iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi

89,00 

Açıklama

iPhone 5s telefonlarınızın kullanımı sonrası kimi zaman şarj sorunları olmaktadır. Şarj soketi problemi ise günümüzde çok fazla görülmektedir. Akıllı telefonların son zamanlarda defalarca başına gelen ve kullanıcıların sıklıkla rahatsızlık duyduğu şarj soketi problemidir. Yeni bir şarj soketi değişimi ile birlikte ilk alındığı haline dönebilmektedir. Aynı zamanda servisimiz tarafından yapılarak eski haline döndürülebilecek şarj soketi için 6 aylık bir garanti sunuyoruz. Bu 6 aylık süre zarfında telefonunuzda tekrardan şarj soketi sıkıntısı yaşarsanız garanti kapsamında sizlere tekrardan yardımcı olabiliriz.

iPhone 5 Şarj Soketi Bozulması Neyden Kaynaklanır ?

Kimi zaman sert kullanımların ardından telefonunuzun şarj girişinde birtakım sıkıntılar olabilir. Şarj girişinin bozulmasıyla beraber telefonunuz şarj olma sorunları yaşamaya başlayabilir. Şarj girişinin sıkıntılarından bir diğeri de telefonunuzu şarja koyduğunuzda bazen şarj oluyor gibi gözüküp bazen şarj olmadığının görülmesi temassızlıktan gerçekleşmektedir. Aynı zamanda temassızlığın ana nedeni de şarj soketindeki problemdir.

Bilinmelidir ki telefonların şarj soketleri hassastır bu yüzden de dikkatli kullanımının sonucunda ömrü bir hayli uzun olabilmektedir. Kullanıcı telefonun şarj soketini kullanma şekline göre bozulma olasılığı da bir o kadar fazladır. Şarj soketi değişimi nin ardından kullanıcı yeni şarj soketinde bazı konulara dikkat etmeli böylece şarj soketinin ömrünü daha da uzatabilmelidir.

iPhone 5s Şarj Soketi Değişim Ücreti

iPhone 5s Şarj Soketi Değişimi Ücreti 89 TL’dir. iPhone 5s cihazınızın şarj soketinde kimi zaman belli başlı sıkıntılar olabiliyor bu hatalardan ilki; şarj cihazınızı telefonunuza sokmuş olsanız da aynı zamanda telefonunuz şarj oluyor gözükse de şarjda bir ilerleme olmuyorsa şarj soketinde sıkıntı vardır. Arızalanan şarj soketi servisimiz tarafından kolayca düzeltilip eski haline döndürülebilir. Böylece arızalanan şarj soketi yenisiyle değiştirilir ve telefonunuzu eskisi gibi kullanmaya başlayabilirsiniz. Servisimizin verdiği hizmet sayesinde iPhone 5s cihazlarınızda şarj soketi sıkıntısı yaşamayacaksınız. Aynı zamanda da 6 aylık garanti ile telefonunuzu güvenilir bir şekilde kullanabilecek, herhangi bir problem yaşamayacaksınız.

iPhone 5s Şarj Soketi Değişim Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Telefonunuzun şarj girişini daha dikkatli kullanmalı
  • Şarj esnasında telefon kullanımını azaltmalı hatta telefonu kullanmamalı.
  • Şarj soketine sert davranmamalı.
  • Ucuz, kalitesiz telefon şarj cihazlarını kullanmaktan kaçınmalıyız.

 

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5S Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.