Samsung J1 Ön Cam Değişimi 99 TL Kadıköy

99,00 

Samsung Galaxy J1 ön cam Ekran Değişimi-Göz Önünde Samsung Galaxy J1 ön cam Ekran Değişimi

Stok kodu: SKU 162 Kategoriler:

Açıklama

SAMSUNG J1 ÖN CAM DEGİŞİMİ 99,00 ₺ Kadıköy

Özet:Samsung Galaxy J1 ön cam değişimi yapılır. Kulandığımız parçalar garantili olup %100 orjinalidir. Değişim süresi 30 dakikadır ve göz önünde değiştirilir. Türkiyenin her yerine kargomuz vardır. Cihazınızın dokunmatik hassasiyetinde hiç birşey kaybolmuyor.Ürünler 6 ay garantilidir.

Samsung J1 ÖN CAM Değişimi Hakkında Genel Bilgi

 • .Telefonunuz teknisyenlerimiz tarafından incelemeye alınır.
 • .Ekran değişimine geçmeden önce size gerekli bilgi verilir. 
 • .Ekran değişimi dışında tamir edilmesi gereken bulunmakta ise telefon sahibine söylenir ve fiyat bilgisi verilir. 
 • .Mutabık kalındıktan sonra gerekli işlemler için telefon edilir ve ekran değiştirilir. 
 • .Ekranlar telefona takılmadan önce 15 yılı aşkın deneyimli ustalarımız tarafından yanınızda, gözünüzün önünde özenle test edilip sağlamlığından emin olunduktan sonra toplama işlemine geçilir.
 • .Ekran değişim işlemi tamamlandıktan sonra telefon sahibine verilir. İşte hepsi sadece bu kadar!

J1 Ön Cam Değişimi için NEDEN BİZ?

 • .Ekran değişimini ürünler ile gerçekleştiriyoruz.
 • .Kadıköy Cep Dünyası olarak size deneyimli ekibimizle beraber SAMSUNG serisinin tüm ekranlarının değişimlerini %100 orjinal ürünler ile hiçbir bilginiz silinmeden gözünüzün önünde en uygun fiyata değiştiyoruz.
 • .Telefonunuza yaptığımız tüm işlemler garantimiz dahilinde olup herhangi bir olumsuzlukta sizleri memnun etmek için sorunu gideriyoruz.
 • .Kadıkoy Cep Dünyası ailesi olarak 15 yıldır hizmetin en iyisi ve en kalitelisini sizlere sunmak için siz değerli müsterilerimizin şikayet ve önerilerini göz önünde bulundurarak her geçen gün daha büyüyoruz.
 • .Bize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkürü siz değerli müşterilerimize bir borç biliriz.

NASIL GELİRİM?

 • .Metrobüsü kullandığınızda;

İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerlediğinizde yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerinde bulunan Mc Donalds karşısındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanındadır.

 • .Metro ya da Vapur kullandığınızda;

İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından, Altıyolda yeralan Boğa yönüne ilerlediğinizde çıkan yol üzerinde yer alan Garanti Bankası’nın yanındaki sokakta, Susam Cafe’nin yanında yer almaktadır.

 • .İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal S. dan girdiğinizde Garanti’den hemen önce

İrtibat telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz:

 1. 0216 338 37 72
 2. 0552 356 72 72
 3. 0505 411 59 20

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Samsung J1 Ön Cam Değişimi 99 TL Kadıköy” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Adres bilgisi

Kadıköy Cep Dünyası’na Nasıl Ulaşırım?

Metrobüsü kullandığınızda;
İşyerimiz, Söğütlüçeşme Metrobüs durağından Kadıköy Altıyol Boğaya ilerleyerek yaklaşık 6 dakika sonra sahile inen yol üzerindeki Tuğba Kuruyemiş karşısındaki sokakta, İNG Bankası’nın hemen yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

Metro ya da Vapur kullandığınızda;
İşyerimiz, Kadıköy vapur iskelesinden ya da Kadıköy metro durağından Altıyolda yeralan Boğa yönünün sol tarafından ilerleyerek çıkan yol üzerinde yer alan Garanti’nin ilerisindeki sokakta, İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.

İşyerimize, Marmaray Ayrılık Çeşme’si durağından Halitağa Caddesi yönünde 5 dakika yürüdükten sonra Halitağa üzerinde yeralan Nal Sokak'dan girdiğinizde sokağın sonuna doğru İNG Bank yanında Elazığ Kuyumculuğun üstünde 1. kattayız.