Satış

iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi

599,00  329,00 

Açıklama

Açıklama

iPhone XS şarj soketlerinde değişim hizmeti veren servisimiz kaliteli, uygun fiyatlı aynı zamanda hızlı bir teslimat yapmaktadır. Iphone XS cihazında gerçekleşen şarj soketi problemi sonucunda telefonunuz şarj olmuyorsa, şarj girişinde bozukluk varsa ya da sadece şarj oluyor sembolü gözüküyorsa şarj soketinin değişilmesine ihtiyacı vardır.

Xs Şarj Soketi Sorunu

Şarj soketinin zarar görmesinin ardından telefonun şarj olması gibi bir konu söz konusu değildir. Şarj probleminin giderilmesinin tek yolu yeni bir şarj soketi alınıp değişiminin yapılmasıdır. Böylece telefonunuzda herhangi bir bilgi kaybı olmadan eskisi gibi kullanabilecek ve telefonda şarj sıkıntısı yaşamayacaksınız. Bunun yanında servisimizden yararlandığınız hizmet sonucunda sizlere 6 aylık garanti süresi veriyoruz. Bu 6 aylık süre zarfında herhangi bir şarj soketi sıkıntısı yaşarsanız garanti kapsamında tekrardan sizlere yardımcı olacağız.

Bahsettiğimiz bazı hatalardan bir diğeri de telefonun temassızlık problemi yaşayarak tam olarak şarja oturmamasıdır. Bu hatayla da kullanıcılar sıklıkla karşılaşmaktadır. Bu hata ile karşılaşan kullanıcılar genellikle şarj aletinde sorun bulmaktadır. Yeni alınan şarj aletleriyle de bu hatayı giderememektedir. Genellikle bu hatanın ana kaynağı şarj soketinde oluşan problemlerdir. Bu problemleri servisimiz hızlı bir şekilde gidererek sizlere telefonunuzu eski halindeki gibi teslim edecektir.

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi Esnasında Gerçekleşenler

İlk olarak uzman kadromuzda bulundurduğumuz teknisyenlerle Iphone XS cihazınız titizlikle açılarak içi temizleniyor. İçinin temizlendikten sonra bozuk şarj soketi çıkarılıp yenisiyle değiştiriliyor ve işlem hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Bu süre zarfında güvenilir ve kaliteli bir hizmet ortaya çıkarmaktayız. Hizmetin bitmesinin ardından isteyen müşterilerimiz için de ücretsiz kargolama sayesinde cihazlarını kapılarına getiriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz servisimizde yapılan hizmetleri en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

iPhone XS Şarj Soketi Değişimi Ücreti

Iphone XS şarj soketi değişim ücreti 329 TL’dir. Uygun fiyat tarifemiz ile siz müşterilerimize kaliteli hizmeti ekonomik bir şekilde vermeye çaba sarf ediyoruz. Verdiğimiz bu kaliteli hizmet sonucunda da aynı problemi yaşamamanız adına 6 aylık garanti kartı ile sizlere güvenilir bir hizmet verdiğimizin kanıtını gösteriyoruz.

İncelemeler(0)

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“iPhone Xs Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo & Yerinde Servis
Kadıköy Cep Dünyası olarak tüm işlemlerde kargo gönderimi iki taraflı olarak ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır. Ptt kargo ile sorunlu olan cihazınızı servisimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. Cihazın bize ulaştığı anda sizi görüntülü arayıp tüm işlemleri izletebiliriz yada isterseniz video kaydını gönderebiliriz.İşlemlerimiz ardından cihazın tekrar telefon sahibine ulaşması maksimum 3-4 (üç - dört) iş günüdür. Kargoya tekrar verilmeden önce tüm testleri gerçekleştirilip kargolanmaktadır.Yerinde hizmet servisimiz de mevcuttur. Yerinde hizmetimiz için ister evinde ister kafede ister iş yerinde olun. Bize konum bilgilerinizi aktardıktan sonra hemen yola çıkıp yerinde hizmet vermekteyiz. Ek ücret ödemeden sadece yol masrafı ile tüm tamirat işlemleri göz önünde yapılıp teslim edilmektedir.
Yorumlar

Yorum Bırak