket değişimi süresince telefonunuzda bulunan verilerde silinme gibi bir konu söz konusu değildir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Xs Max Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.