İndirim!

iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi

89,00 

iPhone 5S şarj almama durumunda, şarj ucunun oynaması durumunda şarj soketi değişimi yapmanız gerekmektedir. Firmamızda yapılan 5s şarj soketi değişimi işlemi 6 ay boyunca garantimizdedir.

Şarj soketi değişimi işlemleri garantili olup göz önünde yapılmaktadır. İşlemlerimiz boyunca 7/24 güvenlik kamera sistemli ve her şeyi göz önünde görebileceğiniz şekilde dizayn edilen firmamızda yapmaktayız.

Kategoriler:

Açıklama

Iphone 5 Şarj Soketi Değişimi yaptırmak isteyenlerin son zamanlarda sıklıkla rastlanan ve diğer çoğu dokunmatik telefonlarda da görülen bir problemdir. Iphone 5 cihazlarda gerçekleşen şarj soketi değişimi servisimiz tarafından kolayca yapılabilmektedir. Akıllı telefonlarda bulunan şarj soketlerinin belli bir ömrü olsa da bazı zamanlarda bu ömür çok daha kısa olabilmektedir. Bunun başlıca birkaç sebebi de bulunmaktadır.

Şarj sırasında telefonun kullanımı, tam şarj olmadan sıklıkla telefonun şarjdan çıkarılıp takılması, bazı bozuk(ucuz, kalitesiz) şarj aletleri ile şarj edilmesi gibi bazı etmenler örnek verilebilir. Şarj soketi bozulması genellikle garanti kapsamında olmayıp, kullanıcı hatası olarak görülmektedir. Bu yüzden de şarj soketi sıkıntısı için garanti kapsamına girmemektedir. Servisimizde güvenilir ellerle beraber şarj soketi değişimi yapılmaktadır. Böylece telefonunuz şarj olurken sıkıntı çıkarmayacak, telefonunuz artık sizi de yormayacaktır.

Şarj Soketinin Bozuk Olduğunu Nasıl Anlarız?

Uzun bir süre şarjda olmasına rağmen telefonunuzun şarjı artmıyorsa. Telefonunuz gereğinden uzun süre şarjda duruyorsa fakat hala olması gerektiğinden düşük bir miktar şarj olduysa telefonunuzun şarj soketinde problem bulunmaktadır. Şarj soketi değişiminin ardından da telefonunuzu ilk aldığınız gibi tekrardan kolayca şarj edebilir, sıkıntı çekmeden telefonunuzu kullanmaya başlayabilirsiniz.

Iphone 5 Şarj Soketi Değişimi Sonrası Yapılması Gerekenler

Değişim sonrası bilmeniz ve uygulamanız gereken bazı konular bulunmaktadır. Cihazı şarj etmek için şarja sokarken sert davranmayınız. Ucuz, kalitesiz bir şarj aleti kullanmayınız. Kaliteli bir şarj aleti olsa bile şarj esnasında telefonunuzu kullanmamaya çalışın böylece telefonun şarj soketi ömrünü daha uzun bir hale getirmiş olacaksınız.

Şarj Soketi Değişimi Ücreti

Iphone 5 şarj soketi değişim ücreti 89 TL ‘dir. Servisimiz tarafından yapılan soket değişimi fiyat tarifesine uygun, ekonomik bir şekilde yapılmaktadır. Iphone 5 şarj soketi değişiminde vereceğimiz kaliteli hizmetler sonucunda en uygun fiyat tarifemizle de telefonunuzu eski haline getirerek, şarj etme gibi problemlerle karşılaşmanızı engelleyecektir.

Servisimizle İletişime Geçerek Şarj Soketi Probleminizi Çözüme Kavuşturun

Aynı zamanda servisimiz ile iletişime geçerek soket değişimi için detayları öğrenebilirsiniz. Iphone 5 cihazlarınızdaki Şarj Soketi problemlerinizin çözümünü yaptıktan sonra da isteyen müşteriler için de ücretsiz kargo hizmeti bulundurmaktayız. Böylece hizmet kalitemiz ile birlikte sizlere müşteri memnuniyetini gösterebiliriz

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“iPhone 5 Şarj Soketi Değişimi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.