iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi

329,00 

Kategoriler:

Açıklama

iPhone XS şarj soketlerinde değişim hizmeti veren servisimiz kaliteli, uygun fiyatlı aynı zamanda hızlı bir teslimat yapmaktadır. Iphone XS cihazında gerçekleşen şarj soketi problemi sonucunda telefonunuz şarj olmuyorsa, şarj girişinde bozukluk varsa ya da sadece şarj oluyor sembolü gözüküyorsa şarj soketinin değişilmesine ihtiyacı vardır.

Xs Şarj Soketi Sorunu

Şarj soketinin zarar görmesinin ardından telefonun şarj olması gibi bir konu söz konusu değildir. Şarj probleminin giderilmesinin tek yolu yeni bir şarj soketi alınıp değişiminin yapılmasıdır. Böylece telefonunuzda herhangi bir bilgi kaybı olmadan eskisi gibi kullanabilecek ve telefonda şarj sıkıntısı yaşamayacaksınız. Bunun yanında servisimizden yararlandığınız hizmet sonucunda sizlere 6 aylık garanti süresi veriyoruz. Bu 6 aylık süre zarfında herhangi bir şarj soketi sıkıntısı yaşarsanız garanti kapsamında tekrardan sizlere yardımcı olacağız.

Bahsettiğimiz bazı hatalardan bir diğeri de telefonun temassızlık problemi yaşayarak tam olarak şarja oturmamasıdır. Bu hatayla da kullanıcılar sıklıkla karşılaşmaktadır. Bu hata ile karşılaşan kullanıcılar genellikle şarj aletinde sorun bulmaktadır. Yeni alınan şarj aletleriyle de bu hatayı giderememektedir. Genellikle bu hatanın ana kaynağı şarj soketinde oluşan problemlerdir. Bu problemleri servisimiz hızlı bir şekilde gidererek sizlere telefonunuzu eski halindeki gibi teslim edecektir.

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi Esnasında Gerçekleşenler

İlk olarak uzman kadromuzda bulundurduğumuz teknisyenlerle Iphone XS cihazınız titizlikle açılarak içi temizleniyor. İçinin temizlendikten sonra bozuk şarj soketi çıkarılıp yenisiyle değiştiriliyor ve işlem hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Bu süre zarfında güvenilir ve kaliteli bir hizmet ortaya çıkarmaktayız. Hizmetin bitmesinin ardından isteyen müşterilerimiz için de ücretsiz kargolama sayesinde cihazlarını kapılarına getiriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz servisimizde yapılan hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi Ücreti

Iphone XS şarj soketi değişim ücreti 329 TL’dir. Uygun fiyat tarifemiz ile siz müşterilerimize kaliteli hizmeti ekonomik bir şekilde vermeye çaba sarf ediyoruz. Verdiğimiz bu kaliteli hizmet sonucunda da aynı problemi yaşamamanız adına 6 aylık garanti kartı ile sizlere güvenilir bir hizmet verdiğimizin kanıtını gösteriyoruz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.